שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

כנס לקוחות קבוצת G4S ישראל 2013: אתגרים בטחוניים בעולם משתנה

מיקי אדיב, מנכ"ל G4S ישראל ציין בכנס: "אנחנו הולכים תמיד קדימה כאשר עבורנו ערכיות תאגידית היא כוכב הצפון והמצפן ביחסינו לסביבת העבודה ולזכויות עובדינו"

 

פורסם: ב-21 במרץ, 2013


מיקי אדיב מנכל G4S (צילום:ליאת מנדל)
מיקי אדיב מנכל G4S (צילום:ליאת מנדל)

גיורא איילנד ציין בהרצאתו על מצבה האסטרטגי של ישראל כי: אם ארה"ב רוצה לפתור את בעיית הגרעין האיראני בצורה מדינית, היא צריכה ליצור מערכת יחסים אחרת עם רוסיה, אם היא לא תעשה זאת זה לא יקרה".

קבוצת G4S ישראל קיימה ב-19.3 במלון לאונרדו סיטי טאוור בר"ג את כנס הלקוחות השנתי של הקבוצה בהשתתפות בכירי ענף האבטחה, הבטיחות והביטחון בארץ. את הכנס שהיה בסימן 75 שנים להקמתה של חברת 'השמירה' פתח מיקי אדיב מנכ"ל G4Sישראל. אדיב סקר בין היתר את פעילות ארבעת חטיבות הקבוצה בישראל והתייחס לעתידה הטכנולוגי של הקבוצה. אדיב חשף את היקפי הפעילות של הקבוצה המונים טיפול בכ-12 מיליון אירועי ביטחון בשנה, 11 מיליון שעות אבטחה ו-6 מיליון ק"מ שעורכים רכבי הסיור של החברה בשנה.

כמו כן, נהנו משתתפי הכנס מהרצאה מרתקת של האלוף במיל. וראש המועצה לביטחון לאומי לשעבר גיורא איילנד. איילנד התייחס למצבה האסטרטגי של ישראל לאור השינויים האחרונים בעולם הערבי וכן לביקורו הצפוי של נשיא ארה"ב, ברק אובמה. "האתגר הכלכלי הגדול ביותר שעומד בפני הממשלה החדשה הוא דווקא האתגר הכלכלי ולא המדיני. כיסוי הבור שנוצר של 40 מיליארד שח שישליך במידה רבה גם על תקציב הביטחון והיערכות מערכת הביטחון לאיומים. מצבה של ישראל היום הוא הטוב ביותר מאז ייסודה. החששות שהיו לפני שנתיים באשר ליציבות מצרים וסוריה התפוגגו. בעולם מבינים שבנושא הפלסטינאי אין פתרון פשוט. ירדן אולי מפתיעה ביציבות אך ברור לחלוטין ששינוי מנהיגותי בירדן יקרין משמעותית על בטחון ישראל".

לאחר הרצאתו של האלוף במיל. איילנד עלה כתב 'עובדה' איתי אנגל והציג למשתתפי הכנס תמונת מצב על המתרחש בסוריה. אנגל סחף את המשתתפים בסיפוריו על ביקורו בסוריה ופגישותיו עם המורדים המנסים להפיל את שלטונו של הנשיא אסד.

[33919]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization