שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מטריקס תייצג בישראל את חברת Cryptzone, המפתחת פתרונות למזעור סיכוני IT

פורסם: ב-17 בינואר, 2012


חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס חתמה על הסכם לייצוג בלעדי בישראל של חברת Cryptzone, ספקית פתרונות פרו-אקטיביים למזעור איומי IT.

ל-Cryptzone מוניטין רב בפיתוח פתרונות אבטחת מידע ידידותיים למשתמש בארבעה תחומי המפתח: אכיפת מדיניות, אבטחת תוכן, גישה מאובטחת ואבטחת נקודות קצה.

Cryptzone מפתחת ומשווקת פתרונות בארבעת עולמי התוכן של האבטחה, כגון: NETconsent Policy Compliance, AppGate Access Control, SE46 Application Whitelisting,, Simple Encryption Platform ופתרון להגנת נקודות קצה המבוסס על קונסולת הניהול של Cryptzone.

אמיר הראל, סמנכ"ל מוצרים במטריקס, ציין כי " Cryptzone מוכיחה שהיא ספקית פתרונות בעלת חזון בתחום אבטחת המידע. הצמיחה של החברה היא עדות לאיכות פתרונותיה, המסוגלים לשלב יחד אנשים, תהליכים וטכנולוגיה, על מנת לטפל ולמגר איומי אבטחת IT בארגונים. מגוון הפתרונות של Cryptzone מחזקים את סל המוצרים של מטריקס בתחום אבטחת המידע".

לדברי אלי חיזקיאב, מנכ"ל קריפטזון בישראל, "החזון העסקי של מטריקס ויכולתה להתאים טכנולוגיה ופתרונות לצרכי הלקוח הופכים אותה לשותפה מצויינת לחברה כמו Cryptzone. לאור המוניטין המרשים של מטריקס, הידע טכנולוגי ואיכות השירות שלה, אני צופה שותפות עסקית פורה וארוכת טווח בין שתי החברות".

אודות חטיבת מוצרי התוכנה

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות בתחומן ומספקת שירותי שיווק, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות החברות. החטיבה מספקת פתרונות תוכנה בכל עולמות התוכן של עולם ה-IT, ביניהם: CRM, BI, ניהול מערכות, קוד פתוח, ניהול ידע, ניהול תוכן, אינטגרציה, אבטחת מידע, בדיקות, ניהול הדפסות, שליטה ובקרה ועוד. חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים, הדרכה והטמעה. לחטיבת המוצרים רשת שותפי יישום ואינטגרציה מתמחים המיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים מגוונים ולמעלה מ- 50 אנשי מקצוע ומומחים טכנולוגים המספקים תמיכה, ייעוץ וליווי סביב  המוצרים, לחטיבה helpdesk הנותן שירותים 24X7 . לחטיבה מומחיות בקידום, מכירה ותמיכה של מוצרי תוכנה מורכבים בשוק הישראלי ומומחיות ייחודית בתחום ה- OEM.

אודות Cryptzone

קבוצת Cryptzone היא ספקית טכנולוגיה חדשנית לשליטה פרו אקטיבית, במטרה למזער סיכונים ב- IT. החברה פועלת למזער סיכוני אבטחת מידע הנמצאים בארבעה אזורי המפתח של אכיפת מדיניות, אבטחת תוכן, גישה מאובטחת ואבטחת נקודות קצה. מטה החברהממוקם בשבדיה, והיא מחזיקה משרדים באירופה ובארה"ב, וכן רשת מקיפה של 150 שותפים.

[4274]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization