שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אפליקציית האבטחה של ESET לסמארטפונים וטאבלטים של אנדרואיד, עכשיו ב-Google Play

16% ממשתמשי מגולשי האינטרנט באמצעות הסמארטפון דיווחו: "נגנב לנו מידע"

 

פורסם: ב-9 במאי, 2012


ברקוד להורדה ישירה של האפליקציה
ברקוד להורדה ישירה של האפליקציה

חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, שחררה בתחילת מאי את אפליקציית האבטחה שלה לסמארטפונים וטאבלטים המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד מבית היוצר של גוגל. ESET Mobile Security זמינה להורדה מהחנות האפליקציות Google Play בשפה העברית ובין מאפייניה ניתן למצוא: אנטי וירוס, אנטי רוגלות, אנטי ספאם להודעות SMS ומולטימדיה, מערכת נגד גניבת מידע לאיתור מכשיר גנוב או אבוד באמצעות GPS ואפשרות לקבל התרעה מיידית לחבר שהוגדר מראש, במידה שהוכנס למכשיר כרטיס SIM לא מורשה.

לפי סקר שערכה ESET בסוף 2011, 36% ממשתמשי האינטרנט בעולם גולשים באמצעות הסמארטפון שלהם, 19% משתמשים בטלפון נייד רגיל ו- 10% גולשים באמצעות הטאבלט. חברת גרטנר טוענת שקרוב ל 51% מהסמארטפונים שנמכרו ברבעון האחרון של שנת 2011, היו בעלי מערכת ההפעלה של אנדרואיד. הפלטפורמות הניידות האלו מכילות לא רק מידע אישי רגיש, אלא גם מידע עיסקי – בדומה למידע המאוחסן במחשב הנייח. כמו כן המכשירים האלה מהווים שער כניסה לכל המידע האישי שמאופסן אונליין (למשל גישה לחשבון הדואר האלקטרוני, גישה לחשבון הבנק) וגם לזה הקיים במחשב הביתי. נתון מטריד שעולה מהסקר של ESET הוא ש 16% מהמשיבים טענו שהם חוו תקריות אבטחה שהביאו לכך שהמידע האישי שלהם נגנב או נחשף.

"ישנו גידול חד בכמות והיקף האיומים לפלטפורמת האנדרואיד כפי שנוכחנו לראות במרכזי המחקר של ESET ברחבי העולם" אומר רוברט ליפובסקי, ראש צוות המודיעין על נוזקות של ESET. "מוצר האבטחה החדש של ESET לא רק מגן עליך מפני נוזקות, אלא גם מגן על המידע שלך במקרה של גניבה או אובדן של המכשיר".

בין המאפיינים של ה ESET Mobile Security:

  • סריקת מכשיר וזיהוי וירוסים ומזיקים על בסיס התנהגות – מזהיר מפני פעילות חשודה במכשיר, קבלת אימייל עם תוכן זדוני או הורדת אפליקציה נגועה.
  • מערכת נגד גניבה – במקרה של אובדן או גניבת מכשיר, מאפשרת למשתמש לאתר אותו באמצעות GPS, כמו כן במידה והוכנס כרטיס SIM לא מזוהה נשלחת התרעת SMS אוטומטית לחבר שהוגדר מראש, עם פרטי ה-SIM שהוכנס. המשתמש יכול לנעול מרחוק את המכשיר מרחוק ועל ידי כך למנוע גישה לא מורשית למידע ששמור במכשיר. במקרי קצה, ניתן למחוק מרחוק את כל המידע במכשיר באמצעות SMS.
  • מנגנון אנטי ספאם להודעות SMS ומולטימדיה – המנגנון מאפשר למשתמש להגדיר רשימות "לבנות" ו- "שחורות" בהתאמה אישית או לחילופין לחסום הודעות ממקור לא ידוע.
  • חסימת שיחות – חסימה של שיחות לא רצויות, יוצאות או נכנסות. כלי זה מתאים בעיקר להורים שרוצים לוודא שילדיהם לא מקבלים או מוציאים שיחות לזרים וגם כדי להימנע מהפתעות בחשבון החודשי.
  • חבר מורשה – הגדרה של אחד, או יותר, מאנשי הקשר שלכם שיקבל הודעת SMS במקרה שכרטיס SIM לא מוכר הוכנס למכשיר; חבר מורשה יכול לאפס את הסיסמא של המשתמש במידת הצורך.
  • ממשק ביקורת אבטחה עם מנהל משימות אינטגרלי – מספק מידע אודות כל התהליכים הפועלים במכשיר, כולל מצב הסוללה, מצב הזיכרון, שימוש בהתקנים כגון Bluethooth ועוד.
  • ממשק משתמש ידידותי – מותאם במיוחד לפלטפורמת האנדרואיד לשימוש קל ותפעול נוח.
  • הגנה מפני הסרה – מגן על המכשיר מפני ניסיון הסרה לא מאושרת של תוכנת האבטחה.

 

מחברתESET נמסר שהאפליקציה ניתנת להורדה דרך Google Play בגרסת ניסיון ל- 30 יום בחינם ולרכישה של רישיון לשנה במחיר של 10$ (כ- 40 ₪).

להורדה ישירה ניתן לסרוק את הברקוד למעלה.

[4172]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization