שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

שירות חדש בקומסק: סימולציית תרחישים למתקפות DDoS

פורסם: ב-1 ביולי, 2012


קבוצת קומסק הכריזה על שירות חדש, במסגרתו תכין את לקוחותיה להיערכות לקראת מתקפות DDoS על ידי הפקת סימולציות מתקפה ממוחשבות. בעזרת הסימולציות יקבלו לקוחותיה של החברה תמונת מצב ריאלית, המשקפת את מוכנות הארגון למתקפות DDoS מאסיביות ברמות מורכבות שונות.

"רבים נוטים לחשוב על מתקפות DDoS כמכניקה פשוטה, בה נשלחות תעבורות מידע בקצב גבוה ממקור אחד או יותר במטרה למנוע את יכולת הסביבה המותקפת להתמודד עם הפניות המרובות", מציין משה ישי, מנכ"ל קומסק ייעוץ, מקבוצת קומסק. "על אף שרבות ממתקפות ה-DDoS אכן מתבצעות על פי תרחיש זה, ישנם תרחישי DDoS נוספים ומורכבים יותר, שארגונים פחות נוטים להיערך להם".

מתקפות מתוחכמות יותר מסתמכות על איסוף מודיעין ממוקד על הטכנולוגיות והלוגיקה העסקית בסביבה המותקפת, אבחון חולשות קריטיות ותקיפתן באופן ממוקד ומדויק. התקפות חכמות לעתים מורכבות מכמה שלבים, על מנת ליצור את התנאים הדרושים לתוקף למקסום היכולת לבצע תקיפה ממוקדת, יעילה וחסכונית בתעבורה.

עוד מוסיף ישי, כי מתקפות מסוג זה יכולות לכלול אלמנט תקיפה אחד או יותר, כגון:

  • העמסה על יכולת עיבוד השרתים על ידי ניצול תהליכים קריטיים וצווארי בקבוק בשימוש במתודות הצפנה מגוונות.
  • תקיפות של הטכנולוגיה ברמת הלוגיקה העסקית של היישום.
  • מתקפה משולבת ממספר רב של מקורות שונים מבחינה גיאוגרפית ותשתיתית, המקשים על סינונה.
  • העמסת תקשורת, שמותאמת ליצירת תגובה ארוכה מצד הסביבה המותקפת ושעקב כך – גורמת לסתימה בקווי התקשורת, שטחי אחסון וביכולות עיבוד.

לדברי ישי, "גורם עוין הנוקט במתקפת DDoS מורכבת יכול להתחמק ממנועי ההגנה, שאמורים לשבש ולמנוע מתקפות כאלו. על ארגונים להיות ערוכים ולהתאים את ההגנות והכלים שלהם לצורת החשיבה הממוקדת של תוקף חכם. שירות הסימולציות של קומסק מאפשר לגבש הבנה אמיתית של מידת מוכנות הארגון ולמדוד את חוסן המנגנונים שלו לתרחישים ברמת מורכבות משתנה – מה שיאפשר היערכות והתוויית דרכי פעולה להתמודדות אפקטיבית עם מתקפה בזמן אמת".

אודות קבוצת קומסק

קבוצת קומסק (1987) הינה החברה המובילה והוותיקה בישראל בתחום אבטחת מידע וניהול סיכונים. הקבוצה מונה כיום ארבע חברות: קומסק ייעוץ (Comsec Consulting), המתמחה במתן ייעוץ אבטחת מידע לארגונים; קומסק פתרונות סייבר ,(Comsec Cyber Solutions) המפתחת פתרונות מעולם הסייבר; Comsec Innovation, המתפקדת כזרוע ההשקעות של הקבוצה, ומטפחת סטארט-אפים ויזמים חדשים בתחום הסייבר ואבטחת המידע; וקומסק הפצה.
קבוצת קומסק הינה בבעלות פרטית, ומעסיקה למעלה מ-140 מומחי אבטחת מידע. הקבוצה מחזיקה משרדים פעילים בישראל, באנגליה ובהולנד, היא פעילה בלמעלה מ-20 מדינות ומבצעת פרויקטים עבור 600 לקוחות, המשתייכים לכל המגזרים: פיננסים ושוק ההון, טלקום, תעשייה, בריאות, היי-טק ומוסדות ציבוריים.

[10258]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization