שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קספרסקי ופייסבוק חוברות כדי להפוך את הגלישה ברשתות החברתיות לבטוחה יותר

פורסם: ב-19 באוקטובר, 2012


מעבדת קספרסקי, מפתחת מובילה של פתרונות אבטחה וניהול איומים, הכריזה על שותפות עם פייסבוק (NASDAQ:FB), במטרה לשפר את ההגנה על פעילות ברשתות חברתיות ברשת האינטרנט ומחוצה לה. מעבדת קספרסקי מספקת כעת לפייסבוק נתונים המתעדכנים בכל דקה אודות האיומים הפועלים בעולם. נתונים אלה ימונפו כדי להגן על משתמשי פייסבוק המבקרים ללא כוונה בדפי רשת זדוניים.

משתמשים ברשתות החברתיות נוטים להקליק באופן לא מובחן על קישור שפירסם חבר, ועל אמון מובנה זה מסתמכים עברייני אינטרנט. כתובות זדוניות יכולות להפיץ עצמן בצורה אוטומטית דרך רשימת אנשי הקשר של קורבן – ללא ידיעתו, כך שהקישור נראה תקין. כעת, כאשר משתמשי פייסבוק משתפים או לוחצים על קישור ששותף על ידי חבר, הקישור ייבדק אל מול מאגר הדפים הזדוניים של קספרסקי.

אם הקישור יימצא תואם לקישור המוכר וידוע כזדוני – ידע שסופק על ידי קספרסקי, פייסבוק או ספקי אבטחת מידע אחרים – המשתמש יקבל הודעה וייחסם מפני ביקור באותו עמוד הרשת. הדבר לא רק מפחית את הסיכון למידע אישי ולמחשב המשתמש, אלא גם עוצר התפשטות נוספת של הקישור הזדוני.

במעבדת קספרסקי יותר מ- 800 מומחי קוד זדוני עובדים מסביב לעולם ומסביב לשעון כדי להילחם בעברייני רשת, ואשר מנתחים יותר מ- 125 אלף איומים בכל יום.

רשת האבטחה של קספרסקי (Kaspersky Security Network) – מאגר מידע הנמצא בענן, תוצר של לקוחות קספרסקי שהסכימו לשתף מידע בזמן אמת אודות פגיעות ופעילות קוד זדוני – משמשת את מומחי מעבדת קספרסקי כדי לנתח נתוני איומים ולייצר עבור 300 מיליון המשתמשים הגנה המתעדכנת ברמה של שניות.

שומרים על משתמשי פייסבוק מעודכנים ומוגנים

במעבדת קספרסקי מאמינים כי משתמשי מחשבים בעלי ידע מהווים את קו ההגנה הראשון מול עברייני רשת. בנוסף לאספקת נתוני האיומים לפייסבוק, קספרסקי גם תורמת בייעוץ של מומחים, טיפים ומאמרים במסגרת דף אבטחת המידע של פייסבוק (Facebook Security page). מרכז המשאבים מגן על הקהילה המקוונת, מיידע אותה על האיומים העדכניים ביותר ומספק תזכורות מתמידות לגבי הרגלי גלישה בטוחה.

לדברי סטיב אורנברג, נשיא מעבדת קספרסקי, צפון אמריקה: "כאשר מעבדת קספרסקי נוסדה לפני 15 שנים, יכולנו רק לדמיין את הדרכים בהן הטכנולוגיה תקשר בין אזרחי האינטרנט ועד כמה גדולה תהיה ההשפעה על אנשים ועל החברה כולה. המשימה של מעבדת קספרסקי הייתה תמיד להגן על אנשים ועסקים כאשר הם מתחברים לאינטרנט, ואין רשת שמובילה את עתיד הקישוריות ברשת כמו פייסבוק. שתי החברות הן הטובות ביותר במה שהן עושות, כך שההגיון דורש עבודה משותפת ליצירת אינטרנט בטוח יותר לכולם".

קוסטין ראיו, מנהל צוות מחקר וניתוח בינלאומי, מעבדת קספרסקי: "במהלך 10 השנים האחרונות ראינו צמיחה בלתי יאומנת בכמות המידע האישי שאנשים מוכנים לשתף מרצון, ועברייני רשת, באופן טבעי, 'עקבו אחרי הכסף' על ידי יצירת הונאות ויישומי קוד זדוני הממוקדים ברשתות חברתיות. דרושה תערובת של מודעות וטכנולוגיית אבטחת מידע מובילה כדי להיות מוגנים ברשת – אחד לא יכול לבוא במקום השני – ועל ידי שותפות עם פייסבוק, מעבדת קספרסקי מתכוונת לספק את השניים".

ג'ו סוליבן, מנהל אבטחת מידע, פייסבוק: "החל מהיום, אנשים העושים שימוש בפייסבוק ייהנו מהידע והטכנולוגיה המובילים של קספרסקי, בעזרת נתוני הקישורים הזדוניים שלה. אנו מצפים לשלב את העבודה של שתי החברות כדי לשמור על אנשים בפייסבוק ומחוצה לה".

אודות קספרסקי

Kaspersky Lab היא ספקית פתרונות האבטחה הפרטית הגדולה ביותר בעולם. החברה מדורגת בין ארבע המובילות בעולם בתחום פתרונות האבטחה למשתמשי קצה*. מעבדת קספרסקי נוסדה לפני 15 שנה ומאז ממשיכה לחדש בתחום אבטחת ה-IT ולספק פתרונות הגנה אפקטיביים למשתמש הפרטי, לעסקים קטנים ובינוניים ולתאגידים. החברה פועלת כיום בכמעט 200 מדינות ומספקת אבטחה ליותר מ-300 מיליון משתמשים מסביב לעולם.
*החברה דורגה כרביעית בבדיקת ספקי פתרונות אבטחה שביצעה IDC ב-2010. הדירוג פורסם בדו"ח ה-IT העולמי של IDC ובתחזית 2011-2015 ובדו"ח נתח שוק מ-2010. הדו"ח דרג את ספקי התוכנה לפי רווחי מכירת פתרונות קצה במהלך 2010.

אודות פאוור תקשורת

חברת פאוור תקשורת עוסקת בהפצה, יישום ושילוב של פתרונות אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, תקשורת נתונים ואינטגרציה בסביבות מיחשוב ופלטפורמות מגוונות במטרה לספק פתרונות קצה לקצה לארגונים. פאוור תקשורת  מייצגת בישראל שורה חברות תוכנה מהמובילות בעולם הכוללים את  חברת אבטחת המידע Kaspersky,Astaro, Acronis, PEER, Novastore, StorageCraft ואחרים. נסיונה הרב של פאוור תקשורת בביצוע פרוייקטים בסביבות מיחשוב מורכבות ומגוונות, מערכות אינטרנט ומערכות ותיקות, מעניקים לה את היכולת להעניק תמיכה וסיוע מקצועיים ואיכותיים מצד מומחי החברה. במקביל, חברת פאוור תקשורת פועלת באמצעות רשת השותפים והמשווקים שלה בארץ ולהפצת הפתרונות שלה ללקוחות הסופיים. 

[11166]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization