שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מעבדת קספרסקי רשמה בארה"ב פטנט חדש - טכנולוגיה לאיתור נוזקות לא מוכרות

הפטנט הוא כלי ניטור וניתוח חכם ורב-שלבי שמסוגל לאתר גם נוזקות בעלות הפעלה מושהית, מספר שלבי פעולה ועוד

 

פורסם: ב-21 בפברואר, 2012


הפטנט החדש הוא טכנולוגיה שמסוגלת לאתר נוזקות מתקדמות, בעלות מספר רכיבי פעולה. הדבר מתאפשר הודות לאיתור הקשר בין רכיבי הנוזקה השונים באמצעות רכיב ניתוח מיוחד, שמבצע ניטור קבוע של אירועי מערכת ומנהל מסד נתונים שלהם.

כל אירוע במערכת מקבל מספר פרמטרים שקובעים את הרלוונטיות שלו לסריקה באמצעות כלי ניטור נפרד. חשיבות האירוע נקבעת על ידי כלי הניתוח החדש, לפי המידע שעליו האירוע משפיע. אירועים כאלו הם למשל, הפעלת קבצים, פעולות במאגר נתוני הבסיס של מערכת ההפעלה (Registry), הפעלת תהליכים ועוד.

אם תוכנת אנטי וירוס מוצאת קובץ נגוע במערכת, כל המידע שקשור אליו ייכנס אל כלי הניתוח, שימצא תהליכים שהשפיעו על הקובץ או הושפעו ממנו בעבר. לאחר מכן, ינתח הכלי גם את תזמון הפעולות במטרה לאתר נוזקות בעלות הפעלה מושהה. כך ניתן לאתר גם נוזקות מתקדמות במיוחד שמפרידות את שלבי הפעולה שלהן לתהליכים וקבצים שונים.

מעבדת קספרסקי רשמה 49 פטנטים ברוסיה, 42 בארצות הברית, אחד באירופה ואחד בסין. בנוסף, עדיין מתבצע תהליך רישום של 35 פטנטים חדשים ברוסיה, 45 בארצות הברית, 37 באירופה ו-23 בסין.

אודות קספרסקי

Kaspersky Labs היא חברת האנטי וירוס הגדולה ביותר באירופה. החברה מספקת כמה מן ההגנות המיידיות ביותר בעולם כנגד סיכוני אבטחה עולמיים, ובכלל זה וירוסים, רוגלות, תוכנות פשע, האקרים, פישינג וספאם. Kaspersky Labs מדורגת בין 4 ספקיות פתרונות האבטחה המובילות בעולם למשתמשי קצה. מוצרי החברה מספקים רמות גילוי משובחים ואת זמני התגובה הטובים ביותר בתעשייה עבור משתמשים ביתיים, עסקים קטנים ובינוניים, ארגונים גדולים ומשתמשי מחשוב נייד. הטכנולוגיה של קספרסקי משולבת בכמה מן הפתרונות הטכנולוגיים של חברות ה- IT המובילות בעולם.  

אודות פאוור תקשורת

חברת פאוור תקשורת עוסקת בהפצה, יישום ושילוב של פתרונות אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, תקשורת נתונים ואינטגרציה בסביבות מיחשוב ופלטפורמות מגוונות במטרה לספק פתתרונות קצה לקצה לארגונים. פאוור תקשורת  מייצגת בישראל שורה חברות תוכנה מהמובילות בעולם הכוללים את  חברת אבטחת המידע Kaspersky,  .Astaro, Acronis, PEER, Novastore, StorageCraft ואחרים. נסיונה הרב של פאוור תקשורת בביצוע פרוייקטים בסביבות מיחשוב מורכבות ומגוונות, מערכות אינטרנט ומערכות ותיקות, מעניקים לה את היכולת להעניק תמיכה וסיוע מקצועיים ואיכותיים מצד מומחי החברה. במקביל, חברת פאוור תקשורת פועלת באמצעות רשת השותפים והמשווקים שלה בארץ ולהפצת הפתרונות שלה ללקוחות הסופיים.

[3686]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization