שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

G4S ישראל שומרת גם על החקלאים

לראשונה בישראל: 'חטיבת המוקדים' מבית G4S הקימה מערך אבטחה ייחודי למגזר החקלאי בארץ

 

פורסם: ב-17 ביולי, 2012


חטיבת המוקדים מבית G4S' ישראל' הקימה לראשונה בישראל מעטפת שירות ייחודית למגזר החקלאי בארץ הסובל בשנים האחרונות ממספר רב של פריצות וגניבות. מדובר במערך ייחודי לחקלאים, מושבים וקיבוצים המהווה מענה מקצוע ייחודי טכנולוגי ובליווי חברות ביטוח הפועלת במגזר החקלאי. לצורך כך, הוקם חדר בקרה ייעודי המפעיל את הצי הגדול בישראל של ניידות סיור הפועלות 24/7 מאילת ועד אצבע הגליל. חדר הבקרה נשלט על ידי תוכנה מתקדמת ובלעדית מבית "ג'נרל אלקטריק" המותאמת לדרישות משטרת ישראל, חברות הביטוח ומכון התקנים. מוקד הבקרה פועל בסינרגיה מלאה עם משמר הגבול, משטרת ישראל וסיירות הביטחון של היישובים והמועצות ובהתאם לצורך מוזנקות ניידות סיור למקום האירוע.

מעטפת השירות החדשה מעניקה שלל פתרונות אבטחה ומיגון מפני גניבות בקר, צאן וציוד חקלאי ביניהם: תגי בקרה חכמים בטכנולוגיית RFID הכוללים גם ניטור במקרה של חיתוך התג או אוזן הבהמה ושידור המידע למוקד הבקרה. בנוסף, קיימים תגי בקרה חכמים למניעת גניבת ציוד חקלאי כגון: שעוני מים, ברזי השקיה, מחשבי השקיה, טרקטורים ועוד. כמו כן, ניתן לעשות שימוש במערך מצלמות אנליטיות מתקדמות היודעות להתעלם מהפרעות מזג אוויר ולהבדיל בין נוכחות אדם לנוכחות של גופים או חיות קטנות.

שירותים נוספים הינם גלאי נביחת כלב חדשני, המותקן בסמוך לכלב השמירה ומעביר בעת הצורך אותות אזעקה למוקד הבקרה ולחצני מצוקה אישיים מאוכנים GPS לכל חקלאי.

ארז עזרא, מנכ"ל חטיבת המוקדים של 'G4S ישראל' הוסיף: "נזקי הגניבות והפריצות במגזר החקלאי עצומים ומסתכמים בעשרות מיליוני שקלים בכל שנה. הגנבים הופכים מתוחכמים יותר ויותר והחקלאים נותרים הרבה פעמים חסרי אונים. במהלך תקופה ארוכה נפגשנו עם חקלאים בכל הארץ שהדגישו את חומרת מצבם, וחוסר הביטחון שהם חשים. המערך החדש שהקמנו מעניק הגנה מקסימאלית לחקלאים ומשלב שיתוף פעולה עם משטרת ישראל ומשמר הגבול וגם בכל הפן הביטוחי בקשר עם חברות הביטוח. פתרון זה משתלב עם הפתרון שלנו למיגון גגות סולאריים ייחודי, הפופולארי מאוד בחוות חקלאיות".

[13335]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

מוקד, מוקדים, חקלאים, אבטחה, שמירה,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization