שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

Pelco מקבוצת שניידר אלקטריק מעמיקה את פעילותה בישראל

תקים מרכז שירות ותמיכה ותשיק קו מוצרי IP החדישים של Pelco

 

פורסם: ב-7 בפברואר, 2012


Pelco מקבוצת שניידר אלקטריק (Schneider Electric), חברה מובילה בתחום תכנון וייצור של מערכות האבטחה והווידיאו מעמיקה את פעילותה במסגרת חטיבת ה-Building שהוקמה לאחרונה בישראל. כחלק מאסטרטגיית החברה להגדיל את נוכחותה ואת נתח השוק של פלקו בישראל, הוקם במשרדי שניידר אלקטריק ישראל, מרכז שירות ותמיכה עבור הלקוחות והשותפים העסקיים המוכרים את מוצרי פלקו.

במסגרת הרחבת הפעילות העסקית משיקה פלקו בישראל את קו מוצרי ה-IP החדישים והמתקדמים שלה וביניהם:

  • מצלמת Sarix עם טכנולוגיית SureVision – טכנולוגיה חדשה המשלבת טווח דינאמי רחב (WDR), התמודדות עם עוצמת אור נמוכה, ומניעת סנוור. התוצאה היא מצלמת IP ברזולוציה גבוהה, המציגה תמונה הכי קרובה לעין האנושית. במצלמה קיימת התאמה אוטומטית המאפשרת תמונה טובה בתנאי תאורה קשים, פוקוס אחורי אוטומטי, דחיסה בפרוטוקול H264, חבילת Pelco Analitics ותמיכה מלאה בטכנולוגיית Power over Ethernet.
  • מצלמה מתנייעת ברזולוציה גבוהה של 1.3 מגה-פיקסל Spectra HD עם חבילה מלאה של טכנולוגיית Sarix ו – Power over Ethernet.
  • סידרת מצלמות תרמיותTI Sarix, התומכות ברזולוציה מקסימאלית של 640x480 פיקסלים ואפשרות לעדשה של עד 100 מ''מ הכוללות את החבילה המלאה של טכנולוגיית Sarix.
  • מערכות הקלטה דיגיטאליות רשתיות מבוססת תוכנה וחומרה ((NVR מסוג Endura וExpress- Endura שביכולתן לתמוך בכל הסדרות של מצלמות Pelco, המאפשרות פתרון לא מוגבל בכמות המצלמות ועמדות צפייה.
  • Digital Sentry - מערכת הקלטה דיגיטלית רשתית מבוססת תוכנה, התומכת בכל סוגי הציוד של Pelco ומאפשרת פתיחות מלאה לסוגים רבים ומגוונים של יצרני מצלמות אחרים.

 

חברת Pelco נרכשה על ידי שניידר אלקטריק בסוף שנת 2007. הרכישה חיזקה את ההיצע של שניידר אלקטריק בחטיבת בקרת המבנים, אשר כוללת בקרת מבנה ומערכות בקרת מיזוג אויר, ניהול האבטחה, אבטחה אלקטרונית, בטיחות אש ויכולות נוספות של החברה לספק ללקוחותיה פתרונות אבטחה משולבים.

עזרא כהן, סמנכ"ל תחום Buildings בשניידר אלקטריק ישראל: "תעשיית אבטחת הווידיאו הינה פלח השוק האטרקטיבי ביותר בתחום האבטחה וכיום אנו עדים למעבר מוידיאו אנלוגי לפרוטוקול ,IP הנותן ללקוחות הסופיים ערך מוסף באיכות התמונה הבלתי מתפשרת. אנו נערכים להעניק לשוק הישראלי את המערכות המתקדמות ביותר בתחום האבטחה, בנוסף למערך התמיכה והשרות בסטנדרטים בינלאומיים, כפי שמקובל בחברת שניידר אלקטריק בכל העולם".

Pelco by Schneider Electric

Pelco הינה המובילה העולמית בתחום תכנון וייצור של מערכות האבטחה והווידאו, ומציעה את המערך הנרחב והמקיף ביותר של מוצרים בתחום האבטחה הכוללים בין היתר – מצלמות Dome, מיגונים, מצלמות Mini Dome, מצלמות קופסה, מטריצה וירטואלית, תוכנות ניהול וידיאו (NVR), הדור הבא של מערכות הקלטה דיגיטליות (DVR), מסכי LCD ברזולוציית full HD, מצלמות HD מגה פיקסל, מצלמות IP ופתרונות IP/IT נוספים.

אודות Schneider Electric

שניידר אלקטריק(Eurolist - Euronext Paris: SU) הינה חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה עם פעילות ביותר מ-100 מדינות. החברה מציעה פתרונות משולבים לניהול אנרגיה בטוחה, אמינה, יעילה ופרודוקטיבית לרוחב כל קשת הצרכים בתחומי האנרגיה, תשתיות, תהליכים תעשייתיים, בקרת מבנים ו-Data Centers, כמו גם נוכחות נרחבת ביישומי דיור ובתים חכמים. ב-2010 עמדו מכירות שניידר אלקטריק על היקף של 19.6 מיליארד אירו. החברה מעסיקה מעל 110 אלף עובדים ומניותיה נסחרות בבורסת פריז (צרפת) כחלק ממדד ה-CAC40. שניידר אלקטריק החלה לפעול ישירות בישראל החל משנת 1985. ב-1999 מיזגה את פעילות סוכנים מקומיים והחלה לפעול כסניף שניידר אלקטריק ישראל. במסגרת פעילותה בארץ משווקת החברה את מגוון מוצריה ופתרונותיה באמצעות מפיצים מורשים ושותפים עסקיים, ומספקת כלים ופתרונות בתחום האנרגיות החילופיות ובמיוחד האנרגיה הסולארית. בנוסף מציעה שניידר אלקטריק כלים מקצועיים כגון ה-Energy University, פורטל e-learning אינטראקטיבי עולמי.

[11162]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization