שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

פתרון ראשון מסוגו לניהול זיהוי וגישה עבור מכשירי אפל

פורסם: ב-11 בדצמבר, 2012


חברת Good Technology, המובילה בתחום אבטחת המידע במערכות הפעלה סלולאריות, והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom, שותפה של קבוצת אמן, הכריזה על
Good Vault (כספת), פתרון ראשון מסוגו בעולם לניהול זיהוי וגישה למייל מאובטח עבור מכשירי אפל הפועלים על מערכת ההפעלה של החברה – iOS. זהו המוצר הראשון שנבנה על גבי פלטפורמת ה- Good Trust שהושקה לאחרונה והוא מספק יכולת אימות דו-שלבי חזקה ומנגנון הצפנת S/MIME עבור יישום המייל המוביל של Good לארגונים (Good for Enterprise).

על ידי שימוש ב- Good Vault, ארגונים גדולים כגון גופי ממשלה, פיננסיים ועוד, יוכלו לחזק משמעותית את יכולות האבטחה בטלפונים הניידים של עובדיהם, תוך עמידה בכל כללי הרגולציה. הפתרון החדש מאפשר ל-IT הארגוני להבטיח את שלמות ואבטחת המידע והמייל הארגוני, למנוע איבוד מידע הודות לשימוש במנגנוני הצפנה עם מפתחות השמורים בנפרד, לעמוד ברגולציה הקפדנית ביותר, לשפר יעילות, ניידות ושביעות רצון של העובדים ולהפחית עלויות ניהול של אמצעי זיהוי וגישה. הניגוד לפתרונות אימות אחרים, ה- Good Vault עושה שימוש באלמנט מאובטח על גבי כרטיס חכם או כרטיס microSD ולכן אמין ומאובטח יותר.

"מגמת הניידות היא ללא ספק מגמה המשנה את פני השוק. מספר תוכניות ה-BYOD עולה בזמן האחרון ומשפיע גם על תחום אימות היישומים", אמר מייקל מהן (Michael W. Mahan), סמנכ"ל בכיר לשווקים מיוחדים בחברת Good. "אנו מאמינים כי אימות דו-שלבי בטלפונים ניידים יוביל את תחום האימות והזיהוי ומתכוונים להוביל את השוק עם פתרונות ה- Good Trust וה- Good Vault שלנו".

צביקה וייסמן, מנכ"ל משותף בחברת InnoCom מקבוצת אמן, אמר: "השימוש הנרחב במכשירים סלולאריים בארגון מחייב יישום אבטחת מידע עם יכולות ניהול. ארגונים אשר יסתפקו בפתרונות ניהול בלבד (MDM) מבלי לשים דגש עיקרי על אבטחת המידע, מסתכנים בדלף מידע אשר הנזק ממנו עשוי להתברר כקריטי לארגון. הכרזה זו מחזקת את מעמדה של Good כמובילה עולמית בפתרונות אבטחת מידע והוכחה נוספת על מחוייבותה של החברה לנושא חשוב זה".

אודות Good Technology

המוצר של Good משלב אבטחת מידע ושליטה לניידים חכמים ברמה ארגונית על מנת לאפשר לאותם ארגונים ולמשתמשי קצה להתחבר למערכות ארגוניות ולעשות שימוש בכל נייד חכם בו הם בוחרים להשתמש. הטכנולוגיה החדשנית של Good מעניקה אפשרויות חדשות לארגונים עסקיים, משרדי ממשלה , ארגונים ביטחוניים ולמשתמשים למיקסום היכולות האישיות והעסקיות שלהם על ידי מתן גישה מאובטחת וקלה ליישומים ושירותים ארגוניים, כמו גם חיבור מאובטח לשרת הדואר הארגוני. מכשירים בעלי מערכות הפעלה אנדרואיד ואפל כבר מהווים 43 אחוזים מכלל ההטמעות של Good. כחמישית מהלקוחות הארגוניים מעניקים תמיכה לשלוש או יותר פלטפורמות ניידות.

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[10615]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization