שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

איום מחשבים חדש מאיים על שירותי בנקאות און-ליין

חוקרים מחברת אבטחת המידע ESET מזהירים מפני "צ'פארו" - קוד זדוני חדש שמכוון לגנוב את פרטי ההתחברות שלכם לשירותי הבנק ברשת. האיום סורק את מחשבי המשתמשים טרם התקיפה על מנת להימנע מגילוי

 

פורסם: ב-25 בדצמבר, 2012


חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, מזהירה מפני איום חדש שמטרתו גניבת פרטי אשראי ופרטי ההתחברות לאתרי בנקים שמספקים שירותי בנקאות און-ליין. חוקרי האבטחה של החברה טוענים שהווירוס מנצל פרצה במערכת ההפעלה של שרתי אינטרנט הנקראת אפאצ'י, המשרתת יותר ממחצית אתרי האינטרנט הפעילים בעולם.

מטרתו העיקרית של האיום, המכונה על ידי ESET בשם צ'פארו, היא הזרקת תוכן זדוני לאתרי אינטרנט באמצעות שרת אירוח נגוע. למרות שבאופן מעשי ניתן להשתמש בסוג האיום הזה כדי לגנוב כל סוג של מידע, במקרה הזה התוקפים בחרו להחדיר לאתרי הבנקים נוזקה שמטרתה היא גניבת מידע ופרטי התחברות של לקוחות הבנקאות המקוונת.

לאחר שהמשתמש מתחבר לחשבון שלו, הנוזקה תפתח חלון קופץ בו הוא מתבקש להכניס את קוד הזיהוי של כרטיס האשראי שלו - שלוש או ארבע הספרות שמופיעות בגב הכרטיס - לאחר מכן הנוזקה תישלח את הקוד הזיהוי, יחד עם כל מידע אחר אודות המשתמש שהיא הצליחה לאסוף, אל המפעילים שלה.

אחד הדברים המעניינים ביותר לגבי הנוזקה הוא האופן שבו היא נמנעת מזיהוי. ראשית, הנוזקה מסוגלת לסרוק את המחשב של הקורבן לפני הזרקת הקוד הזדוני כדי לבדוק האם המערכת שלו פגיעה. אם מתגלה שהמערכת מוגנת, הקוד הזדוני לא יופעל. שנית, הנוזקה מסוגלת לזהות האם מנהל האתר מחובר אל השרת באותו רגע, משום שהוא עלול למנוע את הוצאתה לפועל של המתקפה. בנוסף, הנוזקה מסוגלת "לזכור" האם משתמש כלשהו כבר הודבק בקוד הזדוני, דבר שימנע ממנה לתקוף שוב ושוב את אותו המשתמש ובכך מקטין את הסיכויים להיחשף.

אודות ESET

חברת ESET הינה ספקית בינלאומית של תוכנת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security לארגונים בגדלים שונים וצרכנים פרטיים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-180 מדינות וסניפיה המרכזיים ממוקמים היום באנגליה, ארגנטינה, סלובקיה וכמובן ארצות הברית. בישראל, מיוצגת ESET באופן בלעדי על ידי חברת קומסקיור, המפעילה בארץ מרכז פתרונות ותמיכה טכניים בשפה העברית.

[11093]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization