שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

אלעד מערכות מייצגת בישראל את חברת OPSWAT האמריקנית ואת הפתרון שלה לניטור וירוסים ואיומי סייבר אחרים

פורסם: ב-21 בדצמבר, 2011


אלעד מערכות מייצגת בארץ את חברת OPSWAT האמריקנית המציעה פתרונות ניטור, ובראשם, פתרון הדגל של החברה - MD4M - פתרון המציע עמדת הלבנה לניטור וירוסים ואיומים אחרים, המגדיל משמעותית את הסיכוי לזהות קבצים נגועים טרם הכנסת המידע לארגון ויכול למנוע נזקים המוערכים במיליוני שקלים.

פתרון MetaDefender for Media) MD4M) כולל תחנת סריקה אשר מגנה על הארגון מפני הסכנות הטמונות בשימוש ברכיבי מדיה חיצונית. כל דיסק און קי לדוגמא, עובר תהליך סריקה בעמדת האבטחה, לפני שמחברים אותו למחשבי הארגון.

קבצים או מידע דיגיטלי אחר מתקבלים לסריקה על ידי Metascan בעזרת ממשקי API, ICAP CLI או COM, והמנוע מבצע תהליך סריקה משופר ומזורז בעזרת הטכנולוגייה הייחודית שנקראת Metascan Optimizer. סריקות המידע אינן נשמרות על הכונן הקשיח אלא על כונן וירטואלי מסוג RAM ולבסוף תוצאות הסריקה מוחזרות ליישום שקורא אותן ומחזיר אישור או איסור על שימוש בהתקן הנייד.

רונן לויט, מנהל חטיבת מוצרי תוכנה, אלעד מערכות: "הפתרון מאפשר להריץ 8 אנטי-וירוסים שונים במקביל, ומעצים משמעותית את הסיכויים לאיתור קבצים נגועים. מאחר שלכל אנטי-וירוס יש התמחות ספציפית ודאטה בייס משלו הארגון נהנה מסריקה מקיפה של כמעט כל סוגי הנזקים המוכרים באותו זמן".

דרכי יישום והטמעת הפתרון מגוונים: אלעד מערכות יכולה ליישם את פתרון MD4M כתוכנה נפרדת, אותה יוכל הלקוח לשלב בפתרונות טכנולוגים שפיתח בעצמו. אפשרות אחרת היא רכישה של הפתרון הכולל עמדת סריקה, מסך מגע וממשק משתמש נוח ואינטואיטיבי, ממש כמו כספומט. במקרה של רכישת הפתרון הכולל, הארגון יכול להתחיל להשתמש ב- MD4M כבר למחרת היום.

אודות אלעד מערכות

אלעד מערכות מספקת שירותי IT מקיפים, הכוללים פיתוח והטמעת יישומי תוכנה ופתרונות ארגוניים, פתרונות בתחום של תשתית ואינטגרציה עבור מערכות מידע, מתן שירותי מיקור חוץ, שירותי ייעוץ ושירותי תמיכה לגופים רבים ומובילים בישראל.
אלעד מערכות הינה שותפת זהב מוסמכת של Microsoft ושותפה עסקית ברמת Premier של IBM, והיא פועלת במגוון מגזרים: ממשלתי, ציבורי, הייטק, רפואי, בטחוני ואזרחי. בין לקוחותיה נמנים: משרדי ממשלה, עיריות, הנהלת בתי המשפט, בנקים, סלקום, בתי זיקוק נפט, שירותי בריאות כללית, המרכז הרפואי על שם שיבא, רשות שדות התעופה, אל על, תעשייה אווירית, משטרת ישראל ועוד.
קבוצת אלעד הוקמה לפני 29 שנים והיא מעסיקה למעלה מ- 700 מומחים.

[6859]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization