שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברתESET משחררת מוצרי אבטחה חדשים למגזר העסקי

המוצרים החדשים ESET Endpoint Security ו- ESET Endpoint Security Suite זמינים כעת להורדה בגרסת בטא

 

פורסם: ב-6 בפברואר, 2012


חברת ESET, מהחברות המובילות בתחום האנטי וירוס וההגנה הפרו-אקטיבית נגד איומי אינטרנט, הכריזה היום על השקת גרסת הבטא של שני מוצרי דגל חדשים למגזר העסקי: תוכנת ההגנה הבסיסית לנקודות קצה ESET Endpoint Security וחבילת האבטחה הכוללת לנקודות קצה ESET Endpoint Security Suite. חברת ESET מזמינה מנהלי IT בארגונים לבחון מקרוב את גרסת הבטא של פתרונות האבטחה החדשים שלה, הכוללים גם את גרסה 5 החדשה של ממשק הניהול מרחוק ESET Remote Administrator, הזמינים להורדה בלינק הבא ללא תשלום.

אחד המאפיינים החדשים במוצרי האבטחה החדשים של ESET הוא ה ESET Live Grid – זיהוי קבצים חשודים על סמך מוניטין, תוך ניצול טכנולוגיית הענן. באמצעות שילוב בין טכנולוגית הענן לטכנולוגית הזיהוי בשיטה היוריסטית של ESET, הנקרא Threat Sense, מוצרי ESET מספקים הגנה מתקדמת מצד אחד וניצול משאבים מינימלי מצד שני. בנוסף לכך, ממשק הניהול מרחוק – ESET Remote Administration - המגיע כחלק אינטגרלי מפתרונות האבטחה לעסקים מספק יכולות ניהול ובקרה אפקטיביות לרשתות בארגונים בכל גודל.

"לא מדובר כאן ב'שדרוג' או מיתוג מחדש של פתרונות קיימים - פתרונות האבטחה העסקיים החדשים שלנו הם בבירור דור חדש של מוצרים מבית היוצר של ESET" אומר פאולו לוקה, מנהל טכנולוגיה ראשי בחברת ESET. "אנחנו ב ESET הגדרנו מטרה להיות מסוגלים לספק את ההגנה הטובה והמתקדמת ביותר בכל עסק, לא משנה מה התשתית שלו. הפתרונות העסקיים החדשים שלנו נמצאים כעת בשלב בדיקות הבטא ואנחנו מזמינים מנהלי IT להתנסות בתוכנות ולתת לנו את הפידבק החשוב שלהם".

המאפיינים העיקריים בתוכנת ההגנה ESET Endpoint Security הם אנטי וירוס NOD32, אנטי-רוגלות (Antispyware), מנגנון Anti-Stealth (רכיב ייעודי להגנה מפני מזיקים מבוססי טכנולוגיית Rootkit), מנגנון Self-Defense שמונע הסרה לא רצונית של תוכנת האבטחה מנקודת הקצה, מערכת למניעת חדירה (HIPS), מנגנון הגנה לרכיבי מדיה ניידת ואת ממשק הניהול מרחוק ESET Remote Administration. חבילת האבטחה הכוללת ESET Endpoint Security Suite מורכבת מכל המאפיינים שצוינו לעיל ובנוסף כוללת גם חומת אש אישית ומנגנון אנטי ספאם.

אודות ESET

חברת ESET העולמית היא יצרנית פתרונות אנטי וירוס חכמים ומתקדמים לשרתים, מחשבים וסמארטפונים, ביניהם אנטי וירוס NOD32 וחבילת האבטחה ESET Smart Security, המיועדים לצרכנים פרטיים ולארגונים בגדלים שונים.החברה מיוצגת ברחבי העולם כולו ביותר מ-180 מדינות בעולם. נציגתה הבלעדית של ESET בישראל היא חברת קומסקיור המשווקת את מוצריה ומפעילה מרכז תמיכה בעברית לכל לקוחותיה.
 

[3078]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization