שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

יעדי התקיפה הנפוצים ביותר של נוזקות - אפליקציות Real-Time ופרוטוקולים להעברת קבצים

פורסם: ב-11 באפריל, 2013


Palo Alto Networks, המתמחה באבטחת רשתות והמיוצגת בישראל על ידי אינוקום מקבוצת אמן, פרסמה לאחרונה תוצאות מחקר שערכה בקרב ארגוני Enterprise. המחקר מספק ניתוח של 26,000 נוזקות שונות שנדגמו מרשתות, לאחר שלא זוהו על ידי תוכנות אנטי-וירוס.

הדוח שפורסם בעקבות המחקר, הנקרא The Modern Malware Review, הוא הראשון לבחון את ההתנהגות של נוזקות בלתי מוכרות במהלך "חייהן", החל מרגע חדירתן לרשת, דרך אופן התנהגותן לאחר ש"הדביקו" רכיבים בארגון, וכלה בתעבורת הרשת החוצה מן הארגון, אותו הן יוצרות.

במחקר נמצא, כי 94% מן הנוזקות שלא התגלו על ידי האנטי וירוס חדרו לרשת דרך אפליקציות Real-time, כגון web brwosing או web proxy. 70% מהנוזקות השאירו אמצעי זיהוי בתעבורה או בתוכן שלהן, אותם יכולים לזהות צוותי אבטחת מידע. עוד נמצא, כי 40% מהנוזקות החדשות לכאורה, הן למעשה גרסאות קוד של נוזקות מוכרות, אשר עברו תהליך repackeging.

כן נמצא, ש-FTP (File Trasnfer Protocol) הינה דרך אפקטיבית להחדרת נוזקה לתוך הרשת; 95% מהנוזקות שהועברו ב-FTP לא זוהו על ידי פתרונות אנטי-וירוס במשך יותר מ-30 ימים.

הדוח מצביע על כך שנוזקות מודרניות הן חמקמקות, ומותאמות לכך שיישארו בלתי מזוהות בהתקנים של הארגון. הדוח מצא 30 טכניקות שונות באמצעותן חומקות הנוזקות מגילוי, כשמעל למחציתן התמקדו בהתחמקות מאמצעי גילוי ואבטחת מידע.

"לא מספיק רק לזהות את הנוזקות", מציין ציון עזרא, סמנכ"ל מכירות באינוקום, "צורך חשוב יותר הוא להיות במצב בו צוות אבטחת המידע של הארגון מסוגל לנקוט בפעולות ממשיות על מנת לצמצם את הפגיעות של הארגון מפני נוזקות שאולי לא התגלו".

"הדוח יכול להשפיע על מדיניות אבטחת המידע של ארגונים", מוסיף עזרא. "אם, למשל, ידוע שחלק ניכר מהנוזקות החדשות הן גרסאות של נוזקה ישנה הארוזה מחדש, כגון Zeus botnets, צוותי אבטחת המידע יוכלו להיערך בהתאם, לזהותן בקלות רבה יותר ולחסום אותן באופן אוטומטי".

 

פתרונות אבטחת מידע מתקדמים, המופצים בישראל על ידי אינוקום, יוצגו בכנס Security 360 שעורכת אינוקום בתאריך 29 באפריל 2013.

 

אודות Palo Alto Networks

פאלו אלטו נטוורקס הינה חברה מובילה בתחום אבטחת רשתות. חומות האש מהדור הבא (NGFW) של החברה מאפשרות נראות חסרת תקדים ושליטה מלאה בהרשאות ליישומים ותוכן לפי משתמש ולא לפי כתובת IP, כל זאת עד ל-10 Gbps, ללא ירידה בביצועים.
חומות האש של פאלו אלטו מבוססות על טכנולוגית App-ID™, המסוגלת לזהות ולשלוט ביישומים באופן מדויק, מבלי להתחשב בפורטים, פרוטוקולים, טקטיקות התחמקות או הצפנת SSL, ולסרוק את התוכן על מנת לעצור איומים ולמנוע  דליפת מידע. לראשונה, ארגונים יכולים לעשות שימוש ביישומי Web 2.0 ועדיין לשמור על שליטה מלאה ובה בעת להפחית באופן משמעותי עלויות בעלות כוללת על ידי איחוד חומרה.

אודות אינוקום

אינוקום הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה, עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על-מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[5773]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization