שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

תכנית אירופית למניעת פשעי סייבר צפויה להשפיע גם על חברות ישראליות

פורסם: ב-12 בפברואר, 2013


אייל דאלי, מנהל המכירות האזורי של קבוצת מוצרי ה- Enterprise Security בחברת HP: "חברות וגופים ישראליים יחויבו בדיווחים על כל פעילות סייבר חשודה, כחלק ממתווה אירופי, מה שיוביל בדרישה לכלי ניהול איומי סייבר"

לפרסומים אודות תוכניות האיחוד האירופי למלחמה בפשעי סייבר שיצאו ביום חמישי האחרון צפויה השפעה ניכרת על חברות טכנולוגיה בגוש האירופי, כולל בישראל. ההצעות, אשר נוסחו על ידי הועדה האירופית (European Commission), הגוף המבצע של האיחוד האירופי, הגיעו לאחר תקופה של כעשור שנים במהלכה התמודדו חברות עם מתקפות סייבר הולכות וגואות באופן עצמאי.

על פי התכנית האירופית החדשה, מעגל החברות אשר יידרשו לדווח על מקרי סייבר יורחב למנועי חיפוש, ספקיות אנרגיה, בנקים וחברות אחרות. לפי מקורות באיחוד האירופי, הכוונה להוסיף כ-40,000 חברות למעגל הדיווחים. חברות אלה יכללו את החברות המוכרות גוגל, פייסבוק וטוויטר, אך גם חברות מתחומי התחבורה, הבריאות וספקיות מחשוב הענן.

נילי קרואס (Neelie Kroes), מהנציבות האירופית אמר: "חדירה חיצונית למידע עלולה להוביל להפסדים כספיים ניכרים ואף לפשיטת רגל. התוכנית שלנו צריכה להתקבל ברצינות הנדרשת על ידי כל השותפים העולמיים – צריכים לעשות סדר".

אייל דאלי, מנהל המכירות האזורי של קבוצת מוצרי ה- Enterprise Security, HP, אמר: "בעיית איומי הסייבר וחדירות למאגרי מידע מוכרת היטב בישראל. התוכנית האירופית הינה צעד בהסדרת התחום ותוביל למצב בו חברות וגופים ישראליים, אשר עובדים מול אירופה, יחויבו בדיווחים על כל פעילות סייבר חשודה, כחלק מהמתווה האירופי, מה שיוביל בדרישה להצטיידות בכלי ניהול איומי סייבר. לחברת HP פתרונות בתחום Security Intelligence and Risk Management המובילים בעולם".

 

אודות HP

חברת HP יוצרת אפשרויות טכנולוגיות חדשות המשפיעות באופן מהותי על אנשים, עסקים, ממשלות והחברה כולה. כחברת הטכנולוגיה הגדולה בעולם, עולם הפתרונות והמוצרים של HP מקיף את תחומי ההדפסה, המחשוב האישי, התוכנה, השירותים ותשתיות ה-IT ומספק פתרונות כוללים ללקוחות.
פעילות HP בישראל כוללת את: HP ישראל (מרכז המכירות, השירות והשיווק), מעבדותHP  (HP Labs), חטיבת אינדיגו (חטיבת הדפוס הדיגיטלי), חטיבת סאיטקס (חטיבת דפוס בפורמט רחב) ומרכז הפיתוח העולמי של חטיבת התוכנה (מרקורי לשעבר).

[11110]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization