שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מערכת המיגון האלחוטית של ויסוניק הותקנה בבית יד לבנים ברמת השרון

פורסם: ב-30 במאי, 2013


מערכת מיגון אלחוטית של ויסוניק (Visonic) מבית טייקו מוצרי אבטחה (Security Products Tyco) הותקנה לאחרונה במתחם יד לבנים ברמת השרון. חברת מנע טרון מערכות ביטחון מרמת גן ביצעה את הפרויקט במהלך יום עבודה אחד, אשר במהלכו הוחלפה מערכת קווית שכיסתה שטח מצומצם. כעת, מכסה המערכת החדשה מלבד את בית יד לבנים עצמו, גם את הספרייה העירונית והאודיטוריום.

מתחם יד לבנים ברמת השרון מתפרש על פני שלוש קומות הכוללות מרתף, קומת כניסה וקומה ראשונה, כאשר שטחה של כל קומה הנו כ- 500 מ"ר. המערכת שהותקנה, מסוג Power Master 30, מבוססת טכנולוגיית Power G, הינה מערכת אזעקה אלחוטית מתקדמת הפרושה על פני 64 אזורים אלחוטיים, וכוללת גלאי נפח, לוח מקשים, מגנטי דלתות, סירנה אלחוטית פנימית וחיצונית ולחצני מצוקה, סה"כ 47 רכיבים. המערכת מחוברת למוקד, כך שכל התרעה על ניסיון פריצה מדווח מידית למוקד.

שמוליק דורון, בעלי מנע טרון: "בחרנו להתקין בבית יד לבנים את מערכת 30Power Master של ויסוניק מכמה סיבות. ראשית, המערכת מותאמת לתקן 1337 ברמת גילוי 2 , כלומר התקנה בבית עסק שאינה דורשת אישור משטרה. שנית, המערכת האלחוטית מאפשרת לנו התקנה קלה ומהירה ובכך חוסכת בכוח אדם, מקצרת את משך ההתקנה ומאפשרת לא לפגוע כלל במבנה עצמו".

אילן יניב, מנהל מכירות ויסוניק, טייקו מוצרי אבטחה: "מערכת המיגון האלחוטית של ויסוניק אפשרה למנע טרון מערכות ביטחון לספק ללקוח, גוף המספק שירות ציבורי, הגנה מקסימלית בפרק זמן קצר ביותר וללא פגיעה במהלך העבודה השוטף. ההתקנה המהירה בשטח גדול יחסית, אשר אינה מצריכה העברת תשתיות צנרת וחיווט, מהווה יתרון משמעותי בעיקר במבנים ציבוריים ועסקיים שמשרתים אזרחים ולקוחות וזקוקים בהתאם לעבודה מהירה ונקייה, בעלויות סבירות. מדובר במערכת מיגון מהדור החדש, מהמתקדמות בשוק העולמי, שמספקת ללקוח שקט נפשי. מבחינת המתקין מדובר במערכת פשוטה, נוחה ויעילה לתפעול אשר מאפשרת לקצר את זמן ההתקנה משמעותית ומבטיחה ללקוח מוצר אמין ואיכותי".

אודות ויסוניק

מוצרי המיגון והאבטחה של ויסוניק הינם חלק מפעילות מוצרי האבטחה (TSP) של טייקו (NYSE:TYC),השחקנית הגדולה בעולם בתחום האבטחה וההגנה מפני שריפות. ויסוניק מובילה בפיתוח וייצור של מערכות ורכיבי אבטחה חדשניים לבית. בהתבסס על ניסיון רב שנים של ויסוניק בחזית הפיתוח והיצור של מוצרי האבטחה. היא מובילה כיום את המגמה של התרחבות מעבר לתחום האבטחה לטובת פיתוח מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לבטיחות הבית, החל מאבטחת הבית ותכולתו ועד הגנה על בריאות ונוחיות דיירי הבית.

אודות טייקו מוצרי אבטחה (TSP)

קבוצת טייקו מוצרי אבטחה (TSP), מבית טייקו (Tyco) העולמית, מציעה סל של פתרונות מתקדמים לתעשיית האבטחה, בהם פתרונות מעקב וידאו, בקרת גישה, מעקב מבוסס מיקום ופתרונות למניעת פריצות. טייקו מוצרי אבטחה פועלת ביותר מ-176 מדינות ברחבי העולם ומעסיקה מעל 2,700 עובדים בתחומי מחקר ופיתוח, שיווק, ייצור, מכירות, שירות ולוגיסטיקה בארה"ב, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה. TSP פועלת בענפי הבריאות, הממשל, התחבורה, הפיננסים, המסחר, וכן בשוק העסקי ובמשקי בית פרטיים. מוצרי TSP מסייעים בהגנה על 42% מהחברות ברשימת 500Fortune , על מערכות התחבורה בחמש יבשות, על 37% מרשימת הקמעונאים ב- Top 100, על יותר משניי מיליון ארגוני מסחר, אלפי סטודנטים ביותר מ-900 פקולטות ועל יותר מחמישה מיליון בתי מגורים בעולם.

[6854]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization