שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת F5 מציגה פתרון המרחיב את יכולות המכונות הוירטואליות בארגון

הפתרון החדש מאפשר לארגונים להרחיב את יכולות וירטואליזציה מעבר למגבלות המשאבים הקיימים

 

פורסם: ב-19 באוקטובר, 2012


חברת F5, מובילה גלובלית בתחום ה- Application Delivery Networking, הציגה פתרון התומך ביכולות ה- VXLAN, רשת התוכנה של VMware, המאפשר לארגונים לתמוך ברשתות מוגדרות-תוכנה (SDN – Software Defines Networking). זהו הדור החדש של רשתות וירטואליות (VLAN) אשר צובר תאוצה בקרב ארגונים. בנוסף, הכריזהF5 על כוונתה להוסיף יכולות VXLAN וירטואלי לפלטפורמת מוצרי ה- BIG-IP שלה ובכך לספק יכולות סגירה ופתיחה של packets בתצורת VXLAN. פיתוח זה יסייע לארגונים לעבוד טוב יותר עם תצורות וירטואליות ולתפעל את המכונות הוירטואליות באופן פשוט יותר.

שיתוף הפעולה בין F5 ל- VMware, הכולל את ההשתתפות של F5 בתוכנית הרשת והאבטחה של VMware (VMware Ready for Networking and Security Program) מסייע ללקוחות המשותפים של שתי החברות ליהנות מערך מוסף כאשר הם מטמיעים את מוצרי החברות זו לצד זו. ארגונים יכולים לבחור בין פתרונות חומרה בדמות BIG-IP או גרסאות וירטואליות של הפלטפורמה על מנת למנף את חבילת הפתרונות המלאה של F5, הכוללת שירותי אבטחת מידע, האצת יישומים ואופטימיזציה של הרשת, בתוספת היעילות של רשת מבוססת VXLAN.

"פתרונות F5 יושבים בנקודות שליטה אסטרטגיות של הרשת ומציבים אותנו במקום נוח לשיתוף פעולה עם VMware כדי לשפר עוד יותר את תשתיות הענן והוירטואליזציה של לקוחותינו", אמר ג'ים ריצ'ינגס (Jim Ritchings), סמנכ"ל בכיר לפיתוח עסקי ב- F5. "פלטפורמת ה- BIG-IP משמשת כבסיס האידיאלי לארגונים לקבלת מלוא השירותים של F5 בפריסות רשתות ה- SDN שלהם. חברת F5 תמשיך להשקיע בגרסאות הוירטואליות של פלטפורמת ה- BIG-IP בחודשים הקרובים ותעלה את רמות הביצועים בעד 200 אחוזים".

השימוש בפתרונות F5 ברשתות מבוססות VXLAN יסייע לפישוט תהליכי הרחבת הרשתות הוירטואליות, ליישום שירותים בין רשתות הטרוגניות לביצועים משופרים ולשיפור ניידות יישומים והמשכיות עסקית.

אודות F5

חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking. במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. בעזרת פתרונות אלו מפיקים הארגונים את המרב מההשקעה שלהם.
F5 מבצעת אופטימיזציה ליישומי הארגון ומאפשרת להם לעבוד בצורה מהירה יותר תוך ניצול משאבים מינימאלי. תשתית המוצרים האוניברסאלית של F5 (TMOS) מאפשרת שילוב של יכולות אופטימיזציה, אבטחת מידע, יציבות ושרידות ליישומי הארגון.
חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה. יותר מ- 10,000 ארגונים וספקי שירותים ברחבי העולם סומכים על מוצרי F5 שיוודאו שהיישומים שלהם הם ברמת זמינות ויציבות גבוהה. הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם.
החברה נסחרת ב – NASDAQ בסימול FFIV.
סניף F5 ישראל בתל אביב מונה מעל 100 עובדים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור אחד ממוצרי אבטחת המידע של החברה.  

[11559]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization