שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ישראל חווה גל חדש של התקפת סייבר מסוכנת מכווית

פורסם: ב-25 בדצמבר, 2012


יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף של אינוקום (InnoCom) מקבוצת אמן התריע אתמול בערב (24.12) על גל חדש של התקפת סייבר מסוכנת שמקורה בכוויית. לדברי גד, מאחורי ההתקפה עומדת נוזקה (malware) בשם Backdoor.LV, אשר זוהתה על ידי כלי של חברת FireEye(פייראיי), המיוצגת בישראל על ידי אינוקום.

"הכלי MPC FireEye זיהה שהנוזקה מעבירה נתונים מהמחשבים המותקפים בישראל להאקר מכווית. בין היתר, מועבר מידע על ה-PC הישראלי, הכולל את זהות המשתמש, סיסמאותיו, מידע הגלישה של המשתמש ומידע על פעילות המצלמה במחשב המותקף", אמר גד.

חברת FireEye מוסרת כי למרות שנוזקת ה-Backdoor.LV אוספת מידע קריטי על המשתמש ועל המחשב המותקף, החברה הופתעה לגלות שעם הפעלת הנוזקה נפתחת תיבת דיאלוג המבקשת מהמשתמש להריץ קובץ הפעלה בשם Trojan.exe, שנראה כי הוא מיועד למשתמשים שאינם דוברי אנגלית מלידה. מידע מפורט על הנוזקה ניתן למצוא בכתובת http://blog.fireeye.com/research/2012/09/the-story-behind-backdoorlv.html.

חברת FireEye מספקת פתרון מלא לאבטחת מידע אשר מאתר וחוסם את הדור הבא של מתקפות הסייבר. המודל הייחודי של החברה כבר הוכיח עצמו בעצירת מתקפות מתוחכמות רבות ובחסימת איומי זמן אפס (zero-day attacks) ועל כן גופים ממשלתיים וחברות ענק בכל רחבי העולם כבר משתמשים בו.

אודות אינוקום

אינוקום הינה Value Added Distributer המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה בשנת 2004, עובדת אינוקום עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העיסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[4791]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן





עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization