שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

SQLink ו-InnoVAD חתמו על שיתוף פעולה להפצה וייצוג פתרון ה- SIEM של LogRhythm בארץ

LogRhythm מציעה פתרון איכותי, פשוט ומהיר להטמעה ובמחיר תחרותי

 

פורסם: ב-16 ביולי, 2012


חטיבת המוצרים של קבוצת SQLink, המייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם InnoVAD, המפיצה של LogRhythm האמריקאית בארץ. קבוצת SQLink תייצג את המוצר בישראל ותספק ללקוחות שירותי שיווק, יישום ותמיכה במוצר.

פתרון ה- SIEMשל LogRhythm מהווה את אחד הפתרונות המובילים בשוק, בניהול לוגים ובניהול אירועי אבטחת מידע. מדובר בפתרון ייחודי, משולב ומדיד לניתוח וניהול פעילות המידע ברשת, בשרתים, בתחנות קצה, ואף בקבצים ברמת המשתמש הבודד. הפתרון רלוונטי לאיתור, הגנה ותגובה מפני איומי הסייבר המתוחכמים ביותר, ומאפשר תגובה יזומה לאתגרי התפעול.

הטכנולוגיה שפיתחה LogRhythm מאפשרת נראות, תובנה ומודעות למצבים במידה הנדרשת להגנה מפני איומים, איתור ותגובה, התאמת אוטומציה ואבטחה, אינטליגנציה תפעולית ואופטימיזציה, זיהוי פלילי ברמה גבוהה ויישום פעיל של אינטליגנציה. טכנולוגיה זו משולבת בתקנים מוכרים רבים כמו PCI DSS, NERC CIP, GLBA, FISMA, HIPAA, SOX ו- GPG 13.

לדברי ארז יעקובסון, סמנכ"ל חטיבת המוצרים, SQLink: "חברת LogRhythm משיקה בימים אלה קמפיין אקטיבי להחדרת פתרון ה- SIEM לשוק, תוך כדי הדגשת היתרונות הבולטים שלו בהשוואה לפתרונות ה- Legacy ופתרונות אחרים הרווחים בשוק: פתרון פשוט ומהיר להטמעה, שאינו מצריך תמיכה שוטפת וצמודה מרגע ההטמעה ואילך. כל זה בעלויות מתחרות, הן מבחינת האינטגרציה והן מבחינת עלויות הרישוי והתמיכה העתידית. אנו מתכוונים בתקופה הקרובה, בשיתוף עם חברת Solutions InnoVAD, להעניק ל- LogRhythm גיבוי מלא תוך כדי מתן מענה מקצועי לכל לקוח שיחליט להמיר מערכת קיימת במערכת האיכותית והחסכונית של LogRhythm".

"LogRhythm מצטרפת לפורטפוליו המוצרים הצומח של חטיבת המוצרים של SQLink, ובמיוחד למוצרים בתחום אבטחת המידע ואנו מאמינים כי שילוב הכוחות עם Solutions InnoVAD יאפשר לנו לחדור לשוק במלוא המרץ" הוסיף יעקובסון.

לדברי יניב אלפי, מנכ"ל InnoVAD: "שיתוף הפעולה בין החברות יביא לשוק הישראלי את כל הערכים המוספים והיתרונות שלקוחות קצה מבקשים, מצד אחד מפיץ אקטיבי אשר מביא ניסיון עשיר בייצוג טכנולוגיות ויצרנים מובילים, ומצד שני חברת יעוץ ואינטגרציה המובילה בתחומי ה- IT ואבטחת המידע, עם כוח אדם מקצועי אשר ידע לקחת את פתרון ה- SIEM של LogRhythm ולספק שירותי מומחה להטמעה מוצלחת, תוך כדי מתן רמת שירות גבוהה".

הטכנולוגיה שעומדת בבסיס המוצר רשומה כפטנט וזכתה לפרסים ודירוגים רבים בשנתיים האחרונות: בשנת 2011, זכתה LogRhythm בדירוג המוערך של חמישה כוכבים במעבדות SC, אשר הגדירו את הטכנולוגיה שלה כ'מומלצת'. באותה שנה זכתה החברה גם בפרס על חדשנות מטעם מגזין SC, פרס Readers Trust על הפתרון הטוב ביותר למערכת SIEM ובתואר הקניה הטובה ביותר בתחום הזיהוי הפלילי הדיגיטאלי. דו"ח גרטנר לשנת 2012, אשר פורסם לאחרונה, ממקם את LogRhythm בריבוע הכסף כאחת מחמש החברות המובילות בעולם בתחום פתרונות SIEM.

אודות SQLink

קבוצת SQLink, המעסיקה כ- 1,000 מומחי IT, מספקת שירותי IT מקצה לקצה, תחת קורת גג אחת. הקבוצה מבצעת פרוייקטי אינטגרציה ומתמחה בכל מגוון שירותי ה- IT, לרבות: תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, בסיסי נתונים, פיתוח, אבטחת איכות, בניית ממשקים, ניהול מידע וידע ועוד.
הקבוצה מונה היום 6 חברות: SQLink עצמה, זרוע ה-IT של הקבוצה הפעילה משנת 1994, DataSec המתמחה במתן שירותי יעוץ בתחום אבטחת מידע, Yside המתמחה בתחום של תשתיות מיקרוסופט לארגונים גדולים, ובמיוחד בתחום ה- System Center, תבונה מילניום המתמחה בעולמות של ניהול מידע וידע, Wintex המעניקה שירותי תמיכת IT למגזר ה- SMB ו- חברת GotFriends המתמחה בשירותי השמה למקצועות ההייטק ומהווה את זרוע הגיוס של הקבוצה כולה.
חטיבת המוצרים של SQLink מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות ומעניקה ללקוחות בארץ שירותי שיווק, יישום ותמיכה. בין המוצרים שמייצגת החטיבה: מוצרים לאבטחת בסיסי נתונים כמו Sentrigo של מקאפי, מוצרים לניטור אירועי אבטחת מידע כמו SIEM-SOC של חברת LogRyhthemd, מוצרים לניהול זהויות (IDM) של אורקל, מוצריBI ועוד.
SQLink הוקמה בשנת 1994 ובין לקוחותיה נמנים בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, מגדל, הפניקס, אינטל, אמדוקס, מיקרוסופט, קומברס, סיסקו, צה"ל, משרד המשפטים, משרד האוצר, בזק, חברת חשמל, טבע ועוד.

[4874]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization