שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חודש מוצלח לחברת ESET במבחני ההשוואה העצמאיים

שיא בציוני VB100, ציון VBSpam על חסימה של מעל 95% מדואר הזבל ומיקום בין שלושת חברות האבטחה המובילות בעולם של AV Comparatives

 

פורסם: ב-31 ביולי, 2012


חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, השיגה בשבועות האחרונים מספר תארים חשובים ותוצאות מרשימות במבחנים השוואתיים שנערכו על ידי מכוני מחקר עצמאיים בכללם ציון גבוה עם תוכנת האבטחה לשרתי Windows, הציון הגבוה ביותר במבחן ביצועים של AV Comparatives, וסינון של 95.5% של דואר זבל שזיכה את ESET בציון ה "VBSpam".

בנוסף לתוצאות החיוביות, היה זה ציון ה VB100 ה 74 שמקבלת ESET ממכון המחקר העצמאי Virus Bulletin, מכון המחקר הבריטי להשוואת תוכנות אבטחה. ציון ה VB נחשב לאחד מהפרסים הנחשבים בתעשיית האבטחה עקב המבחנים הנוקשים שהוא עורך. בנוסף היעדר "עמלת ההשתתפות" או "מבחנים חוזרים" הופכים את ה Virus Bulletin לנטול פניות לחלוטין.

במבחן נוסף שערך ה Virus Bulletin זכתה ESET בציון ה "VBSpam" בזכות עצירה של 95.5% מדואר הזבל שעצרה תוכנת האבטחה של ESET לשרתי Exchange של מיקרוסופט. המבחן בדק את יעילותן של מנגנון סינון הספאם של תוכנות האבטחה השונות והציב את ESET בין החברות המובילות גם בקטגורית סינון דואר הזבל וגם במספר הנמוך של "התראות שווא" שהתוכנה מייצרת. בנוסף לכל זה, מבחן של המכון ההשוואתי AV Comparatives האמריקאי, דורגה חבילת האבטחה ESET Smart Security בין שלושת חבילות האבטחה המובילות בעולם.

"מחלקת המחקר והפיתוח של ESET שוב מוכיחה שהיא שמה דגש על יכולות זיהוי מבלי להתפשר על ביצועים או חווית-משתמש טובה" אומר רונן מואס מנכ"ל ESET-ישראל. "אנו גאים בתוצאות המחקרים האחרונים ומבטיחים להמשיך לספק ללקוחותינו את האבטחה הטובה ביותר".

אודות ESET

חברת ESET הינה ספקית בינלאומית של תוכנת האנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security לארגונים בגדלים שונים וצרכנים פרטיים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-100 מדינות וסניפיה המרכזיים ממוקמים היום באנגליה, ארגנטינה, סלובקיה וכמובן ארצות הברית. בישראל, מיוצגת ESET באופן בלעדי על ידי חברת קומסקיור, המפעילה בארץ מרכז פתרונות ותמיכה טכניים בשפה העברית.

[3538]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization