שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מטריקס מרחיבה פעילותה בתחום אבטחת המידע: רוכשת את חברת 2BSecure

פורסם: ב-29 באוקטובר, 2012


מטריקס מרחיבה פעילותה בתחום אבטחת המידע באמצעות רכישת חברת 2BSecure, מן החברות המובילות בישראל בתחום שירותי אבטחת המידע והתקשורת. החברה הוקמה לפני כתשע שנים על ידי אלון מנצור ואיליה יודיאל ומעסיקה כ- 75 עובדים. אלון מנצור ימשיך לכהן כמנכ"ל החברה. לא צפויים שינויים ארגוניים בחברה בעקבות הרכישה.

מטריקס ו- 2BSecure מודיעות היום על חתימת הסכם לרכישת חברת 2BSecure על ידי מטריקס. רכישה זו מהווה צעד נוסף בהרחבת סל פתרונותיה של מטריקס לתחום אבטחת המידע. לא צפויים שינויים ארגוניים בעקבות הרכישה ומנהלי החברה ימשיכו להוביל את פעילותה גם לאחר הרכישה ע"י מטריקס. השלמת הרכישה כפופה לאישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

2BSecure הוקמה לפני 9 שנים על ידי אלון מנצור ואליה יודיאל. לפני כשנה הצטרף לחברה, שחר אפעל, לשעבר נשיא נס ישראל. לפני כארבע שנים הוקמה חברת הבת 2BNet, המתמחה בפתרונות תקשורת מתקדמים, בניהולו של שאול פילוס.

חברת Bsecure2 הינה ממובילות תחום אבטחת המידע בארץ, והיא מעניקה מגוון שירותי אבטחת מידע לארגונים גדולים רבים בישראל, ומספקת למגוון לקוחותיה פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל, בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. כן מספקת החברה שירותים ייחודיים של אבטחת מידע בענן ושל מכירה ושירותי אינטגרציה סביב פתרונות אבטחת מידע ותקשורת מאובטחת של היצרנים המובילים בעולם בתחומים אלה.

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "בעידן הסייבר, בו נושא אבטחת מידע ממוקם בראש סולם העדיפויות של לקוחותינו, החלטנו לצרף לשורותינו את החברה המובילה בסל הפתרונות והשירותים שלה לתחום זה. 2BSecure מרחיבה משמעותית את יכולותינו בתחום אבטחת המידע ומתאימה לנו גם בערכים המנחים אותה, במקצוענות, בחדשנות וברמת השירות ללקוחות. אני מברך את עובדי ומנהלי החברה עם הצטרפותם, ובטוח בהצלחתנו המשותפת ליצור ערך בתחום חיוני זה".

אלון מנצור, מנכ"ל 2Bsecure: "אני גאה בהנהלה ובעובדי החברה שסייעו להפיכת החברה למובילה בתחום אבטחת המידע בישראל, באיכות השירות ובמקצוענות. אנו עדים לדרישה גוברת בתחום לפתרונות אבטחה מתקדמים יחד עם עליה ברמת המורכבות. בשנה האחרונה, עם הגידול במתקפות הסייבר, תחום אבטחת המידע עבר לקדמת הבמה. ההתמודדות עם האתגרים החדשים דורשת סוגי פתרונות וסוגי ספקים אחרים, עם מגוון רחב יותר של יכולות, שאינן בתחומי אבטחת המידע הקלאסיים. השתלבותנו במטריקס, אשר לה עמדת הובלה בשוק ה- IT ו- 'גב' כלכלי המאפשר לה יישום של מודלים עסקיים חדשניים מול לקוחות לטווח ארוך, הינה חיונית ומתבקשת, ומטרתה לאפשר לנו להמשיך ולהוביל את השוק בתחום הסייבר ואבטחת המידע, ולספק ללקוחותינו המשותפים פתרונות מיטביים לצרכיהם".

מנצור הדגיש כי בעקבות רכישת החברה ע"י מטריקס היא מתעתדת לתגבר את מערך כח האדם המקצועי שלה, כדי לתת מענה לצרכים הגוברים של לקוחות החברה.

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ- 6,300 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ, ,Offshore מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה, ופתרונות חומרה מובילים.
הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיבים.
עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותי IT, ע"פי סקר  BDI.
מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת  2011הגיע ל- 1.75 מיליארד שקל, הרווח הנקי הגיע ל- 96 מיליון שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל, STKI  מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השביעית ו IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה הרביעית ברציפות.

אודות 2Bsecure

חברת 2BSecure הינה חברה מובילה בתחום אבטחת המידע בארץ ומספקת למגוון לקוחותיה פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל בין השאר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. בחברה מומחים בעלי נסיון מקצועי רב והסמכות בתחומי אבטחת מידע, תקשורת, אפליקציות ובסיסי נתונים המספקים פתרונות אבטחת מידע כוללים לארגונים.

[11545]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization