שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מטריקס חתמה על הסכם לייצוג יצרנית פתרונות אבטחת המידע Trustware הישראלית

Trustware פיתחה פתרונות הגנה כנגד תקיפות סייבר, היוצרים הפרדה וירטואלית בין חלקים הבטוחים במחשב בהם נמצאים הקבצים והיישומים הרגישים לבין החלקים הפתוחים לאינטרנט

 

פורסם: ב-25 בדצמבר, 2012


חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס חתמה על הסכם לייצוג יצרנית פתרונות אבטחת המידע הישראלית Trustware. חברת Trustware פיתחה פתרונות לארגונים ומשתמשים פרטיים היוצרים הפרדה וירטואלית בין "אזור פרטי" בו נמצאים הקבצים והמערכות הדורשות אבטחה ברמה גבוהה לבין אזורים פתוחים לאינטרנט ולתוכנות שיתוף למיניהן.

מוצר הדגל של החברה - BufferZone Pro שומר על המשתמש מפני איומי סייבר מיידיים ועתידיים כמו וירוסים, רוגלות, סוסים טרויאנים, גניבת זהויות, חבלות אלקטרוניות ועוד. טכנולוגית וירטואליזצית האיומים של Trusware, המוגנת בפטנטים רשומים, יוצרת סביבת מיחשוב מופרדת, מוגנת ובלתי חדירה השומרת על הנכסים הדיגיטליים הפרטיים של המשתמש או הארגון מפני נזק או גישה לא מורשית. BufferZone Pro עובדת לצד מערכות האבטחה האחרות בארגון ומהווה תוספת הגנה הן לסביבות הפתוחות לאינטרנט ובעיקר למידע וליישומים הדורשים הגנה נוספת. פעולות שהוגדרו על ידי מנהל אבטחת המידע של הארגון כ"בטוחות לשימוש" לעולם יפתחו בתוך "האזור הפרטי", כך למעשה תשמר היכולת של המשתמש לפעול כמעט ללא מגבלה מחד ומאידך תשמר רמת ההגנה מיידית של הארגון מפני נוזקות וחדירות למיניהן.

לחברת Trustware משרדים בארה"ב ותל-אביב. מייסד החברה והיו"ר שלה הוא ישראל בהרב, אשר בעבר שימש כיו"ר בחברות כגון עידנית/Scitex Vision ואובג'ט. בהרב הוא אחד מטייסי חיל האויר המעוטרים ביותר בישראל ושימש בתפקידים בכירים בחיל האויר.

לדברי אורן ברט, מנהל תחום אבטחת מידע בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, " BufferZone Pro הוא פתרון שונה מפתרונות הגנה אחרים. BufferZone Pro פותר לארגונים את הדילמה התמידית שבין 'אבטחה/הקשחה' ל'גמישות' למשתמש. מנהלי מערכות מידע יכולים מחד 'לאבטח/להקשיח' את תחנות הקצה ואת הנכסים הארגוניים ו/או הפרטיים הרגישים ככל שירצו באזור הבטוח של התוכנה ומאידך יש באפשרותם להעניק למשתמשי הקצה יותר חופש לפתוח, להתקין או להריץ את כל הקבצים והתוכנות ללא סיכון באזור הפתוח של המערכת".

ברט הוסיף: "פתרונות אבטחה רגילים דורשים מהמחשב האישי להידבק קודם לפני שיותקן יישום שמסיר את הרכיב הנגוע. בשיטת חומת ההפרדה יוצרים מראש מחסום מול איומי המחר והאיומים הלא ידועים. מערכת ההפעלה הראשית לא נדבקת מלכתחילה, דבר המסייע למשתמשי המחשב לשמור את המערכת שלהם נקייה כמו שהיתה ביום רכישתה וללא יצירת חומות ומערכות כפולות".

לדברי ישראל בהרב, יו"ר ומייסד Trustware: "בחרנו את מטריקס כנציגה שלנו בישראל כיוון שיש בידיה ניסיון מוכח וקשרים המאפשרים לשלב טכנולוגיות פורצות דרך בארגונים בישראל. הפתרון של Trustware מהווה שכבת הגנה נוספת בארגון, אשר עשויה להיות יעילה יותר מכל פתרון הגנה אחר, במיוחד כנגד תקיפות סייבר. מטריקס ו- Trustware יפעלו בשיתוף פעולה הדוק על מנת להביא את הפתרונות ברמת השירות הגבוהה ביותר לחברות בישראל".

אודות חטיבת מוצרי התוכנה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות בתחומן ומספקת שירותי שיווק, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות החברות. החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-IT, ביניהם: CRM, BI, ניהול מערכות, קוד פתוח, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות, שליטה ובקרה ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבת המוצרים רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים מגוונים ולמעלה מ- 50 אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי סביב  המוצרים, לחטיבה helpdesk הנותן שירותים 24X7 . לחטיבה מומחיות בקידום, מכירה ותמיכה של מוצרי תוכנה מורכבים בשוק הישראלי ומומחיות ייחודית בתחום ה- OEM.

[34470]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization