שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

48MPT - ערכת אבטחה שתבצר כל אתר מפני התקפות ופגיעה במשתמשים

פורסם: ב-14 בפברואר, 2012


חברת מגלן הגנת מידע פיתחה ערכת בדיקות שמאפשרת גם לארגונים קטנים ובינוניים לתקן נקודות תורפה בשירותים המקוונים שלהם בתוך 48 שעות – ולהבטיח שהאקרים לא יוכלו לתקוף את משתמשי האתר. הערכה מבוססת על ניתוח התקפות הסייבר שבוצעו על אתרי תוכן, פורטלים ומסחר ישראלים בחודש האחרון.

בעקבות ההסלמה שחלה בחודש האחרון באיומי הסייבר על חברות בישראל משיקה חברת מגלן הגנת מידע את 48MPT, ערכת בדיקות חוסן ייחודית שמאפשרת גם לעסקים קטנים ובינוניים לאתר נקודות תורפה באתרים שלהם – כדי שהאקרים לא יוכלו להשתמש באתר כדי לתקוף ולפרוץ למחשבי הגולשים בו. הערכה נבנתה במיוחד לאור ניתוח איומי הסייבר של העת האחרונה.
במהלך חודש ינואר 2012 ביצעו האקרים אנטי-ישראליים ניסיונות פריצה רבים למאגרי נתונים, מערכות פנימיות, חשיפת כרטיסי אשראי במקביל להשחתת פני האתר ושתילת מסרים והתקפות DDOS לשיתוק אתרים.

חברות רבות מתארחות על שרתי אחרות כדי לחסוך בהוצאות אחזקה. כך, עשויים אתרי חברה ליפול, להיפגע או להיפרץ כחלק מ"נזק היקפי" שיצרה פריצה לשרת עליו מתארחת – בעוד מטרתם המרכזית של ההאקרים היתה חברה אחרת.

מסיבות אלה בנתה מגלן את ערכת 48MPT, שמסוגלת לאתר פרצות ונקודות תורפה בכל אתר, בתוך 48 שעות ובלי לפגוע בשימוש השוטף באתר – בדגש על אתרי תוכן, פורטלים ומסחר אלקטרוני.

הערכה כוללת ארבעה כלי בדיקה אוטומטיים שסורקים לעומק את מערכת ההפעלה ודפי האתר, נבחנת יכולת החדרת קוד, שינוי תכנים, חילוץ מידע ממסדי נתונים, הזרקות SQL ו-DB, נקודות תורפה קריטיות והחשוב מכל – היכולת להשתמש באתר עצמו כדי לפרוץ אל המשתמשים בו. בנוסף, כוללת הערכה עוד 25,000 בדיקות ידניות המבוצעות במקביל ע"י מומחי מגלן. התוצר הינו דו"ח טכני עם המלצות ליישום מידי להגנת האתר.

מחיר הבדיקה נע בין 2000 - 4000 דולר - עשירית ממחיר ערכת בדיקת חוסן לארגונים גדולים. עם זאת, בעזרתה מסוגלים מומחי מגלן לנתח את פעולת האתר ולסייע לבצר אותו מפני מתקפות.

[3222]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization