שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

החברות FireEye ו- RSA משתפות פעולה בהרחבת יכולות ניתוח איומי אבטחה מורכבים ברשת

חברת FireEye מיוצגת בישראל על ידי InnoCom מקבוצת אמן

 

פורסם: ב-13 בנובמבר, 2012


חברת FireEye (פייראיי), המובילה בתחום עצירת מתקפות הסייבר הממוקדות (APT), והמיוצגת בישראל על ידי חברת InnoCom מקבוצת אמן, הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת RSA, חטיבת אבטחת המידע של חברת EMC. במסגרת ההסכם, פלטפורמת ניטור האיומים ברשת NetWitness של RSA תציג מידע חשוב נוסף אודות איומי סייבר מתוחכמים מתוך מערכות ההגנה של FireEye, כדי שלקוחות משותפים של שתי החברות יוכלו לקצר את משך הזמן הדרוש למציאת פתרון בפני איומים.

שיתוף הפעולה בין FireEye ל- RSA יספק ללקוחות המשותפים נראות גבוהה יותר של איומים ופגימויות ברשת ובמערכות המחשוב ויספק מידע חשוב אודות טקטיקות של התקפות סייבר. מידע זה יאפשר ללקוחות להתגונן טוב יותר כנגד מתקפות סייבר עתידיות. השילוב של שתי הטכנולוגיות גם יסייע למומחי אבטחת מידע לבחון ולספק פתרון למערכות קצה שנמצאו חשופות.

"בעזרת מוצר ההגנה בפני איומים המתקדם שלנו, מידע חשוב מתקבל ומוזרם ישירות למקצועני אבטחת המידע, כדי שיוכלו לקבל החלטות נכונות", אמר מיהיר מוהנטי (Mihir Mohanty), דירקטור ניהול מוצרים בחברת FireEye. "שותפות הדדית זו טובה ללקוחות המשותפים שלנו, מפני שהיא חוסכת להם זמן ומשאבים יקרים ומספקת להם נראות טובה בהרבה אודות פעולות אבטחת המידע שלהם".

"ארגונים דורשים לקבל תובנות אודות ההשפעה של מתקפות סייבר כאשר הן מתרחשות. היכולת של הפתרונות המשותפים לשנו לספק ללקוחות יכולת ניתוח דינאמית, בזמן אמת, של מתקפות זמן אפס (zero-day attacks), היקף מדויק של הנזק ותשובות ברורות לדרך הטיפול, מספקת יתרון נוסף ללקוחות המבקשים לשפר את אבטחת המידע בארגונם", אמר בריאן ג'רארדי (Brian Girardi), דירקטור בכיר לניהול מוצרים בחברת RSA.

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת InnoCom מקבוצת אמן, הוסיף "אלו הן חדשות טובות עבור אותם לקוחות ישראלים שכבר עובדים עם הפתרונות של FireEye ו- RSA. אין ספק כי השילוב בין חסימת מתקפות סייבר וקבלת מכלול הפרטים עליהן הינו שילוב מנצח".

אודות FireEye

מערכת ההגנה בפני נוזקות (malware) של חברת FireEye האמריקאית הינה הדור הבא במערכות הגנה בפני נוזקות ואיומים מתקדמים, התקפות zero-day והתקפות APT. הפתרונות של FireEye מתווספות להגנות אבטחת מידע מסורתיות, כגון חומות אש רגילות וחומות אש מהדור הבא (NGFW), IPS, אנטי וירוס ו- web gateways, אשר אינן מסוגלות לעצור נוזקות מתקדמות וכך משאירות חורי אבטחה מהותיים ברשתות הארגוניות.
איומים מתקדמים ממשיכים להתחדש ולעשות שימוש מתוחכם ב- exploits כדי לעקוף את תוכנות אבטחת המידע המסורתיות. גניבת מידע, ריגול קיברנטי, חבלה במערכות ובמידע הם רק חלק מהתרחישים המתקיימים כיום בהתקפות מסוגים שונים.

אודות InnoCom

חברת InnoCom הינה Value Added Distributor המייצגת בישראל חברות IT אמריקאיות מובילות ומתמקדת במכירת מוצרי טכנולוגיה חדשניים לשוק ה-IT הישראלי. מאז הקמתה עובדת החברה עם יצרניות מובילות ועם שותפים מקומיים מובילים לביצוע הטמעות מוצלחות של טכנולוגיות IT חדשות. חברת InnoCom הינה שותפה עסקית של קבוצת אמן.
אינוקום מציעה מוצרים ופתרונות לתחומי אבטחת רשתות, אופטימיזצית WAN ושירותי ניהול מבוססי ענן. יחד עם השותפים העסקיים שלה, אינוקום מציעה את הפתרונות המתאימים ביותר ללקוחותיה, על מנת שאלה ייהנו מיתרון תחרותי דרך חדשנות טכנולוגית.

[12188]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization