שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מטריקס ו-WatchDox משתפות פעולה בחיבור פתרון לשיתוף מאובטח של מסמכים למערכת SharePoint

היקף הפרוייקט נאמד בכמיליון ₪

 

פורסם: ב-15 בפברואר, 2012


חטיבת פתרונות פיננסים וטכנולוגיות של מטריקס וחברת הסטארט-אפ הישראלית WatchDox (www.watchdox.com), השיקו פתרון לשיתוף מאובטח של מסמכים במערכת SharePoint 2010. מדובר במענה קל ליישום ולשימוש, לארגונים המעוניינים לשלוח מסמכים או לחלוק ספריות שלמות מתוך ה- SharePoint עם משתמשי מובייל, משתמשים חיצוניים כגון שותפים או לקוחות, ואף עם משתמשים פנימיים, בתרחישים בין מחלקתיים למשל, תוך מניעת זליגת המידע לצד שלישי. היקף הפרוייקט נאמד בכמיליון ₪

הפתרון מעניק לארגון שליטה רחבה על הרשאות מסמכים רגישים, הגבלת תפוצתם, ומעקב על השימוש בהם לאחר שהגיעו לידי נמעניהם. באמצעות פתרון זה, יכולים ארגונים לאפשר למשתמשים לקרוא את המסמכים על גבי מכשיריהם הניידים הפרטיים כדוגמת iPad, תוך אבטחה מפני זליגת מידע או אובדן המכשיר, ובאמצעות התקנה פשוטה של אפליקציה בלבד.

שליטה בהרשאות מאפשרת להגביל פעולות כגון העתקה, הדפסה, עריכה, תוקף ההרשאה למסמך, הפצה לקוראים נוספים ואף צילום מסך. ניתן למחוק מרחוק מסמכים בכל זמן, תוך התמודדות עם תרחיש Offline, בו המשתמש עובד על מחשב מנותק מהרשת. בנוסף, יכול הארגון לצפות בדוחות מפורטים על השימוש במסמכים עד לרמת זמנים והמיקום הגאוגרפי של פתיחת המסמך. WatchDox מספקת את הפתרון במודלSaaS (Software-as-a-Service), או כ-Virtual Appliance המיועד להתקנה באתר הלקוח.

צביקי גולדברג, מנהל מטריקס דיגיטל, אשר ביצעה את הפרויקט, מספר כי: "הפיתוח של WatchDox ממנף את מערכת הSharePoint- ללקוח בכך שהוא מאפשר לחלוק מתוך הארגון מסמכים במגוון תרחישים, שעד כה לא התאפשרו בשל שיקולי אבטחה. אני בטוח, כי התועלות בפתיחת ערוצים חדשים אלו לשיתוף מידע נחוצות מאד לארגונים כיום".

דורון פרי, דירקטור ניהול מוצר בWatchDox, הוסיף: "בחודשים האחרונים ניכרת התעוררות משמעותית בתחום המובייל, ומגיעים אלינו לקוחות משמעותיים המחפשים פתרון לגישה מאובטחת למסמכיהם על גבי iPad. מצאנו כי אין כמעט פתרונות לנושא בכלל, ובטח שלא כאלו המאובטחים ברמה גבוהה כמו הפתרון שלנו".

אודות מטריקס

מטריקס, המעסיקה כ- 5,100 מקצועני IT הינה חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, בדיקות תוכנה, פתרונות ומוצרי תוכנה, שירותי תשתית, שירותי ייעוץ,  אופשור, מיקור חוץ, הדרכה והטמעה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, פתרונות חומרה מובילים ותשתיות IT. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.
מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2010 הגיע ל- 1.53 מיליארד שקל, הרווח הנקי הגיע ל- 88.6 מיליון שקל. למעלה מ- 20 בתי השקעות ובנקים בחרו במניה של מטריקס בין 5 המניות המומלצות לשנת 2010. מטריקס נסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל. STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השישית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה הרביעית ברציפות.

אודות WatchDox

WatchDox מאפשרת שיתוף מסמכים מאובטח מפני זליגה וקל לשימוש, בתוך הארגון ומחוצה לו. פתרונותיה של WatchDox מאפשרים שליטה ומעקב מלאים על מסמכי הארגון בכל מקום ועל כל מכשיר קצה.
ארגונים ממגוון תחומים עושים שימוש במוצרי WatchDox, ובכלל זה פיננסים, פארמה וביוטק, משפטיים, ייצור, נדל"ן, טכנולוגיה וארגונים ממשלתיים. WatchDox הינה אחזקה פרטית ונתמכת ע"י Shasta Ventures, קרן ג'מיני ישראל ושלמה קרמר.

[5344]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization