שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אקרוניס מסמנת את תחום הגנת המידע, הנגישות והזמינות של עולם המובייל בארגוני האנטרפרייז: רוכשת את חברת GroupLogic

פורסם: ב-28 בספטמבר, 2012


הגידול בתחום המובייל והביג דאטה מאיץ את הצורך לפתרונות שיאפשרו לתוכן במובייל להיות זמין בכל זמן ובכל מקום; הפתרונות של GroupLogic מספקים אינטגרציה חלקה של מכשירי Apple® לשרתים הארגוניים

חברת אקרוניס, מובילה עולמית בתחום התאוששות מאסון (DR) והגנה על מידע לסביבות פיזיות, וירטואליות ולסביבת הענן, הכריזה על רכישת חברת התוכנה GroupLogic, המתמחה בפתרונות אבטחת גישה, שיתוף וסינכרון נתונים, המסייעים לארגונים לשמור על הנתונים הדינמיים שלהם נגישים וזמינים בכל זמן, על כל פלטפורמה, מרגע יצירת הנתונים ועד אחסונם. אקרוניס מיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס.

הרכישה של GroupLogic מהווה חלק משמעותי בחזון של אקרוניס לענות על צרכי שוק חדשים של זמינות, נגישות והגנה על מידע בעידן של גידול במעבר ארגונים למובייל, גידול בנפח ובמהירות של יצירת התוכן, צורך בכלי שיתוף מידע וגידול בעלויות האחסון.

אלכס פינצ'ב, נשיא ומנכ"ל אקרוניס, זיהה מאז כניסתו לתפקיד כי כוחות השוק גורמים למנהלי מערכות מידע לחשוב מחדש על הגישה שלהם לשמירת המידע. "הלקוחות שלנו חווים כעת סביבת IT חדשה ושונה. הגידול בביג דאטה, הצורך ביותר שיתוף והגידול בעבודה במובייל הכניסו אל הארגונים מכשירים ניידים חדשים ושיטות חדשות לשיתוף מידע ברמת אבטחה נמוכה. מידע ארגוני סודי עוזב את הרשת הארגונית אל הטאבלטים, סמארטפונים או אל הענן הציבורי".

"עם הרכישה של GroupLogic, אנו ממצבים עצמנו כגוף המסייע לארגונים בכל הגדלים להבין את היתרונות של ארגונים ניידים בד בבד עם הקפדה על מידע מאובטח, שמירת התוכן הארגוני והמערכות הארגוניות זמינים ונגישים בכל זמן", ציין פינצ'ב.

על פי לאורה דה-בויס, אנליסטית ב- IDC: "שילוב המוניטין החזק של אקרוניס בתחום פתרונות הגיבוי הקלים לשימוש וטכנולוגיות התאוששות מאסון לכל סביבת IT ארגונית בשוק של שיתוף מידע חברתי בארגון, מעניק לארגונים דרך לא רק להגן על מידע, אלא גם מאפשר שיתוף מידע מאובטח וממקום מרכזי, גישה למידע וסינכרון מידע".

"בעידן של ביקוש לאחסון אופטימלי, אקרוניס מרחיבה באופן משמעותי את היצע הפתרונות שלה, לפלטפורמה השלישית של האחסון, המבוססת על שירותי ענן, עובדים ניידים, ארגונים חברתיים וביג דאטה".

"GroupLogic ואקרוניס חולקים חזון משותף הגורס כי תוכנות בארגון המודרני צריכות להיות קלות לשימוש, תומכות במגוון פלטפורמות והכי חשוב – מצמצמות את העלויות התפעוליות תוך כדי הקטנת הסיכונים", אמר כריס ברודריק, המנכ"ל הקודם של GroupLogic, אשר הצטרף לאקרוניס כסגן נשיא בכיר לפתרונות מובייל". ברודריק ציין כי הפתרונות של GroupLogic מספקים אינטגרציה חלקה של מכשירי Apple® לשרתים הארגוניים.

"הוספת הפתרונות של GroupLogic לפורטפוליו הפתרונות של אקרוניס המיוצגת בישראל, על ידי מטריקס, מעניקה ערך רב ללקוחות אקרוניס ומטריקס בישראל", אומר פוני ארביב, מנהל חטיבת המוצרים במטריקס,"השילוב בין עולם הגנת המידע, הגיבוי והתאוששות מאסון של אקרוניס יחד עם הפתרונות של GroupLogic לסביבת מובייל וביג דאטה מרחיבים את היכולות של מטריקס בעולם המובייל, יוצרים משולש, אשר יאפשר ללקוחות לקבל יישומי מובייל מתקדמים בסביבה מוגנת ומאובטחת. החיבור של GroupLogic עם Apple® תואם ומשלים את שיתוף הפעולה של מטריקס עם Apple® בארגונים ישראל בהיותנו Apple System Integrator".

GroupLogic נוסדה בשנת 1988 בארליגטון, וירג'יניה. העובדים של GroupLogic יצטרפו לאקרוניס והמנכ"ל של החברה – כריס ברודריק יצטרף להנהלה הבכירה של אקרוניס.

אודות אקרוניס

אקרוניס היא ספקית מובילה של פתרונות קלים לשימוש בתחום ההתאוששות מאסון והגנה על מידע עבור סביבות פיזיות, וירטואליות ומיחשוב ענן. טכנולוגית דימות הדיסק של החברה המוגנת בפטנט, מאפשרת לארגונים גדולים, חברות בינוניות וקטנות וצרכנים להגן על הנכסים הדיגיטליים שלהם. עם פתרון ההתאוששות מאסון של אקרוניס וכתוכנת היישום והמיגרציה, משתמשים יכולים לגן על המידע הדיגיטלי שלהם, לשמור על המשכיות עסקית ולצמצם נפילת מערכת. הפתרונות של אקרוניס נמכרים ביותר מ- 90 מדינות וזמינים ב- 14 שפות.

[11475]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization