שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

האם הרשת הפכה להיות הבייביסיטר של הילדים שלנו?

סקר חדש של חברת ESET - מרבית מהילדים מתחת לגיל שלוש עשרה גולשים ברשת ללא כל השגחה

 

פורסם: ב-7 בפברואר, 2012


דמיינו שהרשת היא עיר גדולה. כמו בכל עיר גדולה ועסוקה, יש בה המון מקומות בילוי ותעסוקה אך יש בה גם את הרחובות האפרוריים והמפחידים יותר שהיינו מעדיפים להימנע מלעבור דרכם. אבל בעוד שרוב ההורים היו דואגים מאוד אם הילד שלהם היה מסתובב לבדו בעיר הגדולה, נראה שהם הרבה פחות מודאגים איפה הילדים שלהם מסתובבים ברשת.

סקר שערכה חברת ESET במדינות אירופה חושפת קצת מהאופן שבו ההורים מתייחסים לגלישה של הילדים שלהם באינטרנט. בסקר, נשאלו ההורים של ילדים בקבוצות גיל שונות (מ- 6 עד 16) אם הם מאפשרים לילדים שלהם לגלוש באינטרנט ללא השגחה. התוצאות הראו שככל שהגיל עולה כך ההשגחה פוחתת. קבוצת הילדים הצעירה ביותר, גילאים 6-7, נשארת ללא פיקוח ב 27% מהמקרים, לאורך השנים ההשגחה על הילדים צונחת בצורה דרמטית, ובגיל 16 73% מהם גולשים באינטרנט ללא כל סוג של השגחה.

בגרף מוצג באחוזים כמות ההורים שענו "כן" לשאלה: "האם הילד שלך גולש ללא השגחה?"

למעשה, הנתונים האלו נראים הגיוניים למדי. זה טבעי שככל שהילד יתבגר כך ההשגחה עליו תפחת. אבל הנקודה שמנסים להדגיש ב ESET היא שבאינטרנט יש פינות אפלות לכל גיל – גם למבוגרים. בעוד שההורים רוצים לתת לילדים שלהם את החירות והעצמאות לגלוש באינטרנט ללא השגחה או שפשוט אין להם את האפשרות להשגיח באופן פעיל על הילדים שלהם כשהם גולשים ברשת, יש עדיין כמה עצות שיכולות להיות שימושיות בשבילכם ההורים:

ראשית, דעו בעצמכם מהן הסכנות באינטרנט ודברו עליהן עם המשפחה שלכם. הסבירו לילדים שלכם איזה דברים עלולים להיות מסוכנים ואיך להימנע מהם.

אתם צריכים לדעת מה הילדים שלכם עושים עם המחשב. האם הם מורידים תוכן פיראטי או משתמשים בתוכנות פרוצות באמצעות אותו המחשב בו אתם משתמשים כדי לשלם חשבונות? תוכנות פרוצות ותכנים פיראטיים עלולים להיות מקור לווירוסים או לתוכנות ריגול על המחשב ולא מומלץ להתעסק איתם.

עם מי הילדים מדברים און ליין? האם הם מדברים עם חברים שלהם או שהם מדברים גם עם זרים? הסבירו לילדים שלהם שזה עלול להיות מסוכן לדבר עם זרים באינטרנט ושלעולם אין לשלוח להם פרטים אישיים, תמונות או להיענות לאיזושהי בקשה אחרת שאדם זר עלול להציג.

יש לתת את תשומת לב להגדרות הפרטיות בפייסבוק ובאתרים אחרים של מדיה חברתית ולתדרך את הילדים שלעולם אין עליהם לחשוף מידע אישי במדיה החברתית, כמו כתובת מגורים, מספר טלפון וכו' שכן המידע עלול להגיע משם לאנשים לא רצויים.

שיקלו להתקין תוכנת אבטחה בעלת 'בקרת הורים' שתאפשר לכם לחסום את הגישה לאתרים מסוכנים או בעלי אופי פוגעני.

אודות ESET

חברת ESET העולמית היא יצרנית פתרונות אנטי וירוס חכמים ומתקדמים לשרתים, מחשבים וסמארטפונים, ביניהם אנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, המיועדים לצרכנים פרטיים ולארגונים בגדלים שונים. החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-180 מדינות בעולם. נציגתה הבלעדית של ESET בישראל היא חברת קומסקיור המשווקת את מוצריה ומפעילה מרכז תמיכה בעברית לכל לקוחותיה.

[3584]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization