שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת SecureWave חתמה על הסכם לייצוג חברת אבטחת המידע Imperva בישראל

פורסם: ב-9 בספטמבר, 2012


חברת ההפצה SecureWave המתמחה בייצוג והפצת פתרונות אבטחת מידע ותשתיות IT, חתמה על הסכם לייצוג חברת אבטחת המידע Imperva הישראלית. Imperva היא ספקית גלובלית מובילה בתחום אבטחת הנתונים. מאות ארגונים ברחבי העולם משתמשים בפתרונות החברה על מנת למנוע פרצות אבטחה אפליקטיביים וגישה לא חוקית למידע רגיש הנמצא בבסיסי נתונים ובתיקיות File בארגון. כמו כן פתרונות החברה מאפשרים לארגונים לעמוד בדרישות הרגולציה בתחום הגנה על המידע וניהול סיכונים.

ל- Imperva שלוש קבוצות מוצרים להגנה על הארגון: SecureSphere File Security - פתרון ביקורת והגנה על קבצים חיוניים באמצעות ניטור בזמן אמת של שרתי קבצים והתקני NAS. הפתרון מסייע לזהות מי אחראי לגישה אל קבצי הנתונים ומי משתמש בהם; מוצרי SecureSphere Database Security לבקרה והגנה על מסדי נתונים חיוניים. הפתרונות מבצעים בקרה אוטומטית על הגישה למסדי הנתונים, מבצעים זיהוי התקפות, פעילות זדונית ומירמה; SecureSphere Web Application Firewall – פתרון הגנה אוטומטי ומדוייק כנגד איומים לאפליקציות חיצוניות באינטרנט וכן אפליקציות פנים ארגוניות, וכמו כן מאפשרות הגנה מפני התקפות DDOS.

פתרונות Imperva יצטרפו לפתרונות נוספים המופצים על ידי SecureWave, ביניהם פתרונות אבטחת המידע של חברת פורטינט ופתרונות של חברת Corero.

לדברי מורן ג'רסי , מנכ"ל SecureWave, "אנו גאים ושמחים לייצג את Imperva. מדובר במובילה עולמית בתחום אבטחת מידע , חברה צומחת בעלת פתרונות ממוקדים, המספקים מענה אמיתי לצרכי האבטחה בארגונים. החתימה על ההסכם מהווה שלב נוסף במימוש האסטרטגיה של SecureWave המבוססת על הפצה של היצרנים המובילים בכל תחום ושל הטכנולוגיות שיש לגביהן בטחון כי יאריכו ימים בשוק ובשרות הלקוחות, ומאפשרת ליצרנים, כחברות בינלאומיות שצריכות לתמוך בערוץ שיווק הפרוס על עשרות מדינות וכולל אלפי נקודות קצה, לספק לכל משווק את התמיכה הטכנית והשיווקית הטובה ביותר ולפתח את השוק הישראלי בצורה היעילה ביותר.
באמצעות החוזקות של SecureWave בתחום הפצת מוצרי אבטחת המידע, אנו בטוחים כי קהל המשווקים ייהנה משיתוף הפעולה".

לדברי ארז שלום , מנהל אזור אגן הים התיכון, מחברת Imperva, "בחרנו בחברת SecureWave להפיץ את פתרונותינו בשוק הישראלי בשל היכולות המוכחות של החברה והנמרצות שמצאנו בקרב אנשיה. SecureWave מביאה לשוק יתרונות של ידע טכנולוגי רב, מערך לוגיסטי ממוחשב מתקדם מסוגו בישראל, מערך תמיכה ושירות מותאם לדרישות כל יצרן. אנו סמוכים כי חברת SecureWave תאפשר גידול במכירות בישראל ורואים בה שותף אסטרטגי להצלחתנו".

 

אודות SecureWave

SecureWave הוקמה במטרה לתת מענה לערוצי השיווק בישראל באיתור יצרנים וטכנולוגיות מתקדמות ברחבי העולם וייצוגן בישראל תוך התאמה לדרישות המיוחדות של שוק
ה – IT בישראל.
SecureWave מביאה לשרשרת האספקה ערך מוסף ייחודי מהיותה גוף שמתמחה באספקטים המסחריים של ההפצה לקמעונאים, ועם זאת בעל ידע טכני מוכח וצבר ניסיון מהשטח, ועל כן מסוגלת להביא את הטכנולוגיות החדשות ביותר לשוק העסקי.

[11699]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization