שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת F5 מציעה מבחני אבטחה ופגיעות לאתרי אינטרנט כחלק מפתרון אבטחת מידע לארגונים

תוכנית חדשה של החברה יחד עם גופי בדיקות עולמיים ידועים: Cenzic ו-Whitehat security

 

פורסם: ב-25 ביולי, 2012


חברת F5, מובילה גלובלית בתחום ה- Application Delivery Networking הודיעה על שירות חדש במסגרתו יוכלו ארגונים גדולים ליהנות מסדרה של בדיקות אבטחה ופגיעות (vulnerability) לאתרי האינטרנט שלהם, כחלק מפתרון אבטחת המידע לארגונים של F5. לצורך כך, חתמה F5 על שת"פ עם שתי חברות מובילות לניתוח אבטחת מידע ביישומים – Cenzic ו- WhiteHat Security, אשר יחד יבצעו בדיקות יסודיות באתרי האינטרנט של החברות, ללא כל התחייבות מצידן. מטרת התוכנית הינה לסייע לחברות לאמץ מדיניות אבטחה ליישומים שלהן וליישם פתרונות פשוטים ואוטומטיים כדי להגן על נכסיהן, להבין את מצב האבטחה אצלן ולהתמודד עימו.

"המנמ"רים ומנהלי אבטחת המידע שאני פוגש מספקים יותר ויותר שירותים ברשת, אך מאוד מודאגים מסיכוני האבטחה הקיימים כיום בסביבת האינטרנט", אמר מאני ריוולו (Manny Rivelo), סמנכ"ל בכיר לתחום פתרונות אבטחת המידע והאסטרטגיה ב-F5. "למרות זאת, במקרים רבים ארגונים אינם מאמצים אסטרטגיה לאבטחת יישומים משום שהם לא יודעים בבירור שהיישומים שלהם פגיעים. ההצעה החדשה שלנו מקלה על ארגונים לאמץ מדיניות אבטחת יישומים ברורה ולהבטיח כי יישומי הרשת שלהם, כמו גם המידע העסקי והמותגים שלהם – מאובטחים".

על ידי בדיקה ופתרון מהיר לפרצות ולבעיות אבטחה ביישומים, שמירה על מדיניות הפעלת חומת אש מתאימה ועדכונים אוטומטיים, ארגונים יכולים להפחית באופן משמעותי את הסיכוי לפריצה. שילוב כלי הבדיקה עם מערכת ה-ASM של F5 מסייעת לצוותי ה-IT הארגוניים לגלות מהר וביעילות רבה יותר את החולשות והכל באופן אוטומטי. שיתוף הפעולה עם Cenzic ו- WhiteHat Security יסייע ללקוחות ללמוד מהר יותר על הפגיעויות ולקבל את המענה הטוב ביותר.

אודות F5

חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking. במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. בעזרת פתרונות אלו מפיקים הארגונים את המרב מההשקעה שלהם.
F5 מבצעת אופטימיזציה ליישומי הארגון ומאפשרת להם לעבוד בצורה מהירה יותר תוך ניצול משאבים מינימאלי. תשתית המוצרים האוניברסאלית של F5 (TMOS) מאפשרת שילוב של יכולות אופטימיזציה, אבטחת מידע, יציבות ושרידות ליישומי הארגון.
חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה. יותר מ- 10,000 ארגונים וספקי שירותים ברחבי העולם סומכים על מוצרי F5 שיוודאו שהיישומים שלהם הם ברמת זמינות ויציבות גבוהה. הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם.
החברה נסחרת ב – NASDAQ בסימול FFIV.
סניף F5 ישראל בתל אביב מונה מעל 100 עובדים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור אחד ממוצרי אבטחת המידע של החברה.

[11630]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization