שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מערכת בקרת הכניסה CyberLock הושקה בישראל

CyberLock היא מערכת בקרת כניסה אשר הופכת בצורה פשוטה ומהירה כל מנעול מכני רגיל ליחידת בקרת כניסה וזאת ללא חיווט תקשורת וללא סוללה במנעול

 

פורסם: ב-23 בפברואר, 2012


חברת Breakwater המתמחה בשיווק פתרונות אבטחה מתקדמים משיקה בישראל את מערכת בקרת הכניסה CyberLock.

מערכת CyberLock הינה מערכת נעילה המאפשרת פתרון בקרת כניסה מקומי המנוהל מרחוק כמו מערכת מרושתת. המערכת מאפשרת להגדיר הרשאות כניסה לכל עובד או מבקר בארגון - איזה מנעולים הוא רשאי לפתוח, באילו ימים ושעות ומהו תוקף ההרשאות. המערכת מאפשרת בנוסף תיעוד ובקרה מלאים של כל ניסיון פתיחה (מוצלח או כושל) של מנעול.

המערכת אשר מפותחת ומיוצרת בארה"ב, מורכבת מ- 4 רכיבים:

  • צילינדרים ומנעולים אלקטרומכניים - מוצעים למעלה מ- 280 סוגים שונים של צילינדרים ומנעולים אלקטרומכניים אשר מחליפים את הצילינדרים והמנעולים המכניים הקיימים. התקנתם פשוטה בדיוק כמו החלפת צילינדר רגילה והיא אינה דורשת חיווט כלשהו.
  • מפתחות אלקטרוניים חכמים - חוכמת המערכת נמצאת במפתח: במפתח מוגדרות הרשאות הפתיחה של המשתמש, המפתח מספק מתח למנעול, כל מפתח יכול לפתוח עד 3,300 מנעולים ולבצע רישום של 3,900 הפעולות האחרונות.
  • תוכנת ניהול - מוצעות שלוש תוכנות ניהול ברמות שונות המשמשות לניהול הרשאות הפתיחה של המשתמשים ולהגדרה וצפייה בדו"חות פעילות שוטפים וחריגים.
  • התקני תקשורת - תפקידם של התקני התקשורת הוא לקשר את המפתחות עם תוכנת הניהול לצורך סנכרון הדדי, מוצעים 7 סוגי התקנים שונים המתאימים לתנאי פעילות שונים של הלקוח.

 

בעוד מערכות בקרת כניסה מסורתיות מאפשרות לרוב בקרה במעברים ובדלתות בלבד, מאפשרת מערכת CyberLock בקרת כניסה בשימושים מקומיים ומבוזרים, נייחים וניידים בהם לא התאפשרה בקרת כניסה עד כה. שימושים לדוגמה: ארונות (ציוד ומסמכים, שרתים, חשמל, תקשורת וכיו"ב), מנעולי תלייה (שערים, מחסנים, פתחים שונים וכיו"ב), תיבות תצוגה, מגירות, כספות, מערכות חשמליות (תריסי גלילה, כלי רכב, מערכות מצלמות ואזעקה וכיו"ב) ועוד.

לעומת המנעולים המכניים הרגילים מספקת מערכת CyberLock רמת אבטחה גבוהה במיוחד וזאת אודות ליכולת השליטה המלאה במפתחות, יכולת המידור, יכולת ביטול מפתחות אבודים/גנובים, מניעת שכפול מפתחות באופן מוחלט, מניעת פריצה שקטה ועוד.

הודות לתצורתה הייחודית, מאפשרת מערכת ה- CyberLock חסכון משמעותי בעלות הרכישה וההתקנה של פתרון בקרת הכניסה - עלות נקודת בקרת כניסה הינה כרבע מעלות מערכת מסורתית ועומדת על כ - 1,200 ₪ בלבד.

[5634]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

כתובת האתר (breakwater)

http://www.breakwater.co.il

 

הוספת תגובה

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization