שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

תוכנות אבטחה חדשות למגזר העסקי

"תוכנות האבטחה החדשות של ESET למגזר העסקי מספקות מענה הגנתי מוחלט לכל נקודות הקצה בארגון, כולל סמארטפון וטאבלט, ומותאמות לעידן ה- BYOD"

 

פורסם: ב-29 בנובמבר, 2012


חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, הכריזה היום על שני מוצרי אבטחה חדשים למגזר העסקי: תוכנת ההגנה הבסיסית לנקודות קצה ESET Endpoint Security וחבילת האבטחה המקיפה לנקודות קצה ESET Endpoint Security Suite המשלבת גם אנטי ספאם וחומת אש. שני המוצרים מנוהלים על ידי ממשק הניהול מרחוק של ESET אשר מסוגל לנהל את תוכנות האבטחה על מגוון פלטפורמות: Windows, מקינטוש וכן מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל.

בין המאפיינים החדשים במוצרי האבטחה של ESET נמצא ה ESET Live Grid – זיהוי מוניטין קבצים תוך ניצול טכנולוגיית הענן, בקרת התקנים – סריקה אוטומטית של כל התקן חיצוני או נייד, בקרת רשת – סינון תעבורת רשת ו- HIPS, המשמש כמנגנון בקרה לאיתור שימושים לא-מורשים ברמת המערכת. באמצעות שילוב בין טכנולוגית הענן לטכנולוגית הזיהוי בשיטה היוריסטית של ESET, הנקראת Threat Sense, מוצרי ESET מספקים הגנה מתקדמת מצד אחד וניצול משאבים מינימלי מצד שני. ESET שיכללה את יכולת השרידות של המערכת על ידי שילוב מנגנון "עדכון לאחור" של עדכוני תוכנה וגרסת חתימות.

במוצרים החדשים ישולב ממשק הניהול מרחוק – ESET Remote Administration - המגיע כחלק אינטגרלי מפתרונות האבטחה לעסקים מספק יכולות ניהול ובקרה מרכזיות לכל נקודות הקצה בארגון.

"לא מדובר כאן ב'שדרוג' או מיתוג מחדש של פתרונות קיימים - פתרונות האבטחה העסקיים החדשים שלנו הם בבירור דור חדש של מוצרים מבית היוצר של ESET" אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET ישראל. "בנוסף, תוכנות האבטחה החדשות של ESET למגזר העסקי מספקות מענה לכל נקודות הקצה בארגון, כולל סמארטפון וטאבלט, ולמעשה מותאמות לעידן ה- BYOD שבו עובדים רבים משתמשים במכשירי הסמארטפון והטאבלט שלהם לצורכי עבודה ולמעשה יוצרים פרצת אבטחה פוטנציאלית".

ESET מאפשרת לכל לקוח קיים לשדרג למוצרים החדשים ללא תוספת תשלום ובתהליך קצר וחצי-אוטומטי. www.eset.co.il/business

אודות ESET

חברת ESET העולמית היא יצרנית פתרונות אנטי וירוס חכמים ומתקדמים לשרתים, מחשבים וסמארטפונים, ביניהם אנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, המיועדים לצרכנים פרטיים ולארגונים בגדלים שונים.החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-180 מדינות בעולם. נציגתה הבלעדית של ESET בישראל היא חברת קומסקיור המשווקת את מוצריה ומפעילה מרכז תמיכה בעברית לכל לקוחותיה.

[10606]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization