שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת תקשורת מחשבים הטמיעה לראשונה בארץ מערכת FireEye להגנה מפני התקפות סייבר

המערכת הוטמעה בגוף בטחוני גדול; היקף הפרויקט שש מאות אלף שקל

 

פורסם: ב-31 בינואר, 2012


חברת בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד בינת, הטמיעה לראשונה בישראל מערכת להגנה מפני נוזקות והתקפות סייבר  של חברת FireEye . המערכת נרכשה על ידי גוף ביטחוני גדול בסכום של 600 אלף שקלים.

מערכת FireEye מספקת שכבת הגנה מפני התקפות הדור הבא. מדובר בהתקפות לא מוכרות אשר נועדו לתקוף ארגון ספציפי ולכן אין להם חתימות מובנות במוצרי ההגנה הסטנדרטים הקיימים בכניסה לרשתות הארגוניות.

המערכת כוללת סביבה וירטואלית להפעלת קבצים ודפי WEB והינה בעלת יכולות ניתוח המאפשרות לזהות ולחסום קבצים המנסים לייצר התקפות מתוך הארגון. המערכת מסוגלת לתקשר עם ה"ענן" של היצרן ולקבל עדכונים בזמן אמת על מתקפות חדשות ושרתי ניהול חדשים של bots.

FireEye מזהה התקפות Zero day במהירות ומגיבה ללא פגיעה בעבודה השוטפת של הארגון, זאת באמצעות מערך בדיקות הכולל הגנה על מערכות הפעלה, אפליקציות, דפדפנים ותוספים שונים. השילוב בין הגנה על תעבורת הדואר ועל ה- WEB מספק הגנה מפני מתקפות מתוחכמות המשלבות ערוצים שונים לפגיעה במידע הארגוני. המערכת אינה מחליפה מערכות קיימות אלא משלימה את עבודתן בזיהוי התקפות חדשות ומתוחכמות.

צביקה פרידלנדר, מנהל חטיבת אבטחת המידע, בינת תקשורת: " להתקפות הסייבר מהזן החדש יש יכולות חדירה למערכות ההגנה המסורתיות על ידי שימוש בהתקפות APT מתוחכמות הממוקדות בארגון ספציפי, יצירת רושעה דינאמית ( Dynamic Malware ) והחדרתה לארגון דרך ערוץ ה Web או המייל. על ארגונים הרוצים לסכל ניסיונות תקיפה אלו, ליישם פתרונות המבוססים על טכנולוגיות זיהוי חדישות כדוגמת Fireeye אשר אינן תלויות חתימה או התנהגות. פתרון זה מספק שכבת הגנה נוספת וחיונית ונועד לתת מענה לאיומים בלתי מוכרים כגון Zero Day ו התקפות APT ממוקדות" .

אודות בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, מציעה ללקוחותיה שירותי יעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות מקיפים בתחום רשתות התקשורת מחשוב ואבטחת מידע. החברה הוקמה בשנת 1975, ומאז מספקת פתרונות ושירותים עבור מאות ארגונים בכל הגדלים, במגזרי הביטחון, התעשייה, הטלקום, התשתיות, הממשלה, הבריאות, התקשורת, הפיננסים, האקדמיה ועוד. החברה מתמקדת בתחומי ה-IP, קול, אודיו/ וידאו, אבטחה, יישומים ניידים, טלפוניה ומערכות מחשוב. בינת תקשורת מחשבים מעסיקה מאות עובדים, ומביאה עמה לפרויקטים השונים את ניסיון האינטגרציה של 7 חברות קבוצת בינת ואת יכולות פיתוח הטכנולוגיה של 14 חברות קבוצת RAD. החברה היא שותף מוסמך בדרגות הגבוהות ביותר של ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם, בהן:Cisco, Vmware, Polycom ,Symantec, Dell, HP, 3Com, EMC Microsoft, Juniper, McAfee,  ו-RAD Group.

[4227]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization