שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

G4S ישראל מציגה: שומר ראש אלקטרוני

החלה להפעיל לחצני מצוקה אישיים לעובדי מכבי שירותי בריאות ועשרות משרדים ממשלתיים

 

פורסם: ב-17 ביולי, 2012


אלפי עובדים במשרדים ממשלתיים וציבוריים יכולים להרגיש בטוחים. לחצן מצוקה זעיר, שהולך איתך לכל מקום ומחובר למוקד 24/7 יסייע בשעת מצוקה. מלבד עובדים במוסדות ציבוריים גם עובדי בנקים, רשתות קמעונאיות, ורשתות מסחריות יחוברו לשירות החדש שהושק לאחרונה בחברת 'G4S ישראל' כחלק מהשקת 'חדר מצב' מתקדם- חדר שליטה ובקרה ייחודי מסוגו בארץ.

לאחר פיילוט שנערך מספר חודשים השיקה לאחרונה חברת 'G4S ישראל' שירות חדש המאפשר מעקב ואיתור מיידי של המשתמש הנמצא במצוקה. מדובר בלחצן מצוקה זעיר המעניק לראשונה פתרון למצוקת בטחון (עד כה היו קיימים בשוק רק לחצני מצוקה רפואיים). לחצן המצוקה מחובר למוקד הבקרה של החברה ומאפשר באמצעות טכנולוגיית GPS וGPRS איכון של האדם הנמצא במצוקה אם מחוץ למבנה או בתוך מבנה ומתן סיוע מיידי. בעת מצוקה, לחצן ה- SOSהנמצא על גבי הלחצן יישלח מסרון למוקד המבצעים וכן אות מדויק של האירוע למערכת המיפוי במוקד על מנת לאתר את האדם במצוקה. מייד עם קבלת המסרון ייפתח "נוהל מצוקה"- קו דיבור ישיר בין המוקד לבין האיש במצוקה ושליחת כוחות תגבור בעת הצורך.

השקת השירות 'שומר ראש אלקטרוני' הינו חלק מהשקת חדר שליטה ובקרה ראשון מסוגו בארץ שהשיקה החברה הבוקר. חדר המצב יעניק פתרון הגנתי לעשרות אלפי עובדי מוסדות ציבור וממשלה וחברות מסחריות רבות. מלבד שירות 'שומר ראש אלקטרוני' קיימת אינטגרציה מלאה בין מערכת הביטחון במוסדות לבין חדר המצב החדש, כאשר קבצי וידיאו ונתוני אבטחה ינותחו ויפוענחו ויועברו לאנשי האבטחה הרלוונטיים.

לדברי ארז עזרא, מנכל חטיבת המוקדים של G4S ישראל "מדובר בשירות שלא היה קיים לפני כן בישראל, השקענו בהקמת הפרויקט למעלה ממיליון וחצי ₪. השירות מעניק מעטפת של הגנה למשתמשים ובקרוב מאוד נפתח את השירות גם לציבור הרחב- הורים לילדים, צעירים וצעירות יוכלו לרכוש את הלחצן ולהתחבר לשירות. חדר המצב מצויד במיטב הטכנולוגיה הכוללות מערכות גיבוי מתקדמות ויכולת עמידה גם במצבי מלחמה".

[4890]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization