שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מידע ארגוני רגיש נמצא בסכנה מפני איומים פנימיים

מחקר חדש מצא כי כלי אבטחה ממוקדי-מידע יכולים לסייע בפתרון הבעיה

 

פורסם: ב-15 ביולי, 2012


חברת אינפורמטיקה (Informatica), המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן, הודיעה על פרסומו של מחקר חדש, שנערך על ידי מכון פונמון (Ponemon Institute) בהזמנתה, אשר עוסק בבחינת כלים לשמירה על מידע ארגוני רגיש בסביבות הייצור והפיתוח. המחקר גילה כי מידע עסקי רגיש וסודי ממשיך לדלוף או להיות בסכנה לדליפה או שימוש לא הוגן בשל חוסר בכלים והגנות אשר יכולים למנוע מעובדים לא מורשים ומספקים לגשת למידע.

המחקר, אשר נערך בקרב 663 מומחי IT ואבטחת מידע מצא כי 50 אחוזים מהנשאלים חוו אירועי גניבת מידע או שימוש לרעה בו על ידי משתמשים פנימיים שנהנו מגישה חופשית. 73 אחוזים השיבו מנהלי בסיסי הנתונים (DBA) בארגון שלהם יכולים לצפות במידע רגיש בתצורת טקסט פשוטה, דבר המעלה את הסיכוי לפריצה. 76 אחוזים מהנשאלים אמרו כי צוותי שירות הלקוחות בארגונים בהם הם עובדים יכולים לצפות בנתונים רגישים אודות הלקוחות להם הם נותנים שירות, כגון מספרי כרטיסי אשראי מלאים, לעיתים קרובות ללא צורך. 66 אחוזים מאנשי ה-IT הודו בקשיים במניעת גישה ושמירה על הנתונים ורק 33 אחוזים מהנשאלים אמרו כי התקציב ברשותם מאפשר להם לפעול כהלכה לשמירה על המידע.

הפתרון אשר הוצג במחקר הינו מיסוך דינאמי של המידע (Dynamic Data Masking). פתרון זה ממסך את המידע הרגיש בסביבות הייצור ו/או הפיתוח כך שהמידע נשמר באותו המבנה אך לא ניתן לעשות בו שימוש לא ראוי. זוהי טכנולוגית הגנת מידע העונה על צרכי הארגונים והמחקר מצא כי 67 אחוזים מהנשאלים סברו כך. 59 אחוזים סברו שפתרונות מיסוך מידע עדיפים על פתרונות מורכבים יותר כמו שימוש בהצפנה או בטוקנים (tokens).

פתרון מיסוך המידע של אינפורמטיקה מסייע לארגונים לשפר משמעותית את ההגנה על המידע הרגיש שלהם, באמצעי זול וקל לתפעול, העונה על דרישות הרגולציה.

"אינפורמטיקה מסייעת לארגונים להרחיב ביעילות ובפשטות פתרונות הגנה למידע כדי לנהל נכון יותר את הגישה של אנשי בסיסי הנתונים, של נציגי השירות, של המפתחים וכל אדם אחר אשר נדרש לגשת למידע הארגוני", אמר אדם וילסון (Adam Wilson), מנהל תחום ILM אינפורמטיקה. "המחקר של מכון פונמון מגלה כי לקוחות מבקשים לשמור על המידע מבלי לפגוע בבסיס הנתונים או להאט את קצב העבודה עליו ומעדיפים פתרון מיסוך דינאמי אשר יודע למסך נתונים לפי רמות ההרשאה של משתמש הקצה".

 

 

 

אודות קבוצת אמן

קבוצת אמן מובילה את שוק ה-IT בישראל עם עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה המונה כ-1000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין ורוסיה).
חטיבת המוצרים של קבוצת אמן מייצגת בישראל, בין השאר את החברות
Citrix, Informatica, Trillium, Symantec, HP ועוד.
החברה מציעה מגוון של שירותים ופרויקטים מתקדמים בתחומי אינטגרציה ואיכות נתונים, תשתיות, פיתוח תוכנה, הנדסת אנוש בתוכנה, מיקור חוץ, אבטחת מידע, שו"ב, ERP&CRM ועוד.

[4285]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization