שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

Zenprise העולמית מינתה את MobileU למפיצתה הבלעדית בישראל

MobileU תאפשר לארגונים הוספת פתרונות חדשניים לניהול כל המכשירים הניידים ולאבטחת תשתיות הארגון. "פוטנציאל השוק בישראל מוערך בלמעלה מ-30 מיליון ₪ בשנת 2013 ויצמח להיקף של עד 80 מיליון ₪ בשנת 2014", אומר יעקב שרבן, מנכ"ל מובייל יו. נציגים בכירים מ-Zenprise ה

 

פורסם: ב-29 באוגוסט, 2012


חברת MobileU, המפיצה בישראל פתרונות ניהול ואבטחה להתקנים ניידים ומוצרי Mobile Security, הודיעה היום, במקביל להודעתה של חברת זנפרייס בארה"ב, כי מונתה למפיצתה הבלעדית של החברה בישראל. בכוונת שתי החברות להמשיך לפתח רשת שותפים במטרה לקדם את פתרונות האבטחה של ZENPRISE המתמחה בפיתוח תוכנה לניהול מכשירים ניידים לניהול ולאבטחת תשתיות הארגון, מקצה לקצה.

כיום, חברות בכל סדר גודל, מתמודדות עם האתגר הגדול ביותר ליישום אבטחה ושמירה על תאימות במגוון רחב של מכשירים, החל מ-iOS, אנדרואיד, בלקברי, סימביאן ו-Windows Mobile. אבטחת המכשירים הניידים ויישום מדיניות הארגון נעשית מורכבת ומחייבת פתרונות MDM, אשר יגנו מקצה לקצה לא רק על המכשירים, אלא גם על הרשת, היישומים והנתונים.

יעקב שרבן, מנכ"ל MobileU, אומר: "Zenprise בחרה במובייל יו הישראלית למפיצתה הבלעדית לאחר שבשנה האחרונה ניהלה החברה את רשת המפיצים והתקינה את הפתרונות של זנפרייס בהצלחה רבה בקרב ארגונים רבים. זנפרייס רואה בשוק הישראלי פוטנציאל צמיחה אשר מוערך בלמעלה מ-30 מיליון ₪ בשנת 2013 ויצמח להיקף של עד 80 מיליון ₪ בשנת 2014".

פטריק קוסטלו, מנהל ערוץ אירופה בחברת Zenprise, אומר: "השוק בישראל ממשיך להתרחב. אנו מאמינים כי דו"ח גרטנר האחרון, הכולל את זנפרייס כחלק מגרעין הספקים העיקרי בתחום, משקף את היותינו גורם מוביל בתעשייה. השיתוף עם MobileU מאפשר לארגונים בישראל לאמץ בביטחה את העולם הנייד וכתוצאה מכך לרשום רווח עסקי משמעותי".

אודות רשת שותפי Zenprise

רשת שותפי Zenprise היא מרכיב מרכזי באסטרטגיה הגלובלית של Zenprise. דירוג מספר רמות של שותפות, Authorized, Premier and Distribution, נועדה לספק לכל השותפים הזדמנות להגדיל את נתח הפעילות שלהם עם הזמן תוך השגת אבני דרך.

אודות Zenprise, Inc

המטה הראשי של החברה ממוקם בעמק הסיליקון. החברה מובילה בינלאומית בניהול התקנים ניידים ומאובטחים. פתרונותיה של זנפרייס הם היחידים בשוק המגינים על כל שכבות הארגון הנייד, תוך שמירה את תאימות בין המכשירים.
החברה מקפידה על פיתוח פתרונות המסייעים לשמור על תאימות, כמו גם מדיניות רגולציה ותאגידים על מנת לאפשר למנהלים לנצל היטב את העולם הנייד ובאמצעותו להשיג פרודוקטיביות גם מחוץ למשרד.
לקוחותיה ושותפיה הגלובאליים של זנפרייס משתרעים על פני חתך רחב של מדינות ותעשיות ממגזרים שונים: תעופה, בטחון, שירותים פיננסיים, שירותי בריאות, נפט, גז, משפטי, תקשורת, קמעונטות, בידור, מוסדות פדרליים ועוד. אתר הבית של החברה: www.zenprise.com


אודות MobileU

חברת מובייל יו, אשר הוקמה על ידי מומחי IT, מציעה מגוון פתרונות טכנולוגיים של חברות מובילות בעולם. הפתרונות המיוצגים ע"י מובייל יו לישראל, הינם פתרונות חדשניים ומוכחים כבעלי ערך מוסף והצלחה באתגר הקיים של אבטחת הנגישות לארגון,
חברת מובייל יו משרתת בעיקר ארגוני Enterprise ומפעילי תקשורת סלולארית בישראל, באמצעות אינטגרטורים מובילים. החברה מעמידה לרשות שותפיה העסקיים מרכז תמיכה טכנית ושיווקית.
בין החברות אותן מייצגת מובייל יו בישראל ניתן למנות חברות מובילות דוגמת: ShoreTel , Zenprise, Esnatech, File Cathalyst הבינלאומיות וחברת Let Mobile הישראלית.

[11399]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization