שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ניתוח קשרים בין חשודים ממידע המתקבל ממספר רב של מכשירים ניידים

סלברייט מרחיבה את סל הפתרונות לגופי הבטחון

 

פורסם: ב-12 בדצמבר, 2012


UFED Touch ultimate white clear
UFED Touch ultimate white clear

תוכנת ה-UFED Link Analysis מספקת למשתמש תמונה מדוייקת, יסודית ומבצעית, ומאפשרת לחוקרים לגבש קו פעולה בזמן קצר ובכך מקצרת את משך זמן החקירות ומייעלת את תכנונן וביצוען.

מערכת ה-UFED מיועדת לחוקרים ואנשי מודיעין בכוחות הבטחון ומאפשרת שליפה ופענוח נתונים וראיות הנמצאים על גבי מכשירי הסלולר, בתנאי שטח ובזמן אמיתי.

פתח תקווה, 11 בדצמבר 2012 – סלברייט (Cellebrite) – החברה המובילה והמתקדמת בעולם בפיתוח, ומכירת פתרונות לשליפת נתונים ממכשירים ניידים לצרכי חקירה, השיקה את תוכנת ה-UFED Link Analysis, תוכנה המצטרפת למשפחת מוצרי ה-UFED, המאפשרת לחוקרים זיהוי ויזואלי מהיר של קשרים בין חשודים ושל קווי-התנהגות עיקריים, על ידי ניתוח הנתונים המשותפים המתקבלים ממספר מכשירים ניידים.

לדברי רון סרבר, מנכ"ל משותף, סלברייט: "ללקוחותינו יש צורך מוגדר למערכת שתציג להם מידע ונתונים באופן ויזואלי ויגשר על הפער בין שליפה ןפיענוח נתונים ממכשירים ניידים , לבין ניתוח נתונים מתקדם. תוכנת ה-UFED Link Analysis מציגה באופן ויזואלי את הקשרים בין אנשים ופעילויות– תכונות המקלות על חוקרים בזיהוי הצעדים הבאים עליהם לנקוט בהמשך החקירה."

מערכת ה-UFED מיועדת לחוקרים ואנשי מודיעין בכוחות הבטחון והמשטרה ולצרכי אבטחה ארגונית. המערכת מאפשרת שליפה ופענוח נתונים וראיות הנמצאים על גבי מכשירי הסלולר, בתנאי שטח ובזמן אמיתי. הפתרונות מאפשרים שליפת נתונים מקודדים, נתונים שלכאורה נמחקו או אינם ברי שליפה. מוצרי סלברייט צברו בשנים האחרונות הכרה עולמית בזכות ההצלחות בלכידת מבוקשים ופושעים בכל רחבי העולם, ובזכות התמיכת באלפי דגמים של מכשרי טלפונים ניידים. הפתרוות הינם המתקדמים ביותר מסוגם הקיימים בעולם וזכו לשבחים ופרסים בתעשייה בזכות הפיתוחים המתוחכמים.

תוכנת ה-UFED Link Analysis מספקת למשתמש תמונה מדוייקת, יסודית ומבצעית. התוכנה מאפשרת לחוקרים לגבש קו פעולה תוך זמן קצר עד מיידי, ובכך מקצרת את משך זמן החקירות ומייעלת את תכנונן וביצוען.

אחד האתגרים מולם ניצבים שוטרים וחוקרים הוא היכולת להשתמש בנתונים גולמיים ולהפוך אותם למידע מודיעיני מבצעי כבר בשטח. במקרים רבים נושאים החשודים יותר ממכשיר סלולרי אחד או מספר רב של מוערבים בחקירה, והעובדה כי מתאפשר לחוקרים להצליב מידע ממספר דוחות שליפת נתונים ולהציג את התוצאות על מסך אחד, מהווה יתרון משמעותי בכל חקירה, ומסייע מאוד לקבוע האם מתקיים קשר כלשהו בין המכשירים הקשורים בחקירה, ומהו עומקו של הקשר.

ה-UFED Link Analysis מאפשר לחוקרים לחשוף קשרים ישירים או עקיפים בין אנשים, כפי שעולים משיחות, מסרונים, מיקום, שיחות צ'ט ופעילות באפליקציות. התוכנה מציגה את התנהגות השימוש במכשיר, כולל ערוצי תקשורת בהם נעשה שימוש ותקשורת בלתי רגילה, ומזהה את מידת הקשר בין האנשים, כולל אנשי קשר משותפים, על גבי מגוון סוגי מכשירים.

בנוסף מאפשרת התוכנה ניתוח נתונים ממאות סוגי טלפונים חכמים, מכשירים ניידים ואפליקציות, כמו גם חיבור בין אנשים בקבוצות השתייכות, פילוח מידע על פי שעה ותאריך, מספרי אירועים וקטגוריות אחרות, חיפוש מידע על פי שמות, כתובות וקידומת איזורית.

אודות סלברייט

סלברייט היא חברה ישראלית בינלאומית הנחשבת למובילה העולמית בתחום העברה וגיבוי מידע ונתונים ממכשירי סלולר, ובתחום פתרונות לשוק אכיפת החוק, באמצעות טכנולוגיה המאפשרת שליפה וניתוח של מידע ונתונים מאלפי סוגים של מכשירים ניידים. החברה פועלת בשתי חטיבות עסקיות – טלקום ומידע ראייתי, ומוכרת בתעשייה הודות לפריצות הדרך של מוצריה, ומובילותה הטכנולוגית.
חטיבת הטלקום מספקת פתרונות לספקיות תקשורת. מערכת ה-TOUCH שפיתחה החברה מאפשרת העתקה, העברה וגיבוי נתונים עבור יותר מ-5,000 דגמי טלפונים סלולריים, סמארטפונים, טאבלטים ו-GPS. לסלברייט יותר מ-150 לקוחות מפעילי סלולר ברחבי העולם, ביניהם גםVerizon, Orange Sprint/Nextel, AT&T, Vodafone, T-Mobile ו Apple. בישראל מוטמעים מוצרי הטלקום של החברה בסלקום, פרטנר, הוט מובייל, ומאות חברות פרטיות וממשלתיות.
חטיבת המידע הראייתי מספקת פתרונות לשוק אכיפת החוק. מערכת ה-UFED שפיתחה סלברייט מאפשרת לשלוף ולנתח מידע ונתונים מאלפי סוגים של מכשירים ניידים, כולל טלפונים, סמארטפונים, טאבלטים ו-GPS, באמצעות שיטות מתקדמות. כלי זה הוא הנבחר על ידי אלפי מומחי מידע ראייתי בסוכנויות אכיפת חוק, צבא, מודיעין, אבטחה וממשל ביותר מ-60 מדינות ברחבי העולם.
סלברייט מעסיקה יותר מ-260 עובדים בישראל, גרמניה וארה"ב, והיא חברה-בת בבעלות מלאה של Sun Corporation היפנית. סלברייט נוסדה ב-1999 ומנוהלת על ידי רון סרבר ויוסי כרמיל. משרדי ההנהלה שלה נמצאים בפתח תקווה.

[6808]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization