שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

טריפל סי מציעה את מערכת האבטחה Symantec Endpoint Protection כשירות בענן

פורסם: ב-14 בנובמבר, 2012


חברת טריפל סי (Triple C), חברת מחשוב הענן המובילה בישראל וספקית האינטרנט, מציעה את מערכת האבטחה Endpoint Protection מבית סימנטק (Symantec) כשירות בענן. המערכת, שהינה הראשונה בתעשייה לשלב הגנה על מחשבים אישיים (PC) ושרתים, מגנה על נכסים קריטיים מפני איומים זדוניים המגיעים בצורת "דואר זבל", כל זאת ביעילות ובמהירות גבוהות במיוחד, הודות לטכנולוגיית Symantec Insight, המאפשרת רמת אבטחה גבוהה לנקודות הקצה.

מערכת Symantec Endpoint Protection מספקת הגנה מקיפה וחוסמת כ- 99% מדואר הזבל. זהו הפתרון היחיד המשלב אבטחה לשולחן העבודה ולדואר אלקטרוני, עם אפשרות לשחזור נתונים מהיר. במקרה של תקיפה מסוגלת המערכת לשחזר את כל שולחנות העבודה של Windows תוך דקות בודדות, באופן המבטיח שחזור מלא של המידע העסקי והמשאבים הקריטיים ומאפשר המשכיות עסקית ללא הפרעות או צורך בהפסקת עבודה. בנוסף, מדורגת המערכת במקום הראשון, בדירוג הכללי המקיף הכולל את המתחרים, במהירות סריקה והגנה על פי דרישה.

חברת טריפל סי מציעה ללקוחותיה את המערכת כשירות בענן בשני מסלולים מרכזיים:

  • Symantec Endpoint Protection For Server- פתרון המגן על שרתים עסקיים. כולל Antivirus / Antispyware.
  • Symantec Endpoint For Personal Computer- פתרון המיועד למחשבים ביתיים. כולל Antivirus / Antispyware, Desktop Firewall ואיתור / מניעת חדירות.

 

רמי נחום, מנכ"ל חברת טריפל סי: "מערכת האבטחה Endpoint Protection מבית סימנטק עוזרת לפשט את תהליך ההתאוששות ומייעלת משמעותית את תהליכי אבטחת הנתונים וההגנה על שלמותם. המערכת מבטיחה, קבלת תמיכה מיצרן אחד מרכזי והגנה מעולה, הכוללת אבטחה אוטומטית, כל זאת תוך שמירה על עלויות TCO נמוכות וביעילות מקסימאלית."

ראם מגן, מנהל שותפים עסקיים בסימנטק ישראל: "סימנטק רואה בענן מגמה עתידית התופסת תאוצה. אנו שמחים על כך שטריפל סי מציעה ללקוחותיה בישראל את Symantec Endpoint Protection , ובכך מאפשרת להם ליהנות מההגנה המתקדמת ביותר על מערכותיהם, הן בשוק העסקי והן בשוק הביתי, תוך מינוף יתרונות תועלת של מודל אספקה זה."

אודות החברה

חברת טריפל סי מחשוב ענן הינה ספקית הענן הציבורי הגדולה והיחידה בישראל. מתקן ה- Data Center הגדול והמתקדם מסוגו שבנתה, ממוקם במפלס תת קרקעי בבניין החברה בפתח תקווה ברמת יתירות של Tier4, רמת היתירות הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעולם. המתקן מחובר בחיבורים מגובים לכל ספקי התשתית בישראל, לשדרת האינטרנט הישראלית ובשתי יציאות לשני כבלים תת-ימיים: הכבל הוותיק של מד- נאוטילוס והכבל החדש של טמר'ס טלקום. בימים אלו יוצאת החברה בקמפיין טלוויזיוני חדש בהיקף כולל של כשני מיליון שקלים תחת הכותרת "ענן – זה לא בשמיים", במסגרתו יקודמו שלושה תחומי פעילות מרכזיים: שירותי תקשורת ואינטרנט, שירותי מחשוב ענן ושירותי אירוח (Hosting) והתאוששות מאסון (DR).

[12677]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization