שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אפליקציית אבטחה ל- Mountain Lion של אפל

חברת ESET מעדכנת את חבילת האבטחה למחשבי מקינטוש לתאימות מלאה עם מערכת ההפעלה OS X Mountain Lion ומוסמכת על ידי אפל למפתחת אפליקציות רשמית למערכת ההפעלה החדשה

 

פורסם: ב-15 באוגוסט, 2012


חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, הודיעה היום שהיא עדכנה את מוצרי האבטחה שלה למחשבי מקינטוש, ESET Cybersecurity, לתאימות מלאה עם הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה של אפל – OS X Mountain Lion הן בגרסה הביתית והן בעסקית.

אחד מהחידושים במערכת ההפעלה של אפל הוא איחוד הממשקים עם מערכות ההפעלה הסלולאריות של ה- iPhone וה- iPad. כחלק מאותו מהלך יצרה אפל חנות אפליקציות מובנית במערכת ההפעלה וחברת ESET אושרה על ידי אפל כיצרנית אפליקציות מורשית.

בין הפיצ'רים העיקריים של ה- Cybersecurity שהותאמו למערכת ההפעלהOS X Mountain Lion ניתן למצוא: עדכון אוטומטי של חתימות וירוסים אשר מבטיח שתוכנת האבטחה תמיד מעודכנת, סריקה אוטומטית או על פי דרישה אשר מוודאת שהמכשיר שלך בטוח ונקי מנוזקות, סריקה של רכיבי אחסון נייד וקבצי ארכיון של Time Machine, זיהוי פרואקטיבי של וירוסים, תוכנות ריגול, סוסים טרויאנים ותוכנות מזיקות אחרות, המיועדות לחשבי מק וכן למחשבי Windows ומונע מהמחשב שלך להפוך לנשא של וירוסים המיועדים לפלטפורמות אחרות.

אמיר כרמי, מנהל מחלקת התמיכה של חברתESET בישראל מוסר שלקוחות קיימים מוזמנים לשדרג לגרסה החדשה של ה Cybersecurity ללא עלות ושהתוכנה כוללת איתה גם תמיכה טכנית בחינם – בדומה לכל מוצרי ESET.

אודות ESET

חברת ESET הינה ספקית בינלאומית של תוכנת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security לארגונים בגדלים שונים וצרכנים פרטיים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-100 מדינות וסניפיה המרכזיים ממוקמים היום באנגליה, ארגנטינה, סלובקיה וכמובן ארצות הברית. בישראל, מיוצגת ESET באופן בלעדי על ידי חברת קומסקיור, המפעילה בארץ מרכז פתרונות ותמיכה טכניים בשפה העברית.

[10926]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization