שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

רד האט ויבמ השיגו הסמכת אבטחה הגבוהה ביותר עבור KVM Hypervisor על Red Hat Enterprise Linux ושרתי יבמ

ארגונים הדורשים רמות גבוהות של אבטחה ייהנו מטכנולוגיית וירטואליזציה פתוחה

 

פורסם: ב-10 ביוני, 2012


החברות רד האט (Red Hat) ויבמ (IBM) הודיעו כי Red Hat Enterprise Linux 5 עם ה- KVM Hypervisor (טכנולוגיית וירטואליזציה המובנית בליבת הלינוקס) על מערכות יבמ, זכו בהסמכת האבטחה Common Criteria ברמה הגבוהה ביותר: EAL4+.

ה- Common Criteria הנו מערך בעל הכרה בינלאומית של סטנדרטים המשמשים את הממשל הפדראלי בארה"ב וארגונים אחרים, להערכת האבטחה והבטיחות של מוצרי טכנולוגיה. הסמכת אבטחה זאת היא הראשונה מסוגה עבור פתרון וירטואליזציה בקוד פתוח.

עם הסמכה חדשה זאת, ה- KVM Hypervisor על Red Hat Enterprise Linux ושרתי IBM x86 עומד עתה בתקני האבטחה של הממשל האמריקני הפדראלי, המאפשרים להשתמש בוירטואליזציה פתוחה ברחבי גופי ממשלה אשר קודם לכן הוגבלו לטכנולוגיות וירטואליזציה קנייניות.

גיא כרמין, Solution Architect ברד האט ישראל, יוון וקפריסין, אומר כי הסמכת האבטחה סוללת את הדרך לממשלות, מוסדות פיננסיים וגופים אחרים ברחבי העולם בעלי מודעות לאבטחת מידע, שיוכלו ליצור סביבות IT מבוססות על פיתרון וירטואליזציה פתוח ומאובטח, וכן עננים פרטיים מאובטחים.

פתרונות וירטואליזציה פתוחים מספקת לארגונים, כולל סוכנויות ממשלתיות, עסקים ופיננסיים, את ההזדמנות להפחית עלויות ולהגדיל את אפשרויות הבחירה עם ה- KVM Hypervisor ברמה הארגונית.

"הסמכה זאת מדגישה את העוצמה המשולבת של SELinux ו- KVM, ואנו מצפים כי היא תוביל לאימוץ נרחב ביותר של תשתיות מחשוב ענן פרטיות בגופים ממשלתיים", אומר גיא כרמין. "SELinux עונה לדאגות נפוצות בגופים סביב הטמעת פתרונות וירטואליזציה, מפני שהיא מאפשרת למשאבים וירטואליים לרוץ בקונטיינרים נפרדים, ומגינה על כל אחד בנפרד במקרה של חדירה".

Red Hat Enterprise Linux 5 כוללת Security Enhanced Linux (SELinux) – פרויקט משותף שפותח ע"י הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) בארה"ב וחברת רד האט.
הסמכת ה-Common Criteria מאפשרת להשתמש ב- Red Hat Enterprise Linux 5 עם ה- KVM Hypervisor בביטחון כאשר הם מארחים "אורחים" רבים באותה מכונה, כשהם יודעים שאורחיהם הוירטואליים יופרדו אחד מהאחר בשימוש בטכנולוגיית בקרת גישה מחייבת שפותחה ע"י ה- NSA.

Red Hat Enterprise Linux עם KVM Hypervisor על מערכות יבמ, הוסמכה ע"י BSI – המשרד הפדראלי בגרמניה לאבטחת מידע.

כדי לאפשר הסמכה זאת, רד האט ויבמ עבדו עם מעבדת Atsec מארה"ב, אשר בחנה ואישרה את רמת האבטחה, הביצועים והאמינות של הפיתרון מול סטנדרט Common Criteria להערכת אבטחת מידע (ISO/IEC 15408) ברמה EAL4+.

ההסמכה של KVM ו- Red Hat Enterprise Linux מיושמת לשרתי IBM Systemx, BladeCenter ו- iDataPlex.

Red Hat Enterprise Linux 6 עם KVM Hypervisor נמצאת בהערכה רשמית עבור הסמכת Common Criteria ברמה EAL4+.

אודות Red Hat

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.
רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 100 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של  רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.

[11625]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization