שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

סימנטק מגינה על עולם אמיץ חדש של סחר אלקטרוני

שיפורים חדשים באבטחת אתרי אינטרנט ואלגוריתמי SSL מספקים את הדור הבא של הגנה עבור עסקים מקוונים ברחבי יישומי מובייל, ענן ו- Web

 

פורסם: ב-28 בפברואר, 2013


עם גידול צפוי בקמעונאות מקוונת להיקף של טריליון דולר ב- 2016, חברת סימנטק מאפשרת את העתיד של מסחר אלקטרוני (eCommerce) עם פתרונות אבטחת אתרי אינטרנט (WSS) ואלגוריתמי SSL חדשים מתקדמים, עבור ביצועים משופרים.

פתרונות WSS מספקים פתרונות מקיפים להגנה על טרנזקציות נתונים מקוונות, דרך נקודות מגע משולבות רבות, עבור תוצאות עסקיות משופרות וחווית משתמש טובה יותר.

"עסקים מקוונים משפצים את פלטפורמות eCommerce שלהם עבור גמישות ריבוי ערוצים גדולה יותר המתרחבת למובייל, יישומי Web ושירותי ענן", אומר שמוליק אנג'ל, מנכ"ל סימנטק ישראל. "פתרונות WSS פותרים את מורכבויות ה-IT בהקשר של הגנת נתונים וניהול הרשאות SSL, כך שחברות יכולות להשיג שעורי מכירה מוגברים והכנסות גבוהות יותר, תוך הגנה על לקוחותיהן ועל מוניטין המותג שלהן".

גמישות אלגוריתם מרחיבה את פלטפורמת הגנת ה- Web ויכולותיה

מזה יותר מ- 20 שנים, אישורים SSL של סימנטק היוו את הבסיס של האינטרנט. אלגוריתם RSA אבטח נתונים מקוונים ויצר את היררכיית האמון PKI. עם הפיצוץ במידע מקוון והגידול בכמות טרנזקציות נתונים ומפגשיהן ברחבי נקודות קצה רבות, ניצבים עסקים מקוונים, כולל ספקי אירוח אתרי אינטרנט ושירותי, בפני אתגרי IT מוגברים.

סימנטק עונה למורכבויות הגדלות ע"י הצגת אלגוריתמי אבטחה חדשים עבור גמישות גדולה יותר, יעילות מחשוב מוגברת, וחוויות משתמש טובות יותר.

  • חדש: Ellyptic Curve Cryptology (ECC) – הצפנה שפותחה כדי לענות באופן פרואקטיבי לדרישות הצפנה 2048 ביט אשר אומצה ע"י הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) בארה"ב. ECC תשולב בפתרונות SSL עתידיים של סימנטק.
  • חדש: Digital Signature Algorithm (DSA) – אלגוריתם שפותח ע"י הממשל הפדרלי בארה"ב כחלופה ל- RSA, כדי לספק אותם אבטחה וביצועים תוך שיפור יכולת ארגונים לציית לסטנדרטים ממשלתיים ללקוחות יש האופציה להשתמש ב- DSA או RSA באישורים של סימנטק, או אפילו בשתיהן, להגנה על אתרי אינטרנט שלהם ותקשורת רשת פנימית.

 

 

אודות החברה

סימנטק היא מובילה עולמית באספקת פתרונות אבטחה, אחסון וניהול מערכות, שנועדו לסייע לצרכנים ולארגונים לאבטח ולנהל את עולם המידע של ימנו. המוצרים והשירותים של סימנטק, מגנים כנגד סיכונים רבים הנמצאים בנקודות רבות באופן שלם ויעיל, ומקנים ביטחון בכל מקום בו משתמשים או מאחסנים מידע.

[29912]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization