שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת ESET משיקה תוכנת אבטחה לסמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד למגזר העסקי

מנכל ESET-ישראל: "עם התוכנה החדשה חברת ESET מספקת מענה לבתי עסק שרוצים לנצל את הפלטפורמה הניידת ועם זאת לשמור על רמת אבטחה גבוהה בעידן ה BYOD".

 

פורסם: ב-12 בדצמבר, 2012


חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, משיקה היום תוכנת אבטחה חדשה למגזר העסקי – ESET Endpoint Security לסמארטפונים וטאבלטים בעלי מערכת ההפעלה אנדרואיד. תוכנת האבטחה החדשה מותאמת למגזר העסקי ובעלת יכולות ניהול מרחוק באמצעות ממשק הניהול של ESET. בנוסף, בין המאפיינים ניתן למצוא את הפיצ'ר Anti-Theft שמאפשר למנהל הרשת בעסק לאתר מכשיר שאבד או נגנב, לנעול את המכשיר מרחוק או למחוק ממנו את כל הנתונים במקרה הצורך.

תוכנת האבטחה החדשה מאפשרת למנהלי הרשתות בעסקים לנהל את המכשירים הסלולאריים מרחוק, להפעיל סריקת אבטחה לאיתור של וירוסים או אפליקציות זדוניות ולאכוף מדיניות אבטחה על אותם המכשירים המחוברים לרשת הארגונית. בנוסף לכך התוכנה כוללת גם אנטי ספאם להודעות SMS ומולטימדיה, אנטי וירוס ומנגנון למניעת גניבה.

חלק חשוב נוסף שהוכנס לגרסה העסקית הוא הכלי של ESET להגנה מפני מתקפות סייבר המשתמשות ב"קוד טכנאי". האפליקציה ESET USSD Control מונעת מקודים כאלה לבצע שינויים במכשיר ללא אישור המשתמש ובכך מונעת מתקפות פוטנציאליות שעלולות לבצע מחיקה של נתונים מהמכשיר או לאפס אותו להגדרות היצרן.

"סמארטפונים וטאבלטים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מכל עסק". אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET-ישראל. "מצד אחד ריבוי המכשירים הפך לנקודת תורפה פוטנציאלית שדרכה נשקפת סכנה למידע הארגוני, מצד שני עסק שיבחר לא להשתמש בסמארטפונים לצרכי עבודה ימצא את עצמו בעמדת נחיתות לעומת המתחרים שלו. עם ESET Endpoint Security למכשירי אנדרואיד חברת ESET מספקת מענה לבתי עסק שרוצים לנצל את הפלטפורמה הניידת ועם זאת לשמור על רמת אבטחה גבוהה בעידן ה BYOD".

אודות ESET

חברת ESET הינה ספקית בינלאומית של תוכנת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security לארגונים בגדלים שונים וצרכנים פרטיים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-180 מדינות וסניפיה המרכזיים ממוקמים היום באנגליה, ארגנטינה, סלובקיה וכמובן ארצות הברית. בישראל, מיוצגת ESET באופן בלעדי על ידי חברת קומסקיור, המפעילה בארץ מרכז פתרונות ותמיכה טכניים בשפה העברית.

[12183]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization