שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

רד האט השיגה את הסמכת האבטחה הגבוהה ביותר ל- Red Hat Enterprise Linux 6

הסמכת האבטחה הבינלאומית ממקמת את Red Hat Enterprise Linux בין מערכות ההפעלה בעלות ההסמכות הרבות ביותר בתעשייה

 

פורסם: ב-6 בנובמבר, 2012


רד האט (Red Hat), הספקית הגדול בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי
Red Hat Enterprise Linux 6, כולל ה- KVM hypervisor , זכו ברמת הסמכה EAL 4+ של ה- Common Criteria – רמת ההסמכה הגבוהה ביותר למערכת הפעלה מסחרית ללא שינוים. זאת עבור פרופיל הגנת מערכת ההפעלה (SPP), כולל מודולים מורחבים עבור ניהול מתקדם, ביקורת מתקדמת, Labeled Security ווירטואליזציה עבור Red Hat Enterprise Linux 6 על מערכות חומרה של Dell, HP, IBM ו- SGI.

ה- Common Criteria הנו מערך של סטנדרטים בעל הכרה בינלאומית, המשמש ע"י הממשל הפדראלי בארה"ב וגופים אחרים להערכת האבטחה והבטיחות של מוצרי טכנולוגיה.
במתכונת ה- Common Criteria מייצגת EAL את העומק והעוצמה של ההערכה, נותנת לצרכנים את האמון כי מוצרים שהוגדרו ברמה ספציפית עומדים בחבילה של דרישות הבטחת אבטחה הכרוכות עם רמה זאת.

יניב ליבוביץ, מנהל אזורי ומנהל פעילות רד האט בישראל, יוון וקפריסין, אומר כי הסמכה זאת מספקת לגופים ממשלתיים, מוסדות פיננסיים ולקוחות בסביבות אחרות הרגישות לאבטחה, את הוודאות ש- Red Hat Enterprise Linux 6 עומדת בתקני אבטחה ממשלתיים.

Red Hat Enterprise Linux 6 מצוידת בלינוקס בעלת אבטחה מתוגברת (SELinux) - פרויקט משותף שפותח עם הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) בארה"ב. הסמכת Common Criteria זאת מספקת את הביטחון ששימוש ב- Red Hat Enterprise Linux 6 עם ה- KVM hypervisor מאפשר לארח "דיירים" רבים באותה מכונה, תוך שמירה על הפרדה בין אורח וירטואלי אחד לכל אחד מהאחרים, בשימוש בטכנולוגיית Mandatory Access Control שפותחה ע"י ה- NSA.

רד האט עובדת בצמוד עם Dell, HP, IBM, ו- SGI להסמכת Red Hat Enterprise Linux 6 על מגוון רחב של מערכות חומרה, וכחלק של מאמץ ההסמכה השיגה מערכת ההפעלה את הסמכת Common Criteria על מגוון רחב של פלטפורמות מחברות אלה:

  • מערכות Dell מבוססות על x86 bit Intel
  • מערכות HP מבוססות על מעבדי x86 64bit Intel Xeon
  • מערכות HP מבוססות מעבדי AMD64
  • מערכות IBM מבוססות על מעבדי x86 64bit Intel Xeon
  • מערכות SGI מבוססות על מעבדי x86 64bit Intel Xeon

 

Red Hat Enterprise Linux 6 בלי תמיכת וירטואליזציה:

  • כל המערכות שצוינו למעלה תחת Red Hat Enterprise Linux עם תמיכת וירטואליזציה
  • מערכות IBM POWER מבוססות על מעבדי POWER7
  • IBM System z מבוססת על מעבדי z/Architecture

 

פול סמית, סגן נשיא ומנהל כללי לפעילויות בתחום הציבורי ברד האט, אמר: "הסמכה זו מציינת את הסמכת Common Criteria ה- 15 שלנו ל- Red Hat Enterprise Linux, מה שמקנה לנו מקום בצמרת רשימת מערכות ההפעלה המוסמכות ביותר בתעשייה. יש לנו מחויבות עמוקה להסמכות אבטחה, כך שלקוחות יכולים לפנות בבטחה לרד האט עבור המומחיות של פריסת פתרונות קוד פתוח ברמות אבטחה מקסימליות. עבודתנו עם Dell, HP, IBM ו- SGI על הסמכה זאת, מחזקת לקוחות ממשלתיים היכולים להריץ Red Hat Enterprise Linux בבטחה על מגוון רחב של מערכות חומרה מהיצרנים המובילים בתעשייה".

אודות Red Hat

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.
רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.
רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 100 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של  רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.

[11500]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization