שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אפליקציית האבטחה של ESET היא המתקדמת ביותר בתחום ההגנה לסמארטפונים

פורסם: ב-12 בספטמבר, 2012


לאחר ניתוח פונקציות המפתח של אפליקציית האבטחה של ESET על ידי צוות החוקרים של AV-Comparatives, היא הוכרזה כאפליקציית ההגנה המתקדמת ביותר בתחום הסמארטפונים. רונן מואס, מנכ"ל ESET-ישראל: "מאחורי אפליקציית האבטחה שלנו לסמארטפונים עומד צוות מפתחים מסור ומיומן ששם את אבטחת המשתמשים בראש מעייניו".

חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, הודיעה היום שמוצר האבטחה שלה לסמארטפונים מבוססי אנדרואיד קיבל את הציונים הגבוהים ביותר בכל הקטגוריות בבדיקה השוואתית שנערכה על ידי הרשות העצמאית לבחינת תוכנות אבטחה ה- AV-Comparatives. אפליקציית האבטחה לסמארטפונים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד של חברת ESET הצטיינה ביכולות הזיהוי שלה של איומים המיועדים לפלטפורמת האנדרואיד, בזיהוי של תוכנות לשתילת פרסומות (adware) ובניצול מינימאלי של משאבי מערכת וזמן סוללה.

חברת AV-Comparatives ניתחה את פונקציות המפתח של אפליקציית האבטחה של ESET המורכבת מאנטי וירוס, אנטי ספאם, מנגנון מניעת גניבה, מנגנון אימות כרטיס SIM, ומנגנון נעילה/מחיקה מרחוק. הבוחנים ציינו לטובה את קלות ההתקנה ואת המגוון הרחב של אפשרויות הניתנות להגדרה על ידי המשתמש אשר מגבירות את יעילות האפליקציה בהשוואה למוצרים דומים וחשוב מכך, צוות AV-Comparatives דיווח כי האפליקציה של ESET היא בין היחידות שמנעה לחלוטין שיחזור של מידע מהמכשיר לאחר שבוצעה עליו מחיקה מרחוק. "ESET Mobile Security מכילה את רכיבי האבטחה המתקדמים ביותר בתחום ההגנה לסמארטפונים" סיכמו החוקרים בדו"ח.

"אנו גאים לקבל הכרה כזו מחברה מכובדת כמו AV-Comparatives" אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET-ישראל. "מאחורי אפליקציית האבטחה שלנו לסמארטפונים עומד צוות מפתחים מסור ומיומן ששם את אבטחת המשתמשים בראש מעייניו. בשבועות הקרובים אנו בESET מתכוננים להשקת ה ESET Endpoint Security לאנדרואיד – פתרון אבטחה לסמארטפונים וטאבלטים למגזר העסקי בעל יכולות ניהול מרחוק" מוסיף מואס.

לדו"ח המלא של AV-Comparatives

אודות ESET

חברת ESET היא מפתחת תוכנת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחהESET Smart Security לארגונים בגדלים שונים וצרכנים פרטיים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-100 מדינות וסניפיה המרכזיים ממוקמים היום באנגליה, ארגנטינה, סלובקיה וכמובן ארצות הברית. בישראל, מיוצגת ESET באופן בלעדי על ידי חברת קומסקיור, המפעילה בארץ מרכז פתרונות ותמיכה טכניים בשפה העברית.

[11351]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization