שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קומסק חתמה על הסכם הפצה עם קוורטיקס

פורסם: ב-4 ביולי, 2012


קומסק הפצה, מקבוצת קומסק, חתמה לאחרונה על הסכם הפצה עם קוורטיקס (Covertix), סטארט-אפ ישראלי המתמחה בפיתוח פתרונותNext Generation Data Leakage Protection , המספקים לארגונים מעקב, בקרה והגנה על מידע רגיש בארגון ומחוצה לו.

מוצר הדגל של קוורטיקס, SmartCipher™, מבצע תיוג אוטומטי של מסמכים סודיים ורגישים, מוסיף להם הגנה דינמית בכל מקום ובכל זמן, כולל גם במצבים בהם אין חיבור לשרתי האירגון. ההגנה מוכלת בקובץ עצמו, נעה איתו לכל מקום, אך לא משנה את דרך העבודה של משתמשים מורשים עם הקובץ. המוצר כולל מערכת הרשאות, מעקב ודיווח על הפעולות הנעשות על הקבצים בתוך ומחוץ לאירגון.

הסכם זה צפוי למנף את חשיפתה ופעילותה של קוורטיקס הודות לניסיונה הרב של קומסק בתחום אבטחת המידע, מאגר הלקוחות הנרחב שלה ופעילותה הענפה מול לקוחות בכל המגזרים בארץ ובעולם. על פי הצפי, ההסכם צפוי להגדיל משמעותית את מכירותיה של קוורטיקס.

לדברי ליאת הדר-שרביט, מנהלת חברת קומסק הפצה, "קומסק תסייע לקוורטיקס במציאת הערוצים למכירת ולשיווק מוצריה, וכן תגביר את חשיפתה של החברה ע"י הצגת פתרונותיה ללקוחות הקצה של קומסק. הפתרונות שמציעה קוורטיקס הם חדשניים בשל יכולתם להגן ולהצפין מידע על ידי מערכת אוטומטית, באופן שפתרונות DLP אחרים לא מצליחים לספק. בעידן של מתקפות סייבר ואיומי אבטחת מידע מוגברים, קוורטיקס נותנת מענה ייחודי להגנה על קבצים בתוך ומחוץ לארגון".

לדברי דורון זינגר, מנכ"ל קוורטיקס, "קוורטיקס גאה לספק פתרון יחודי ובלעדי למעקב והגנה על קבצים רגישים וסודיים בתוך ומחוץ לאירגון, כולל בענן ובמכשירים ניידים. אנחנו ממשיכים להשקיע בפיתוח הפתרון הייחודי של קוורטיקס ולהתאים אותו לצרכי הלקוחות המשתנים, כגון טלפונים חכמים ושרותי ענן. הסכם ההפצה עם קומסק יאפשר להרחיב משמעותית את בסיס הלקוחות שלנו".

אודות קבוצת קומסק

קבוצת קומסק (1987) הינה החברה המובילה והוותיקה בישראל בתחום אבטחת מידע וניהול סיכונים. הקבוצה מונה כיום ארבע חברות: קומסק ייעוץ (Comsec Consulting), המתמחה במתן ייעוץ אבטחת מידע לארגונים; קומסק פתרונות סייבר ,(Comsec Cyber Solutions) המפתחת פתרונות מעולם הסייבר; Comsec Innovation, המתפקדת כזרוע ההשקעות של הקבוצה, ומטפחת סטארט-אפים ויזמים חדשים בתחום הסייבר ואבטחת המידע; וקומסק הפצה.
קבוצת קומסק הינה בבעלות פרטית, ומעסיקה למעלה מ-140 מומחי אבטחת מידע. הקבוצה מחזיקה משרדים פעילים בישראל, באנגליה ובהולנד, היא פעילה בלמעלה מ-20 מדינות ומבצעת פרויקטים עבור 600 לקוחות, המשתייכים לכל המגזרים: פיננסים ושוק ההון, טלקום, תעשייה, בריאות, היי-טק ומוסדות ציבוריים.

אודות Covertix

קוורטיקס מפתחת ומספקת פתרונות לאירגונים המאפשרים מעקב, שליטה והגנה, עצמאית ואוטומטית על קבצים ונתונים רגישים, בתוך ומחוץ לארגון, כולל בענן ובמכשירים ניידים. הפתרון של קוורטיקס נותן הגנה משופרת על שימוש לא אחראי בקבצים רגישים, ומאפשר לעובדים, שותפים עסקיים וספקים לשתף קבצים באופן חופשי, תוך הפחתה משמעותית של הסיכון לדליפת מידע, ללא הפרעה לתהליכי העבודה בחברה.
החברה נמצאת בבעלות פרטית ומגובה על ידי גורמים שונים בקהילת ההשקעות, ביניהם: משרד המדען הראשי של ישראל, מעיין ונצ'רס, קימה ונצ'רס, עמוס טלמור ואנג'לים מוכרים.

[4633]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization