שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

'צ'קפוינט, פתרונות לאבטחת מוצרים' מבית G4S ישראל נבחרה למגן את מערכות המחשוב הנייד של מרכז הפיתוח של ענקית הטכנולוגיה 'סמסונג' ביקום

פורסם: ב-4 במרץ, 2012


'צ'קפוינט' נבחרה על ידי ענקית הטכנולוגיה 'סמסונג' למגן את מערכות המחשוב הנייד במרכז הפיתוח ביקום לרבות מיגון כל המחשבים הניידים. המערכת שהותקנה הינה מהמתקדמות בעולם ומבססת טכנולוגיית RFID תוצרת חברת LOGITAG הישראלית. מדובר במהלך מיגון נרחב אותו בוחרת ענקית הטכנולוגיה לבצע במרכז הפיתוח וכוללת מיגון של כ -80 מחשבים ניידים.

מערכת RFID אקטיבית מאפשרת גמישות רבה במענה ליישומים מגוונים, בזכות השליטה היעילה על טווחי השידור, היכולת להתנות שידורים בפרמטרים שונים והאפשרות לחבר סנסורים אל התגים. מערכת RFID אקטיבית כוללת בין היתר תג אקטיבי המשמש כמעגל אלקטרוני עם מקור מתח וזאת בניגוד לתגים פאסיביים. התגים האקטיביים אינם משדרים באופן רציף אלא רק כאשר 'מעוררים' אותם. יחידת עירור התגים משדרת אות רדיו מקודד עם כתובת ייחודית כאשר אות הרדיו מגיע אל התג, התג מתעורר ומשדר חזרה את זהותו. בכל מקרה של ניסיון להסרת התג או הוצאת המחשב מהתחום המבוקר על ידי אדם לא מורשה מעירה את המערכת וגורמת לאזעקה.

שרון דורון מנהלת צ'קפוינט סיסטמס מוסיפה: "לאחרונה אנו עדים לביקוש הולך וגובר להגנה מתקדמת על ציוד בכלל, ומערכות מחשוב כגון מחשבים ניידים וטאבלטים בפרט. השימוש בטכנולוגית RFID אקטיבית מתקדמת ושיתוף הפעולה ההדוק עם חברת LOGITAG מאפשרים לנו לספק פתרונות אבטחה מתקדמים שעד לא מזמן היו בלתי אפשריים. המודעות בקרב קב"טים ליכולות ה-RFID עולה בהתמדה, ויישומים כמו פיקוח אלקטרוני על אורחים ושמירה הדוקה על ציוד יקר ערך מספקים ערך רב ומענה לצרכים אמיתיים".

אודות החברה

'צ'קפוינט' הינה חלק מחטיבת מוקד 99 של קבוצת G4S ישראל. 'צ'קפוינט' הינה המובילה בתחומה בארץ ועוסקת בפיתוח, יצור, יבוא ושיווק מערכות מיגון למניעת גניבות. בין לקוחותיה של 'צק פוינט' ניתן למנות את אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת בן גוריון, רשת מגה, סופרפארם, רשת קסטרו,רשת GOLf, אופיס דיפו, קרביץ, קופ"ח כללית שירותי בריאות ועוד.

[5662]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization