שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אלווריון פרסה רשת תקשורת אלחוטית למטרות שיטור ובטחון בעיר קלבורן שבטקסס

פורסם: ב-13 בספטמבר, 2012


תל אביב, ישראל, 12 בספטמבר, 2012 – חברת אלווריון (ת"א: אלור; נאסד"ק: ALVR), ספקית ישראלית בינלאומית של פתרונות תקשורת אלחוטית בפס רחב למענה על צרכי הקישוריות, כיסוי וקיבולת של רשתות תקשורת ציבוריות ופרטיות, הודיעה כי פרסה רשת תקשורת אלחוטית פרטית למטרות שיטור, בעיר קלבורן (Cleburne) שבטקסס, ארה"ב.

רשת התקשורת שהוקמה מושתתת על תחנות הבסיס מסוג BreezeMAX Extreme של אלווריון בתדר 4.9 ג'יגה-הרץ מאובטח, המתקשרות עם יחידות התמסורת מסוג BreezeMAX Vehicular אשר מותקנות בניידות המשטרה שפרוסות ברחבי העיר. הרשת מאפשרת לשוטרים לבצע את תפקידם בשטח באופן יעיל ומהיר, תוך הסתמכות על תקשורת יציבה ובטוחה ללא ניתוקים.

מכוניות המשטרה שמסיירות בעיר היו עד כה מחוברות באמצעות מחשב נייד שחובר לרשת הסיבים האופטיים העירונית ולרשתות המידע באמצעות כרטיסי פס רחב אלחוטי במהירות גבוהה – פתרון יקר שמנע את השקעת העירייה בהרחבת רשת התקשורת לשירותים אחרים בעיר. עיריית קלבורן החליטה להטמיע רשת אלחוטית פרטית שתבטל את העלויות החוזרות של כרטיסי התקשורת, ותאפשר את פריסת הרשת לשירותים נוספים, עד להחלפת כל כרטיסי התקשורת האלחוטית בפס רחב. פתרון ה- BreezeMAX Extreme של אלווריון נבחר לאחר שענה על כל דרישות הקיבולת, קישוריות, אבטחה והאמינות שהציבה העירייה בפרויקט זה.

חברת Crystal Communications, שותפתה של אלווריון, התקינה והטמיעה את תשתית הרשת הפרטית ללא הפרעה לפעולת המשטרה בעיר במהלך 5 ימי עבודה, שכללו גם את התקנת תחנות הבסיס של אלווריון ברחבי העיר – דבר אשר איפשר קישוריות מיידית לרשת הסיבים האופטיים העירונית, והתקנת יחידות התמסורת בניידות המשטרה.

אודי בן-דוד, מנהל פעילות אמריקה, אלווריון: "עיריית קלבורן מהווה דוגמא לשימוש שעושות עיריות בטכנולוגיה, במטרה לשפר את איכות החיים של התושבים. פתרונות הרשת האלחוטית שלנו מסייעים לרשויות צקומיות ולערים לחסוך בעלויות CAPEX ו-OPEX במשך שנים."

 

אודות אלווריון

אלווריון (ת"א: אלור; נאסד"ק: ALVR) היא ספקית ישראלית בינלאומית של פתרונות פס רחב אלחוטיים העונים על צרכי הקישוריות, הקיבולת והכיסוי של ספקיות שירותי טלקום, ערים חכמות, שוק האבטחה ולקוחות ארגוניים. הפתרונות החדשניים של אלווריון מבוססות על טכנולוגיות מרובות.

[12088]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization