שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מעתה אפשר לבטח גם יצירות אמנות

שיתוף פעולה ייחודי בין G4S ישראל לחברת Artsignetמעניק לראשונה בישראל פתרון אבטחה למיגון יצירות אמנות ופריטים היסטוריים

 

פורסם: ב-18 ביוני, 2013


חטיבת המוקדים בקבוצתG4S ישראל, ספקית פתרונות האבטחה הגדולה בישראל וחברת Artsignet, חברת סטארט-אפ ישראלית המתמחה בפיתוח טכנולוגיות רישום, אימות ותיעוד של יצירות אמנות, חברו לאחרונה לשיתוף פעולה ייחודי המעניק פתרון מיגון ואבטחה ליצירות אמנות. שיתוף פעולה זה מעניק פתרון ראשון מסוגו בעולם לסוגיית הביטוח ליצירות אמנות.

שיתוף הפעולה מאפשר לרוכשי המערכת לקבל פתרון הוליסטי לתיעוד, מעקב והגנה על יצירות אמנות.

חברת Artsignet היא האחראית על התיעוד והרישום של יצירת האמנות באמצעות מערכת צילום מתקדמת שמספקת זיהוי חד- חד ערכי (אותנטיקציה) ליצירות, הכוללת גם מערכת תגי RFID פאסיביים המוצמדים ליצירות. תגי RFID הינם תגים חכמים בעלי שבב אלקטרוני המכילים את פרטי היצירה. התגים מאפשרים זיהוי, מעקב ואיתור מהיר של כל יצירה ויצירה. יתרונה של המערכת נעוץ ביכולתה לתמוך בו זמנית באלפי יצירות, במחסני אוספים גדולים. ליצירות יקרות, מצמידים תגי RFID אקטיביים ומערכת קליטה ושידור. תגים אלה משמשים מעין אזיק אלקטרוני המתריע על כל תזוזה או פגיעה ביצירה.

G4S ישראל אמונה על התקנת התגים האקטיביים ומערכת הקליטה והשידור ומשלבת אינטגרציה מלאה עם מערכת אזעקה קונבנציונלית המחברת את היצירה למוקד באמצעות מערכת מבוססת תקשורת אבנט IP כולל עמדות ייעודיות מיוחדות למערכת ושרותי סייר בהתאם לנדרש.

רבים אינם מודעים לבעייתיות הכרוכה בביטוח יצירות אמנות יקרות, הן למבוטח הן לחברות הביטוח, עקב הקושי בהוכחת מקוריותן. בעולם ישנם מעט מאוד גורמים המוסמכים לוודא ולקבוע אותנטיקציה (אימות) יצירות כמקוריות באופן מהימן וכתוצאה מכך קיים קושי משמעותי בהגנה על יצירות ועל ביטוחן בהתאם.

הפתרון החדש, המהווה חתימה ביומטרית- "טביעת אצבע" של יצירות, מספק למעשה זיהוי חד- חד ערכי (אותנטיקציה) ליצירות, מוודא כי מדובר בציור המקורי ולא בהעתק ומאפשר בכך את ההגנה על הקניין הרוחני ועל אי סחירותו. שיתוף הפעולה הייחודי הינו בשורה משמחת לאספני אמנות, גלריות, ומוזיאונים שעד כה נתקלו בקושי אמיתי בהגנה על היצירות ועל ביטוחן.

מספר חברות ביטוח בישראל כבר אישרו שהטכנולוגיות המתקדמות הללו מספקות פיתרונות אפקטיביים ומהימנים ופותרות את סוגיית הביטוח. מערכות אלה, מצויות בימים אלה בתהליך הפיכתן למוצר תקן שיחייב את השימוש בהן כתנאי לביטוח יצירות אמנות. זיהוי היצירות והגנתן מקנים ליצירות מעמד של נכס לכל דבר ופותחים פתח לעידן חדש שיאפשר מתן הלוואות כנגד משכון יצירות, דבר שלא התאפשר עד כה.

[5869]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization