שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

קבוצת אורנוס תקיים כנס משתמשי iPass בשיתוף חברת iPass האמריקאית

iPass הינו פתרון הניידוּת הנפוץ ביותר בקרב הארגונים הגדולים בישראל

 

פורסם: ב-17 בינואר, 2012


קבוצת אורנוס (לשעבר SourceIT) תקיים בחודש הבא כנס למשתמשי iPass, פתרון הניידות הנפוץ ביותר בקרב חברות וארגונים גלובאליים בישראל. קבוצת אורנוס החלה את פעילותה בשנת 2005 ומאז מפיצה ותומכת במגוון הכלים והפתרונות של חברת iPass האמריקאית בישראל. החברה נמצאת בימים אלה בתנופת מכירות וחתמה על הסכמים חדשים לייצוג חברות מובילות בתחום הניידות ואבטחת המידע.

הפתרון של חברת iPass מספק שני צרכים עיקריים: הצורך של העובד הנייד להשתמש בשירותי Data בזמן נסיעות עסקיות לחו"ל והצורך של הארגונים להוריד את עלויות התקשורת בארגון, ללא התפשרות בנושאי אבטחת המידע, הנגישות וניהול המשתמשים. הפתרון של iPass מתאפיין בממשק משתמש חדש, פשוט ונוח לשימוש, המספק את היכולת להתחבר לרשתות WiFi במיליון נקודות ברחבי העולם. הערכות חברת iPass עומדות על הכפלה של מספר נקודות הגישה עד סוף שנת 2012.

השימוש בפתרון אינו תלוי נפח או שימוש ובכך מייתר את הצורך לרכוש אמצעים נוספים לצורכי החיבור לרשת (כמו מודם סלולארי ייעודי) וכמובן ללא כל עלויות נדידה (roaming) של המפעילים הסלולאריים.

במסגרת כנס הלקוחות של אורנוס יוצגו החידושים הטכנולוגיים של iPass לקראת 2012, ביניהם השקת פלטפורמת Open Mobile 2.0 המבוססת על טכנולוגיית ענן (SaaS). יוצגו אפליקציות סלולאריות לטלפונים חכמים (SmartPhones) המבוססות על מערכות ההפעלה הנפוצות iOS ו-Android, כלים חדשים לאימות נקודות הגישה לרשת ויוסבר כיצד ניתן להתחבר ליישומים ארגוניים מבוססי ענן. בכנס יוצג מחולל דו"חות אשר עושה שימוש בפילוחים שונים המספקים מידע מפורט על השימוש ב-DATA במסגרת הארגון.

לכנס יגיע מר כריסטוף קולין (Christophe Culine), סמנכ"ל בכיר ב- iPass אשר ירצה על פתרונות חדשים מבית iPass.

אורן שפי, מנכ"ל Oranus Group, אמר לקראת הכנס: "אנו יוצאים לדרך חדשה, עם שם חדש, אנרגיה חדשה וסל מוצרים רחב ומגוון יותר. מלבד iPass, שהפך לשם דבר בתחום הניידות בארגונים, אנו מציעים ללקוחותינו את מערכת ה-MDM של חברת BoxTone, מהמובילות בתחום ניהול המכשירים הניידים בארגון, תחום שצובר תאוצה ויגיע לשיאו בשנים הקרובות. כמו כן, נוסף לסל המוצרים שלנו פתרון חדש וייחודי בארץ - Zone Defense – של חברת AirPatrol. זהו פתרון מבוסס גיאוגרפיה וסיטואציה, המאפשר שליטה של הארגון על הפעלת מכשירים ניידים באזורים שונים בשטח החברה (MDM מבוסס מיקום).

הכנס מבחינתנו מהווה הזדמנות מצויינת להביא למקום אחד משתמשים מארגונים שונים, להחלפת דעות ולקבלת משוב הדדי לקראת שנת העסקים הקרובה".

אודות קבוצת אורנוס

קבוצת אורנוס (Oranus Group) הינה המפיצה הבלעדית של שירותי iPass Open Mobile לארגונים בישראל ומתמחה בתחום הניידות (mobility) והעובדים הניידים מאז 2005. קבוצת אורנוס מייצגת בישראל פתרונות ניהול למכשירים ניידים (BoxTone, AirPatrol) ושירותי IT של Solace Systems ו- Symantec.cloud.
לקבוצה לקוחות רבים ממגזרים שונים. אחדים מהם: אמדוקס, טבע, קומברס, נייס, אלווירון, ורינט, משרדי ממשלה ואחרים.

[4697]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization