שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

חברת שניידר אלקטריק ישראל משיקה את יחידת הבקרה Micrologic E

משולבת תוכנית Active Energy Management המאפשרת לבניינים לממש חיסכון של עד 30% בצריכת האנרגיה

 

פורסם: ב-19 בדצמבר, 2011


שניידר אלקטריק ישראל (Schneider Electric) חברה גלובאלית המתמחה בניהול אנרגיה, משיקה את יחידת ההגנה והבקרה Micrologic E כאופציה עבור מפסקי אויר/מפסקים יצוקים מדגם Masterpact ו-Compact NS. שילובם עם תוכנת Energy Management מאפשרת לבניינים לממש חיסכון של עד 30% בצריכת האנרגיה.

ה-Micrologic E מציעה פונקציות הגנה ויכולות מדידת זרם הזהות לאלו של יחידת הבקרה הפופולרית Micrologic A, בנוסף מאפשרת היחידה יכולות מדידת אנרגיה בנקודות מפתח לאורך מערכת חלוקת החשמל, תוך תמיכה ביוזמות לצמצום צריכת אנרגיה, ופליטות גזי חממה. ה-Micrologic E מתאים במיוחד ליישום בבנייני משרדים, בבתי חולים, במרכזי נתונים או בכל מתקן תעשייתי או מסחרי, וניתן להתקינו במפסקים חדשים או קיימים. מנהלי המתקן או אנשי התחזוקה יכולים לראות את נתוני האנרגיה בעזרת צג LCD המשולב, על מודול אופציונלי של צג פנל קדמי, או דרך רשת תקשורת המשתמשת בתוכנה של שניידר אלקטריק או בתוכנה מצד שלישי.

"מדידת אנרגיה היא הצעד הראשון להשגת יעילות אנרגטית, אנו סבורים כי מפסקים חכמים המסוגלים למדוד אנרגיה יהפכו בקרוב לדבר שבשגרה בתעשייה", אומר ארז דומאני, מנהל מוצר, חטיבת Power שניידר אלקטריק ישראל, יחידת הבקרה Micrologic E, מעניקה ללקוחות חלופה חכמה וחסכונית ומאפשרת לשלב מדידת צריכת אנרגיה ביותר מקומות ובכך לעזור ללקוחות לאתר היכן ומתי הם צורכים או מבזבזים את מרבית האנרגיה".

ה-Micrologic E הוא התוספת החדשה ביותר לסדרת ה-Micrologic הפופולרית של יחידות בקרת מפסקים, המגשרת על הפער בפונקציונליות בין הדגם הפחות מתקדם למתקדם ביותר, ומציעה מדידות אנרגיה (ברמת דיוק של 2%), זרם, מתח והספק פעיל. כל דגמי Micrologic מציעים ארכיטקטורה פנימית ייחודית המפרידה באופן בטוח ואמין בין פונקציות ההגנה לפונקציות המדידה. ה-Micrologic E מציגה גם פונקציה ייחודית של גלילה אוטומטית ב-LCD המאפשרת לאנשי התחזוקה לצפות בכל המדידות מבלי לגעת במפסק. תכונה חדשה של איסוף נתונים היסטוריים, תומכת בפתרון בעיות מהיר באמצעות שמירה של סוג איסוף הנתונים, התאריך, וחותמת זמן עבור 10 אירועי איסוף נתונים בזיכרון שעל הלוח.

נוספה אופציה של מודול תקשורת BCM ULP עבור המפסקים מסוג Compact ו-Masterpact, המאפשרת חיבור צג לצורך ,תצוגה מקומית נוחה במדידות אנרגיה או מדידות אחרות על דלת ארון החשמל. המודול מספק גם יכולת הפעלה וחיבור ע"י תקשורת MODBUS עם ניהול אנרגיה מרכזי או עם תוכנת אוטומציה. החיבוריות מאפשרת למשתמשים לאסוף, לנתח ולדווח בקלות על נתונים מכל יחידת בקרה Micrologic E במתקן במטרה לאתר הזדמנויות, לקדם התנהגות של חיסכון באנרגיה ולאמת חיסכון כתוצאה משדרוגי ציוד או שינויי תהליכים.

 

אודות שניידר אלקטריק

שניידר אלקטריק(Eurolist - Euronext Paris: SU) הינה חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה עם פעילות ביותר מ-100 מדינות. החברה מציעה פתרונות משולבים לניהול אנרגיה בטוחה, אמינה, יעילה ופרודוקטיבית לרוחב כל קשת הצרכים בתחומי האנרגיה, תשתיות, תהליכים תעשייתיים, בקרת מבנים ו-Data Centers, כמו גם נוכחות נרחבת ביישומי דיור ובתים חכמים. ב-2009 עמדו מכירות שניידר אלקטריק על היקף של 15.8 מיליארד אירו. החברה מעסיקה מעל 100 אלף עובדים ומניותיה נסחרות בבורסת פריס (צרפת) וחלק ממדד ה-CAC 40.
שניידר אלקטריק החלה לפעול ישירות בישראל החל משנת 1985. ב-1999 מיזגה את פעילות סוכנים מקומיים והחלה לפעול כסניף שניידר אלקטריק ישראל.
במסגרת פעילותה בארץ משווקת החברה את מגוון מוצריה ופתרונותיה באמצעות מפיצים מורשים ושותפים עסקיים, ומספקת כלים ופתרונות בתחום האנרגיות החילופיות ובמיוחד האנרגיה הסולארית.
בנוסף מציעה שניידר אלקטריק כלים מקצועיים כגון ה-, פורטל e-learning אינטראקטיבי עולמי. וכן תחום פתרונות נרחב בתחום ה-Data Centers, במסגרת חטיבת APC by Schneider Electric.

[25182]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization