שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אורד תתקין מערכות בטחון ובקרת גבולות תמורת כ-15 מיליון שקל ב-2 שדות תעופה בקפריסין

פורסם: ב-22 באוגוסט, 2007


חברת אורד, בשליטת משפחת אדורם וקונצרן שמרוק, ממשיכה בהרחבת פעילותה הבינלאומית, והיום היא מדווחת על זכייתה בעיסקה ראשונה בקפריסין. אורד זכתה במכרז לאספקת מערכות בטחון, הכוללות, בין היתר, מערכות טלויזיה במעגל סגור, מערכות בקרת כניסה ומערכת שליטה ובקרה (שו"ב) בהיקף כספי ראשוני של כ-15 מיליון שקל (כ-2.6 מיליון יורו).

 

יצויין, כי במסגרת המכרז גברה אורד על מתחרים בינלאומיים הפועלים בתחומה. המערכות האמורות יותקנו בשדות התעופה בערים לרנקה ופאפוס במהלך השנתיים הקרובות, ולצורך הפעילות מקימה אורד חברה בת חדשה בקפריסין, ושתשמש כאינטגרטור שינהל ויתקין את המערכות (כ-1000 יחידות קצה) בשני שדות התעופה הנ"ל. במסגרת הפרוייקט תוקם גם בשדות התעופה רשת תקשורת המבוססת על פרוטוקול IP, וכן מערכות מרושתות להקלטת וידאו דיגיטלי (NVR).

 

מבחינתה של אורד, שהשלימה בחודש שעבר הנפקת מניות ואיגרות חוב בבורסה בתל-אביב, מדובר לא רק בכניסה למדינה חדשה, אלא גם בכניסה לנישה מקצועית של ביצוע פרוייקטים של מערכות אבטחה ובקרת כניסה בשדות תעופה. תחום זה נהנה בשנים האחרונות מביקושים גוברים ברחבי העולם, וזאת לאור התרחבות הטרור העולמי והצורך במערכות שליטה ובקרה מקצועיות ואיכותיות יותר מבעבר בשדות התעופה. באורד מעריכים, כי הזכייה בפרוייקט בקפריסין תסייע לחברה לזכות בעתיד בפרוייקטים דומים גם במדינות אחרות.

 

הכניסה לקפריסין הינה קפיצת מדרגה נוספת בפעילותה הבינלאומית של אורד, הפועלת כיום ביוון ובאזרביג´אן, ולאחרונה החלה גם בפעילות ברומניה, שם הקימה חברה בת בשליטתה (51%). אורד דיווחה בתשקיפה, כי היא בוחנת בימים אלה כניסה גם למדינות נוספות, ביניהן פולין, ארצות יוגוסלביה לשעבר, בולגריה ומדינות נוספות באזור הבלקן. מבחינת אופי הפרוייקט, אורד זכתה בשנה האחרונה מספר פרוייקטים המשלבים מערכות מתקדמות בתחומים של בקרת כניסה וטלויזיה במעגל סגור, ביניהם פרוייקט בקרת כניסה ביומטרית בהיקף של למעלה מ-12 מיליון שקל עבור הבורסה ליהלומים, הנחשב לאחד מהמורכבים בעולם בתחום.

 

אריאל אדורם, מנכ"ל אורד, אמר היום: "זכייתנו בפרוייקט בקפריסין ממחישה את העובדה, שאורד נמנית עם חברות מעטות בעולם, הניחנות ביכולות הנדרשות כדי לבצע פרוייקטים בשדות תעופה, תחום המתאפיין במורכבות גבוהה ומחייב יכולות אינטגרציה גבוהות, ידע הנדסי וטכנולוגי רב. המערכות שנתקין בקפריסין מתאפיינות גם בטכנולוגיה חדשנית, וכוללות בין היתר מערכות בקרת כניסה ביומטריות מהמתקדמות בעולם, המאפשרות, בין היתר, זיהוי של העובדים בשדות התעופה באמצעות סריקה של טביעות אצבע הן לצורך בקרת כניסה פיזית לאזורים ממודרים והן בקרת כניסה לוגית למערכי המחשבים, מערכת טלוויזיה במעגל סגור (CCTV), מערכת הקלטת ווידאו על גבי רשת IP ומערכת שליטה ובקרה (שו"ב). אנו נמצאים בתהליכים שונים של כניסה לפרוייקטים נוספים ברחבי העולם, בהתאם למדיניות עליה הצהרנו בסמוך להנפקתנו בבורסה".

 

יצויין, כי הנפקת אורד הינה אחת מההנפקות המוצלחות שבוצעו השנה בבורסות תל-אביב, ומאז הנפקתה בתחילת יוני טיפסה המניה בשיעור של כ-19%. שווי השוק של החברה עומד כיום על כ-218 מיליון שקל.

 

אורד, בניהולו של אריאל אדורם, השלימה בחודש יוני האחרון הנפקת מניות ואיגרות חוב בבורסה של תל-אביב בהיקף כולל של כ-120 מיליון שקל. אורד הינה חברה ותיקה בשוק הישראלי, ופועלת כיום בשלושה תחומים עיקריים: 1. מערכות מתח נמוך, לרבות פרוייקטים של התקנת מערכות בטיחות ואבטחה, בתחומים של גילוי פריצה, גילוי אש, בקרת כניסה, טלוויזיה במעגל סגור, ראית לילה והגנה הקפית; 2. מערכות בקרת תנועה, לרבות ניהול רמזורים, ניהול חניונים, ניהול כבישים מהירים ועוד; 3. מערכות כיבוי אש.

 

עם לקוחות החברה נמנים גופים כגון: משרד הבטחון, מכון וייצמן, אוניברסיטת חיפה, מגדל חברה לביטוח, פרטנר, תנובה, הילטון, אפריקה ישראל, שופרסל ועוד. בשנה הקרובה עשויה אורד להשתתף במכרזים משמעותיים הרלבנטיים לתחומי הפעילות שלה, ביניהם: פרוייקט הרכבת הקלה בתל-אביב, מנהרות הכרמל, כביש 531, מיגון גבולות ובסיסים צבאיים ועוד. צבר ההזמנות של החברה מסתכם בכ-370 מיליון שקל, והיא סיימה את שנת 2006 עם הכנסות בסך של כ-190 מיליון שקל.

[7849]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization