שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

RSA משיקה טכנולוגיה חדשנית המסכלת גניבה של פרטי זיהוי ברשת ומנטרלת את נקודת החולשה של רוב הפורטלים הפיננסיים

הכלי החדש, RSA Distributed Credential Protection, מערבב ומסדר את הנתונים באופן אקראי; המידע מחולק לשרתים שונים, כך שהתוקפים אינם יכולים לפענחו

 

פורסם: ב-19 באוקטובר, 2012


RSA, חטיבת אבטחת המידע שלEMC , השיקה טכנולוגיה חדשנית המיועדת להגן על סיסמאות כניסה ופרטי זיהוי סודיים אחרים השמורים בבסיסי נתונים מפני התקפות מקוונות. הכלי החדש, RSA® Distributed Credential Protection, שמתוכנן לעבוד עם כלי הגנת סיסמאות קיימים, יודע לערבב ולסדר את הנתונים באופן אקראי, ולחלקם לשתי קבוצות בכתובות נפרדות, ובכך לצמצם באורח דרמטי את הסבירות להתקפות בזק (smash-and-grab) על שרתי סיסמאות. התקיפות הללו גורמות נזק רב ללקוחות, קמעונאים ופורטלים פיננסיים, וחושפות מיליוני סיסמאות ופרטי זיהוי לסכנת גניבה.

באמצעות הטכנולוגיה החדשה, אפילו במקרה שהתוקף מצליח לחדור לאחד משני השרתים המאחסנים את המידע המעורבב והמחולק, הנתונים שיצליח להשיג יהיו חסרי תועלת. המידע יוכל להתערבל שוב בלחיצת כפתור, כך שגם פריצה נוספת לאחד משני השרתים לא תסייע לתוקף להשיג את מבוקשו. התוקפים יאלצו למעשה לחדור כמעט בו זמנית לשני השרתים או מרכזי המידע, מבלי שייחשפו, על מנת להשיג מידע בעל ערך.

לפי המחקר האחרון של חברת התקשורת האמריקאית ורייזון בנושא פריצות מידע בארגונים, בשנת 2011 היוו השרתים יעד מרכזי לפריצות ב-64% מהמקרים שנחקרו וב-94% מהפגיעות שנרשמו. מדובר בתקריות שעלולות לגרור בעקבותיהן תביעות משפטיות ותיקונים יקרים, נזקים למוניטין, הפרעה לפעולה העסקית השוטפת ושחיקה בבסיס הלקוחות. באמצעות ערבוב וחיתוך נתונים רגישים לשני שרתים שונים, מסייעת הטכנולוגיה החדשה של RSA לנטרל את נקודת החולשה העיקרית של פורטלים רבים.

אודות RSA

RSA, חטיבת אבטחת המידע של EMC, היא ספקית מובילה של פתרונות אבטחה, ניהול סיכונים ועמידה ברגולציה. RSA מסייעת לארגונים המובילים בעולם להתמודד עם האתגרים המורכבים והרגישים ביותר הנוגעים לאבטחה. אתגרים אלה כוללים ניהול סיכונים ארגוניים, הגנה על הגישה והשיתוף בפלטפורמות ניידות, בדיקת התאמה לתקנות ואבטחת סביבות מחשוב וירטואליות ומחשוב ענן. פעילות RSA בישראל מתמקדת במחקר ופיתוח, ניהול מוצר ותפעול שירותי אבטחה מבוססי ענן. כמוכן, ב-RSA ישראל פועל מרכז שליטה ופיקוד לאיתור ונטרול הונאות רשת. המרכז, הפועל במסגרת מרכז המצוינות (Center of Excellence) של EMC בישראל , עובד 24/7.

אודות EMC

EMC2 הינה חברה ציבורית (NYSE: EMC), מובילה עולמית בפיתוח טכנולוגיות המאפשרות לעסקים ולספקי שירותים לספק IT כשירות. מחשוב ענן מהווה מרכיב יסודי בגישה זו. באמצעות מוצרים ושירותים חדשניים, EMC מאיצה את המסע למחשוב ענן ומסייעת לחטיבות IT לאחסן, לנהל, לנתח ולהגן על המידע - הנכס היקר ביותר שלהם - באופן גמיש, אמין ויעיל יותר.
בישראל פועל מרכז המכירות, השירותים והתמיכה של EMC בפארק אזורים בפתח תקווה, ומרכז מצוינות (Center of Excellence - CoE), המאגד את פעילויות המו"פ של החברה ופעילות RSA, חטיבת אבטחת המידע של EMC , בא.ת. הרצליה ובבאר שבע. את שנת 2011 סיימה EMC העולמית עם הכנסות בהיקף 20 מיליארד דולר. 

[10497]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization